kuzla bohov ?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahojte nemohol som to nikde nájsť...chcem sa spýtať, diov hnev sa dá použiť len pri obrane alebo aj pri utoku????

respektíve ktoré kuzla bohov možem využívať pri utoku a ktoré pri obrane? A ak pri obrane...tak len ked niekto pošle na mna osidlovaciu lod alebo aj pri bežnou lupežnom utoku? dakujem za odpoved...
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj dirty

Diov hned sa dá použiť iba keď na teba niekto útočí a pôsobi to na armádu, ktorá na teba útoči. Môže sa jednať o akýkoľvek typ útoku.
 

DeletedUser

Hosť
ok dakujem pekne...

a ešte jedna vec ma napadla...takže aktivujem to tak že to pošlem na svoju dedinu ako ked privolávam voz,že? dík :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser130

Hosť
Nie, Diov hnev aktivujes tak, ze si kliknes na prichadzajuci utok (vidis ho v napravo v nahlade mesta .. tam, kde sa zobrazuju aj utoky, ktore si poslal ty) a v nahlade utoku aktivujes toto kuzlo ...

respektíve ktoré kuzla bohov možem využívať pri utoku a ktoré pri obrane? A ak pri obrane...tak len ked niekto pošle na mna osidlovaciu lod alebo aj pri bežnou lupežnom utoku? dakujem za odpoved...

Myslim, ze nieco o kuzlach najdes aj v tejto teme: Mýtické postavy

Rozdelenie kuziel pre utok je:

útočné:

Zeus-3.png
Priaznivý vietor
boh: Zeus
stojí 250 bodov priazne

Váš útok loďami bude bojovať o 10% silnejšie

Athena-4.png
Hrdinstvo
boh: Athéna
stojí 200 bodov priazne

Vďaka tomuto dobrodeniu bohyne, vaša armáda bude v útoku o 10% silnejšia.

obranné:

Zeus-4.png
Zeusov hnev
boh: Zeus
stojí 300 bodov priazne

V útoku, ktorý na vás prichádza Zeusov hnev zničí 10 - 30% pozemných jednotiek.

Poseidon-4.png
Búrka na mori
boh: Poseidon
stojí 280 bodov priazne

V útoku, ktorý prichádza na vás zničí 10 - 30% lodí.

Hera-4.png
Túžba
boh: Héra
stojí 140 bodov viery

Toto dobrodenie oslabí o 10% útok, ktorý na vás prichádza.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dakujem, tie mýticke postavy som čítal, no to rozdelenie mi pomohlo, dakujem pekne...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore