Kto je vaš pozitívni vzor a kto negativny vzor

DeletedUser

Hosť
Kto je vaš pozitívny a kto negativny vzor ?

Example (ukažka)

Pozitívni vzor : Albert Einstein
Negativny vzor : Adolf Hitler
(ani jeden stychto ludi neni môj vzor ako negativny alebo pozitivny )
 

DeletedUser

Hosť
Tak si mohol rovno napísať tvoje pozitívne a negatívne skutočné.
Tak ja osobne obdivujem kulturistov, bo je to dosť namáhavé vypracovať si z tela stroj.
Koho neznášam, sú určite nejakí zloduchovia a všetci, čo vedia len ubližovať a ničiť spoločnosť.
 

DeletedUser

Hosť
Môj pozitívny vzor je môj spolužiak "Pekárik" :D
A môj negatívny je A.Schvarsneger :D ako Terminátor :D
 

DeletedUser72

Hosť
Můj vzor je kupodivu Johndere54 :eek:
Ale spíš ho mohu jen obdivovat, než se stejně jako on chovat, protože bych řekla, že je mým pravým opakem...

Stojí za svým názorem, který dokáže hrdě prezentovat. Velice rád pomáhal a radil a pro fóra kde se pohyboval, byl opravdovým přínosem. Za své činny umí nést plnou zodpovědnost a nikdy se nikoho nedoprošoval.
Všechno řeší naprosto nad věcí, má široký rozhled a je mu vrozena přirozená inteligence již od útlého věku.
Rád se angažoval v diskuzních tématech i internetových časopisech a dokonce jeden sám vydával (než mu přímo na jeho narozeniny za jeho "provokativní" názory byla odepřena reklamní podpora teamu).
Měl v hlavě čisto, přesně věděl po čem jde a ze všeho negativního si bral poučení.
Na svůj mladý věk vystupoval velice na úrovni a málokdo by mu tipoval, že v realu procházel teprve pubertou a že mu není o mnoho let více.

Tento človíček mne doslova uchvátil a jsem moc ráda, že jsem ho mohla poznat.

A negativní vzor ? Existuje vůbec něco takového ? : ))))
Tak já se pokusím a hlavně mu někdo nezapomeňte zase do Čech podat zprávu, jak ho tady chválím ! : ))))
No, ještě že mne tady na v ignoru, hehe.

Je to člověk, co vystupuje pod více nicky. Na DK je nejčastěji znám jako K.iller, na CZ Grepu jako Kerberos a tady jako Menel.
Nesmím zapomenout že je to osoba vážená a ctihodná, která má u svého nicku vždy výčet titulů, hodností a levelů na které je už proškolena.

A proč ho tedy uvádím jako negativní ?
Protože stejně jako Džondýr také pevně stojí za svým názorem, ale až je to zarážející... Je tak neoblomný, že mi až připadá, že co výrok, to perla a vůbec mu nebrání nic tomu, že jeho rozhodnutí ani zdaleka nedosahují hranice logiky.

V jeho reálném životě věřím že pomáhá potřebným, že je užitečný a že jeho rozhodnutí jsou správná a rychlá. Věřím že je to tvrdej chlap, co sám schytal od života pár ran a určitě je svým okolím milován...

Ale tady (teď budu mluvit o CZ DK) dokázal sám ty rány bez okamrknutí rozdávat a nikdo mu nevysvětlil, že mu jeho rozhodnutí přijdou nespravedlivá.
Takže najednou máte ve hře "napomenutí o vulgaritách a poslední varování" a to za to, že váš kolega z kmene dal do profilu obrázek s nápisem "Nečum a hrej" a to i přesto, že jiní hráči měli v profilech opravdu neslušná slova. To už ale hlavní cheathunter neviděl a asi ani vidět nechtěl.
Dále se mohlo z ničeho nic stát, že vám na fóru přijde karta za podpis... A že nevíte co je na něm tak závadného ? Máte tam napsán kmen a svůj herní nick.
Pořád nevíte co jste dle K.illera porušili ? No máte to napsáno v původním znění - tedy anglicky a z čista jasna se to jen na jeho přání musí překládat do češtiny, protože prý cizojazyčný podpis prý není dovolen, přitom o tom v pravidlech nebyla ani jediná zmínka. Pak nastupuje pravidlo č. 1. - moderátor má vždycky pravdu a sám uzná co je proti pravidlům.
Buzerace a realita. To je K.iller, který vám pak bude vykládat, že nejsme žádní vlastenci, když používáme angličtinu... Ale jeho anglicky znějící nick pochopitelně nevadí.

