Líbí se vám nové ranky?

Líbí se vám ranky?

  • Ano, jsou super

    Hlasy: 57 57,0%
  • Ano, ale mohly by být lepší

    Hlasy: 39 39,0%
  • Ne, nelíbí

    Hlasy: 4 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    100

DeletedUser

Hosť
Ranky vyzeraju dobre ale ta hodnost je podla mna o nicom. Ako moze byt niekto Centurion ked nikomu neporadi, neriesi ziadny BUG a ani nema ziadny napad na vylepsenie hry?

Podla mna by sa mali bodovat len:
Strategie, navody, ...
Otazky
Navrhy
BUGz


Hurá. Od dnes som Legionár! :D :D :D
Osudový príspevok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak tomu wolfy bylo, je a bude. I kdyby se ten tvůj návrh ujal, tnz. počítaly by se jen příspěvky z určitých sekcí, tak spammeři by pro získání ranku začali spamovat jen zde. Jinak si také myslím, že by to bylo diskriminování ostatních, protože to nikdo nemůže napsat kvalitní příspěvek třeba do sekce Hostinec? :p
 

DeletedUser

Hosť
Moze.
Ale nedavali by sa hodnosti za to ze pises co mas rad na obed. :D

Uz ked sme pritom, tak co znamena Doporucenia v statistikach hraca? Nezvysuje to nejako rank?
 

DeletedUser

Hosť
to je dobry napad ale ja by som este nekam pridal zoznam kedy ake ocenenie dostanem napr. kedy uz budem obyvatel a ne novy obyvatel
 

DeletedUser1249

Hosť
mne sa pacia

a ako mam vediet kolko som ich napisal
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hihi...
mne sa hrozne páči že titul člen redakce grepolis noviny je rovnakej farby ako uveznený používatel... :D
čiže Joniku aj na Teba príde... :D :candle1:

viem že toto je stará téma ale čo už... :D

:connie::connie::connie:
 

DeletedUser

Hosť
Síce neskoro píšem, téma je už stará, ale predsa by som vyjadril svoj názor :) Hlasoval som za "Ano, ale mohly by být lepší" a to z toho dôvodu, že síce nie sú z grafického hľadiska najhoršie, ale zdajú sa mi príliš jednoduché, chcelo by to možno obrázok a nie až také okrasné písmo...
 

DeletedUser

Hosť
Na obrazok mas avatar. Dalsie obrazky by uz bolo vela.

Neviem, či sme sa pochopili(možno áno) ale ja som myslel, že pred nápisom v ranku by bol nejaký pevne daný obrázok ako napr. na DK a TW fóre...ale to je len môj osobný názor, na druhej strane toto fórum predošlé dve nekopíruje úplne...
 

DeletedUser

Hosť
Aby som pravdu povedal, moc sa mi nepáči. Oceňujem snahu, ale niečo mi u nich chýba;)
 

DeletedUser72

Hosť
Chybí mi tu rank "permabanned" :eek:
Určitě bych byla první uživatel s tímto rankem...
 
Hore