Líbí se vám funkce "morálka"?

Líbí se Vám funkce "morálka"?


  • Celkový počet hlasujúcich
    65

DeletedUser3213

Hosť
Kvoli tomuto ju nechcem pri farmeni len kazi hru

24pc9qc.png
 

DeletedUser

Hosť
Mohli by ju zmeniť tak, že nech neplatí len smerom: silnejší -> slabší, ale aj naopak teda: slabší -> silnejší

Slovo morálka by nemala v grepolise predstavovať akéhosi silnejšieho kamaráta,
spoza ktorého si slabší môžu donekonečna beztrestne vyskakovať.
 

DeletedUser3472

Hosť
zoberte si to tak..prihlásite sa na nový svet a za suseda máte 20 000 bodového hráča ...keby nie je morálka tak ste okamžite farma a skončili ste lebo začiatkoch nemáte šancu sa brániť hned proti takému súperovi ....a potom by svety ovládli tí čo sa prihlásili najskôr a ostatný čo sa prihlásia o mesiac by vydržali iba ak ich niekto podrží....aj mne sa nepáči ked ma otravujú ovela menej bodový hráči a nemôžem na nich zaútočiť aby som si všetko nerozbil a aj tak neprerazím niekedy....ale má to svoj zmysel aj ked mohla by sa vymyslieť nejaká náhrada
 

DeletedUser

Hosť
nedovedu si představit že bych se hlásil na svět a hodilo mě to tak blízko vlekým hráčům, ostatně můžu se resetnout a jsem hned na kraji, kde nikdo neotravuje
 

DeletedUser3472

Hosť
ked som sa na Ete znovu prihlásil tak ma hodilo na ostrov kde boli už hráči nad 20 000 bodov
 

DeletedUser

Hosť
pamatuju se na to, tenkrát byla chyba serveru kterou řešili a vyřešili vývojáři
 

DeletedUser3472

Hosť
ale neskôr som bol velmi rád že ma tam hodilo lebo som spoznal skvelých ludí aj hráčov....dufam že nespamujem :D
 

DeletedUser

Hosť
mne morálka nikdy nevadila, nikdy som ju nemala nižšiu ako 100% a to naozaj, vždy sledujem morálku ale najviac ma vedelo naštvať šťastie od čoho to závidí že aké mám šťastie v nočnom bonuse mám plus a cez deň mám -3% a tak.. raz alebo dvakrát som mala šťastie 30% a to je maximum. Dajte anketu na to šťastie to ma viac zaujíma.
 

DeletedUser1318

Hosť
podla mna je to dobra funkcia....ale ani nwm k comu je ale co uz :cool:
ale ona tu bola od zaciatku ci?
 

DeletedUser

Hosť
morálka je somarina kazí dobrým hráčom hru a podporuje lamy
 
Hore