Líbí se vám nové ranky?

Líbí se vám ranky?

  • Ano, jsou super

    Hlasy: 57 57,0%
  • Ano, ale mohly by být lepší

    Hlasy: 39 39,0%
  • Ne, nelíbí

    Hlasy: 4 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    100

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zajímalo by nás, jestli se vám líbí ranky, které byly přidány na forum. Jejich seznam naleznete zde. Pokud máte nějaké návrhy na lepší ranky, sem s nimi!


Za Grepolis Team,
Mauricius, Hlavní Moderátor
 

DeletedUser19

Hosť
Páčia ale mohli by ste odstrániť tituly, je to tam zbytočne dva krát.
 

DeletedUser

Hosť
Ale ozaj dobrá práca,veľmi pekne prepracované :) Ozaj chválim toho,kto to vymyslel :)
 

DeletedUser

Hosť
Z grafického hlediska se mi opravdu líbí, avšak z čistě uživatelského moc ne, jelikož jsou na můj vkus až moc velké. (dlouhé) Vím sice, že zmenšit třeba titul ''Administrátor'' či ''Nový obyvatel'' na menší velikost bude těžké, jelikož zúžením písma lze způsobit to, že nepůjde přečíst, ale prostě se mi to moc nelíbí. :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Tak obom vám fakt ďakujem za všetkých,lebo to skrášlilo forum,ja len mám taký malý graficky dotaz k tým rankom,že keby boli také odrážacie,resp.,aby sa písmo odrážalo,malo by to ešte krajší efekt,neskôr tu dám aj ukážku.
 

DeletedUser

Hosť
:D dlho som tu nebol ale kvôli tímto pekným (škaredím od matejka) rankom budem sa snažiť byť NOVO SPAMER fóra :D
 

DeletedUser19

Hosť
Ach, spamer nám opäť ožil :( Snažil som sa písať rozumné príspevky a vyhýbať sa sekcii Hostinec ale vidím že o prvé miesto v príspevkoch opäť prídem :mad:
 

DeletedUser

Hosť
No vieš o tom,že za spamovanie na fore,je ban :) Tak pozor nato
 

DeletedUser

Hosť
:D to viem ale neboj budem si dávať pozor ale tie RANKY mal urobiť Maurícius s Cronym oni nehrajú tak majú viacej času :D
 

DeletedUser

Hosť
to by sa malo lebo to by mi liezlo na nervy furt pozerať svoj titul a furt to isté :D
 

DeletedUser

Hosť
furt tam mam iba pismena ja by som to chcel do obrazku aby to spravili
 
Hore