Líbí se vám funkce "morálka"?

Líbí se Vám funkce "morálka"?


  • Celkový počet hlasujúcich
    65

DeletedUser

Hosť
Tak válečnící, vyjádřete zde svůj názor na morálku.
probírala se všude možně a tady si to můžeme hezky ucelit.. tato anketa nám poslouží jako vodítko pro případné lobbování pro/proti morálce na dalších světech. Nespokojte se jen s pouhým zaškrtnutím svého názoru, ale přidejte zde i odůvodnění, nebo komentář:)
diskuze nejvíce napoví.

Je to jen funkce, která pomáhá už tak zvýhodněným obráncům, nebo je to šance pro slabší hráče, aby měli naději v souboji se zdatnějšimi protivníky? Hře to spíše pomáhá, nebo spíše škodí?:) Baví Vás více svět s morálkou nebo bez?
Tyto i další otázky můžete vesele rozebírat.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mohla by byť, a síce som hlasoval za prvú možnosť "Ano, je to dobrá funkce, hře pomáhá, jen ji tu nechte." uvítal by som aj svet bez morálky aby sme si mohli skúsiť aké to je, bojovať bez "výhod/ne-výhod".
 

DeletedUser

Hosť
Morálka je podľa mňa výhoda pre obe strany, niekedy pre obrancu, inokedy pre útočníka, a keď sa k tomu pridá vysoké (k útoku) tak to pomôže viac než dosť, ale pomôže to aj pri obrane, keď máte morálku dajme tomu 40 a šťastie asi -29 tak neprejdete so 100 vojakmi cez 10 vojakov, a je jedno aký druh je to.
Mne sa teraz pokúšali prebrať mesto, a mal som dosť nevýhodu, vyčistili ma jedným útokom, a to iba pre to že útočník mal šťastie +18 a morálku 100 tak jasné že prešiel.
Ako to dopadlo: neuverejním.
 

DeletedUser

Hosť
pokial ma niekto permanentne slabu moralku cize je maly nikdy mu to nepomoze skor ci neskor ho sfarmia a znicia len pri tom dobry hrac zbytocne pride o vojsko
alebo ja by som dal max moralku nech klesne na 70 percent to uuuplne maximalne ale aby som farmil a chytil moralku 34 to staci aj p[ar vojakov a je to dost nechutne a tomu hracovi to nic nezachrani aj tak pojdem znova je to len poskodenie aktivnych hracov tie lamy to aj tak nikdy nezachrani
 

DeletedUser

Hosť
Áno, skipi dobre povedal, aj ja som mal taký prípad že som poslal 1200 vojakov a 120 ZL na útok a všetko mi padlo, pri tom malo to mesto a hráč 1900/2000 bodov.
Alebo som išiel preberať, mal som morálku 46 a v tom meste bolo 70 mečov, 77 lukov, 30 hoplitov a hradby na 8 a poslal som tam pred OL 5 čistiacich útokov a len, len že OL prešla.
 

DeletedUser1879

Hosť
možno by si na čistenie nemal používať lukostrelcov :D

a som myslel, že minimum je 50, či?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
3lnwyfac19dovjdv4e9j.png

no ocividne nie
 

DeletedUser

Hosť
ako neviem ako hlboko to vie ist ale hodlam sa to zistit ale uz aj toto je hroza
 

DeletedUser1879

Hosť
neboj sa to som pochopil, len zas aby si rozbil 5 útokov to by si tú morálku musel mať 10 ak by boli poriadne
 

DeletedUser

Hosť
To byli také útoky že 300 prakov a 200 hoplitov+max. 5 vozov a 20 jazdy, to boli také útoky o ničom, ale mal som šťastie že útok s OL bol full útok inak by som neprešiel :D
 

DeletedUser

Hosť
Morálka mne nevadí smierim sa s ňou ale nevadilo by mi keby sa zrušila už som kôli nej prišiel o dva full útoky pretože som sa preklikol a miesto na 50 000 hráča som zaútočil na 5 000.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A ako by si chcel aby sa zmenila?
Daj aspoň príklad nech máme predstavu!
 
Hore