Zkrátka je toho moc moc, jak se stačil předvést. Kdybych ho nepoznala na srazu, myslela jsem si, že to jen nějakej osmiletej hošík dostal pravomoce a řádně si to užívá.
V praktikování autority je tedy K.iller nepřekonatelný přeborník a určitě kdyby všude na fórech bylo víc takových K.illerů, tak by ten svět byl takový...veselejší ! :)
Mám tě ráda, K.illerku ;)

A druhým negativním je další bývalá hvězda DK Teamu: vkvkvk

Tím jak likvidoval nežádoucí uživatele, patřil určitě je své špičce. Vždy si něco našel a perma na sebe nenechalo dlouho čekat- viz třeba můj ban za názvy vesnic. Obdivuhodné. Likvidovat hráče jen tak, to chce opravdu žaludek.

Prostě chlapi jsou jedničky a aby to potvrdil, tak skoro hned po opuštění teamu, vyhrožoval na fóru fyzickou likvidací nějakého hráče...
Je vidět, že někteří se nezastaví před ničím...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Za môj pozitívny vzor by som pokladal
Z hry : skipi (pretože je na úrovni, ktorú už zrejme nedobehnete :D ... a ešte pretože má v sebe takú tú ochotu pomáhať, vysvetlovať, oboznamovať ľudí s rôznymi vecami ... a to sa vidí len občas) ... takže tam je skôr rešpekt ako vzor ale nespomenúť ho by bol snáď hriech :DD
Mimo hry : takého človeka hádam ani nepoznám, pretože nikto nieje dostatočne dokonalý ... :DD ... vlastne aspon nie podla vás ostatných ... totižto nie každý súhlasí s ľuďmi ako je Bátorička, Lecter a pod. :DD


NEGATÍVNY VZOR NEMÁM, pretože to už nieje vzor ;D
 

DeletedUser

Hosť
Môj vzor je neviem či budete poznať ale nevadí :DDD Nobunaga Oda (vytvoril mocnú alianciu za život bol mocný vojvodca a veľký stratég)
a negatívni vzor nemám :D
 

DeletedUser

Hosť
môj pozityvna vzor skipi
môj negatyvny vzor wasd1 no teraz už bzzi
 

DeletedUser

Hosť
Pre mňa je pozitívnym vzorom ktokoľvek kto je schopný chopiť sa šance a správne ju zužitkovať.
Negatívnym vzorom je pre mňa človek ktorý kvoli jednej prehre, opustí všetko, najmä sám seba.
 

DeletedUser

Hosť
Kto je vaš pozitívny a kto negativny vzor ?

Example (ukažka)

Pozitívni vzor : Albert Einstein
Negativny vzor : Adolf Hitler
(ani jeden stychto ludi neni môj vzor ako negativny alebo pozitivny )

naozaj?? :D:D môj pozitívny vzor: Bastet, alexander3672 a veľa iných
môj negatívny vzor: hocikto kto hraje sólovo a nie za ally.
 

DeletedUser72

Hosť
Od mého posledního příspěvku v tomto topicu uběhlo již půl roku a něco se od té doby změnilo....
Pozitivní vzor už žádný nemám.... zůstávají jen ty negativní.

Asi za všechny uvedu Thief - která se i přes porušování pravidel a herní BAN, dostala do supportu a stala se velice oblíbeným a uznávaným členem teamu....
Pro život je totiž důležité mít určitý díl drzosti a průbojnosti, jinak ničeho nedosáhnete.
 
Hore