mýtické jednotky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
chcem sa opýtať, keď si zmením boha, ostanú mi mýtické jednotky od toho predchádzajúceho? alebo ako to je vlastne?
 

DeletedUser

Hosť
keď si zmeníš boha tak Ti zmiznú všetky mýtické jednotky toho predchádzajúceho... aj keby si mal napr. 50 medúz a 20 harpyjí a dal si to na Aténu tak pápá jednotkám :D
 

DeletedUser

Hosť
a ked si dam znova toho isteho boha ako predtym tak sa mi nacitaju? ci mi to uplne zmyzne?
 

DeletedUser

Hosť
Nemeň si bohov, pokiaľ nechceš prísť o mýtické tvory. Nemôžeš mať v žiadnom meste tieto jednotky, ak božská sila, ktorá ich stvorila, je iná ako uctievaná.
 

DeletedUser2452

Hosť
Menit bohov? Ano,nie!

Rozpraval som sa z hracmi a niektori vraveli o bohoch.Niektori vraveli ,ze je na budovanie lepsi Poseidon,iny vraveli Hera.Vyskusal som si oboch viac sa mi osvedcil Poseidon daval mi castejsie drevo a tym som staval vsetko rychlejsie.Ma aj bojovy potencial a to ked nemate vojsko poslete na nepriatela kuzlo zemetrasenie a poskodite hradby,morska burka mu preriedi utociace lod na vase mesto.Preto si myslim ,ze treba aj bohov menit aj za ten risk ze pridete o myticke jednotky.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hlúposť. Ak chceš využívať kúzla iného boha, postav si chrám v druhom meste.
 

DeletedUser

Hosť
Do mesta ktore je vo vystavbe je urcite dobre dat Heru (zvlast n azaciatku hry) a neskor to zmenit opdla potreby, ked je uz miest viac, nie je nutne boha menit.
Ja mam bohov v mestach nastavenych v pomere cca:
Atena 35% : Poseidon 25% : Zeus 20% : Hera 20%
Atenu vyuzivam najcastejsie: staviam pegasy na obranu, pouzivam Hrdinsku moc pri pozemnych utokoch..
Dalej poseidona - volanie mora pri vyzbrojeni pristavu a samozrejme zemetrasenia, i ked tie menej, je ovela efektivnejsie naucit sa pouzivat katapulty.
Zeus ideal na stavanie mantikor pre toho, kto tie potvory oblubuje. Ja Dia pouzivam na vozy a na Priaznive vetry pri namornych utokoch
A Hera samozrejme stavnie harpyi a vsetky jej neodmyslitelne kuzla v mestach, ktore treba dostavat.
 

DeletedUser2025

Hosť
moj brat si urobil velku srandu mal 80 kentaurov a 20 pegazov a chcel ymmenit boha a narobit druhe mitcike jednotki tak zmenil aj vislo srandove jednotky
 

DeletedUser

Hosť
Uvidím v hlásení, že som zničil hydry, keď som poslal iba vojnové lode? Či sa hydry rátajú za pozemné vojsko?
 

DeletedUser

Hosť
myslím (je to prekvapujúce ale myslím) že sa hydry rátajú ako lode... čiže ich uvidíš :)
 

DeletedUser2380

Hosť
Jedine že máš v meste dosť veľkú vaňu kde ich vopchaš :-D
 

DeletedUser

Hosť
Tu nejde o moje hydry, ale súperove. Tak sa prikláňam k jurajovmu názoru. Dosiaľ som si nevšimol v hlásení tie hydry, preto mi to bolo podozrivé, moje skóre 3 hydry.
 

DeletedUser

Hosť
Hydry sa rátajú medzi námorné jednotky tak ako všetko, čo vyrábaš v prístave a tak sa aj chovajú. takže logicky nemajú na vojsko v meste žiaden dopad, ale ak si ich zničil pri obrane birémami, mal by si to mať v hlásení.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore