Líbí se vám nové ranky? (2)

Líbí se vám nové ranky?


  • Celkový počet hlasujúcich
    65

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

dnes jsme přidali na forum nové ranky.

Líbí se vám? Pokud ne, co byste na nich zlepšili?

Děkujeme za vaše hlasy!

S pozdravem,
Fórum Team.
 

DeletedUser

Hosť
Mauri aj tu to tak, že sa ku užívatelovi pridajú, až keď dá aspoň 1 príspevok na fórum po spustení týchto rankov??? :D

kde je to také tlačítko... like?? :)
 

DeletedUser

Hosť
Nádhera! Skvelá práca!... A keby sú ešte tie spoilery a to by bola čerešnička na torte :D
 

DeletedUser

Hosť
Graficky jsou velmi dobře zpracované, ale prostě ta chybná označení se mi nelíbí - ale co nadělám.:)
 

DeletedUser

Hosť
Dobré, ale nechápem prečo ste nespravili aj rank pre Hlavného Moda :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Já ti, kamaráde, nemusím vůbec nic vysvětlovat... Jak bys řekl ty, to je interní informace ;-)

A tímto příspěvkem tě také prosím, abys přestal spamovat tento topic těmito dotazy.
 

DeletedUser2467

Hosť
Nove ranky su urcite lepsie ako stare ... velmi sa mi pacia ...
 

DeletedUser1810

Hosť
Ja si to nejak moc nevšímam.. radšej keby upravili chyby v hre na verzii 2.0.. strašne veľa krát sa mi stalo, že som sa nemohol prihlásiť a písalo mi to tam "Response Error" ďalej som už párkrát videl nepreložený text v nemčine, keď som klikol na jaskyňu.. keď použijem Poklady podsvetia od Hádesa, nezobrazia sa získané suroviny v hlásení.. ale inak nič proti novým rankom nemám, sú v poho.. len administrátori by mali v prvom rade chyby v hre opravovať a až potom vymýšľať zdokonalenia takéhoto typu..
 

DeletedUser

Hosť
Jen pro tvou informaci, Sk Grepolis Team nemůže nijak opravovat chyby ve hře (krom překladu, ale i ten záleží na německé straně), vše má na starosti firma, která sídlí v Německu. Pokud máš nějaké další dotazy k tomuto tak prosím do zpráv, ne zde.
 

DeletedUser1810

Hosť
Jen pro tvou informaci, Sk Grepolis Team nemůže nijak opravovat chyby ve hře (krom překladu, ale i ten záleží na německé straně), vše má na starosti firma, která sídlí v Německu. Pokud máš nějaké další dotazy k tomuto tak prosím do zpráv, ne zde.

Aha tak prepáčte.. myslel som si, že to opravujete vy.. môžete to posunúť ďalej, nech sa to dostane k nim? :rolleyes:
 
Hore