Kto sem ide?

  • Zakladateľ témy DeletedUser5900
  • Vytvorené

DeletedUser3472

Hosť
rychlost 2 je za trest .....ja sa tesim na dobyvanie 4/4/4 trochu som dufal ze bude tento svet ale asi si pockam este
 

DeletedUser5935

Hosť
s tymito updatami hrat nadvladu je ako bozi trest, si vezmite ze preberate mesto kde su hradby 0 obrancovia tam poslu obranu a enemy da este kuzlo od afrodity na oslabenie jednotiek, cize hradby 0 + 10 percentne oslabenie od afrodity, dakujem neprosim
 

DeletedUser5366

Hosť
Ja by som sem šiel naplno, ide sem nejaký schopný premade ?
 

DeletedUser5876

Hosť
Skvelá rýchlosť pre babku s dedkom. Inak "víťaz" tohto sveta dostane v roku 2027, keď sa tento svet skončí, vilu na Bahamách a vraj ho tam má čakať nejaká luxusná slečna, za to že doklikal?
 

DeletedUser6384

Hosť
@Bsk Nymtz haha :) :) :) tak to beriem, dufam ze bude aj inteligentna a vtipna :) :) a vila by potesila no a to by ani nemusela byt na Bahamach :) :) :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Tvoje meno nepoznám, každopádne k tým 3 rokam, nemám problém. Sigmu som tiež dlho hral ale len tak voľne. Nechcem svety ako Paros.. nic moc svety pre mna
 

DeletedUser6384

Hosť
@Trolerko tak vela svetov dost rychlo upadne hlavne niekedy skoda ze sa vsetci spoja do dvoch aliancii.... mne tiez nevadi dlhsi svet kludne aj 3 roky
 

DeletedUser6384

Hosť
tak ja osobne by som necel viac asi, len v spojenectvach mam radsej ked je max 20 alebo 25 hračov. 40cať na slovenske svety je vela, ale co uz nevadi, zahrame aj tak :) :)
 

DeletedUser6384

Hosť
no čoooooo zajtra to startuje neviete ci pride nejaka ally zaujimava? LAMY popripade Teleporters?
 
Hore