Lyžujete?

DeletedUser

Hosť
ja rád lyžujem,len to ešte tak dobre neviem :rolleyes:

keďže bývam na Kysuciach mám to blízko :rolleyes:
 

DeletedUser72

Hosť
Ne, opravdu nelyžuji a ani se nevěnuji žádnému hazardnímu sportu. Na to se mám moc ráda :D
Popravdě jsem na lyžích v životě nestála a hádám, že stát ani nebudu a už jen vzpomínám a divím se tomu, že jsem kdysi v minulosti ještě měla tolik odvahy, když jsme s klukama lezli do poloviny obřího kopce (ze kterého je teď sjezdovka) a sjížděli to na sáňkách....
 

DeletedUser

Hosť
kedysi som lyžovala počas základnej školy.. chodila som na sústredenia.. ale potom som prestala.. a teraz už vôbec..
 

DeletedUser

Hosť
Ja nelyžujem, keď som bol malý tak som skúšal lyžovať, ale vždy som zahodil palice a išiel iba na lyžiach. No a keď mi kúpili snowboard to bolo ono. Ja som snowborďák :D
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj foxik, ani ja sa nelyzujem, lebo som si nesmela ani za nic zlomit nohu - tanec, cyklistika a plavanie mi bohate stacia :)) a ked pride zima, tak vytiahnem so vsetkymi synovcami a neterkami sanky, lopare a boby a juchachachacha :D
 

DeletedUser

Hosť
Lyzovanie je strasne dobre ale nehovorim ze sankovanie a bobovanie je zle :D
 

DeletedUser

Hosť
ja lyžujem veľmi rád, celkoom mi to ide, a ideme na lyžiarsky vycvik na chatu tento šk. rok v zime, tak sa teším... :) (mimochodom lyžujem od 4 rokov - sice som si vtedy vyslapaval kopec sam a teraz su vleky, ale system sa nezmenil :p)
 

DeletedUser

Hosť
lyžujem rád ale moc sa mi nechce... :D ale keď je sneh v zime na tie 2 týždne tak prečo nie že...
 

DeletedUser

Hosť
Lyžujem od mojich dvoch rokoch, ale prestalo ma to baviť, ale teraz skúšam snowboard, je to oveľa ťažšie ako lyže
 

DeletedUser2467

Hosť
ja velmi rad lyzujem a kazdu zimu aspon raz do tatier a potom na vleky poblizku ... :sledge:
:firework:
 

DeletedUser

Hosť
zboznujem lyzovanie aj mam pomerne dobry styl spojeny z rychlostou lyzovania
 

DeletedUser

Hosť
No ja kebyže lyžujem, tak strhnem lavínu, zrazím medveďa, zabijem turistu alebo padnem zo skaly :(
 

DeletedUser

Hosť
no ja lyzujem od lyziarskeho kurzu odvtedy som na svahu nebol :D
prvy den som tomu nedaval velku nadej ja som tipoval ze skoncim v bufete na konci svahu :D ale v polsedny den to bola prca :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som na lyžiarskom nebol a ani nepôjdem preto lebo lyžovať viem asi od 6 rokov a baví ma to asi tak každú zimu si idem zalyžovať
 
Hore