Kráľovstvo Nebeské a Kráľovstvo Nebeské Ak.

DeletedUser

Hosť
Ale jedno my musiš uznať.Že som geniálny som založil užasné spojenectvo a sme 15 naj. v celem svete.
Smev 9 najlepší obrancovia a 16 utočníci. V podstate sme 12 naj. bojovníci.
:D:D:D:D:p:p:p
:p:p:p:p
 

DeletedUser

Hosť
ziarovka chces vediet co mam v mestach ja hm :D mozem pozriet a keby daco napis mam dve mesta s 52 matikoramy dam mu tych pegasov a kentaurov dole ked ho budes preberat ;D

aleeeee nie sak nebudem utocit na vodcu ked sa chcem pridat :connie:
fuuuu mega fight for freedom ;d
 

DeletedUser1618

Hosť
A vieš že ti S.E.R.E.M. na všetky tie *****né miesta v rebríčku? ;) Nám tam nejde o to aby sme boli prví, máme v spojku super kamarátsku a troška aj úchylnú atmosféru no a to sa nám tam lúbi, s výnimkou pár ľudí samozrejme :) IDe nám o to zahrať si a nie byť prví.. BErieme to ako šancu niečo si dokázať, to ano, to nepopieram .. Ale ide nám v prvom rade o to aby sme vedeli dopbre spolupracovať, zhodnúť sa na veciach a tak... A tým pádom aby sme dobyli aj nejaké tie mestečká :) Ale nehráme to za každú cenu len preto, aby sme boli prví v rebríčku, pretože to nie je až také podstatné..a nie vždy sú tí prví najlepší a najčestnejší ;) Neurážam CHAOS ano? :) bojím sa Skipiho tak preto noo :)
 

DeletedUser

Hosť
Skoro som zabudol dnes je valentýn
tu mas pusu :p a dostaneš do mesta mali darček
 

DeletedUser1618

Hosť
MEga, aj keĎ je tá pusa len cez net, tak radšej by som dostala pusu od ropuchy :D:D Som zadaná sama sebe tak bacha ano? Som žiarlivá tak neprovokuj ......
A Valentín nemám rada tak tichučko a bozkávaj si 13r dievčatká, tvojmu veku vhodné ;)
 

DeletedUser

Hosť
Som pekny, mudri a všetko dobré ale ziadna ma nechce. čo my odporučaš aby som niečo chytil.
ved si zena pardo dievča tak čo mam spravit?
 

DeletedUser

Hosť
hej ziarovka ja viem sak preto chcem k vam vy ste vsetko kamarati a tu v CHAOSe sa vsetci nenavidia :( fnuk
 

DeletedUser1618

Hosť
Ale jedno my musiš uznať.Že som geniálny som založil užasné spojenectvo a sme 15 naj. v celem svete.
Smev 9 najlepší obrancovia a 16 utočníci. V podstate sme 12 naj. bojovníci.
:D:D:D:D:p:p:p
:p:p:p:p

MEga neodpustím si to.. TY M.A.G.O.R.E. .. to že si založil spojko ešte neznamená, že TY si ho dotiahol na to tvoje slávne 15. miesto v rebríčku.. a s tými útokmi a obranov..Nikdy si nevidel 170 útokov na Tvoje mesto.. Naši nemenovaní najlepší hráči to dokázali za Teba zlatíčko .. Ty ani na to blbom chate nejsi a keĎ si tak iba hovadiny kecáš alebo sa odpájaš a pripájaš furt.. Ano aj ja trepem perverznosti a blbnem na chate to jo :D Ale aspoň sa snažím normálne pomôcť a zapojiť sa do debaty aby tomu ľudia porozumeli a viem písať ako človek, alebo teda sanžím sa no :D A láskavo mi už nikdy neupravuj práva na vodcu a podobne keĎ to sama nechcem ano?!


Skipi: No to je hrôza, takí sú tam k Tebe zlí ? :( No šak to si s nimi vybavím hneď ideš k nám do spojka ale to s tými hromadnými správami si ešte rozmyslím, to podľa tvojich taktických schopností a keĎ nám navrhneš takú taktiku ako v tej debate s Lancim čo špekuloval s tou mapou, inak neustúpim a žiadne HS nebudú :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
beta je uz mrtva tam sa naozaj neoplati aj ja koncim:sledge:
 

DeletedUser1618

Hosť
Ale prd :D NA Bete to žije :D Aspoň v našich moriach no :D To by si sa čudoval :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Ale Skipi, šak sme sa to snažili odpratať tak jak je možné že je to cítiť? :D Noo jasne, VIP spojko spre VIP Skipiho :D:D
 

DeletedUser

Hosť
VIP hej hej to som ja Velmi Inteligentny Pes :D no ked budem mat cas pokukam vas na mape inak ;D
 

DeletedUser

Hosť
Nj, beta je uz mrtva...vsade citit krv na hradbach, trosky lodi este pred hradbami, vsade sama smrt...je to celkom sranda...me he he he
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak, na každom svete sa toho deje mnoho ;)
Napr. hráči Bety tvrdia, že Beta je najlepšia :) Hráči Gammy tvrdia to isté o Gamme :)
A to isté aj o dianí na všetkých svetoch :) Okrem Epsilonu asi, tam sa to ešte len rozbieha :)

No ale jak sme krásne zmenili nábor do našej ally na debatu, komu ktorý svet viac učaroval, dúfam, že sa to tu nezmení na nejakú vojnu názorov na svety :)


A ešte by som chcela znova zaktualizovať nábor do našeho spojenectva Kráľovstvo Nebeské :

Takže.. požiadaviek na prijatie do nášho spojenectva nie je nejak extra veľa, ale samozrejme ich treba dodržiavať.. Nikoho nenútime denne útočiť a preberať mestá..
-treba byť aktívny aspoň 2-3 krát za deň (pri vojnovom období to ale bude potrebné viackrát, nakoľko si bude treba strážiť mestá),
-na kvantitu nehráme, ale nejakých tých 7 000 bodov aspoň by sa patrilo mať :),
-nepotrebujeme géniusov v hraní Grepolisu, stačí troška čítať a počúvať príkazy a ochvíľu si vás zaučíme jak sa patrí :),
-pomáhať si navzájom podporami, surovinami, kúzlami -to nie je povinné, ale nezaškodilo by :),
-čítať fórum- kvôli aktuálnosti útokov, obrany atď.,
-NEútočiť na spojencov (pakty môžete vidieť, ak si kliknete na SPOJENECTVo a kolónku PAKTy-pre tých čo sa moc nevyznajú :) )

Sú u nás vítaní všetci, ktorí chcú hrať Grepolis pre zábavu a chcú spoznať nových ľudí :)
Samozrejme, pred vstupom do našej ally si vyriešte nezhody v hre napr. s bývalým spojenectvom - nepotrebujeme nových nepriateľov kvôli jednéhu hráčovi :)
Na našom chate ste takisto vítaní, radi si s vami pokecáme, je u nás pohodová atmosféra (Niektorí aj máme zmysel pre humor :D ) a radi spoznávame nových ľudí :)

A posledné: Prosím vás, neschovávajte sa u nás len preto, že na vás útočia napr. naši hráči, alebo iní napríklad silnejší, pretože nie sme samaritáni :)

Ak prejavíte záujem o vstup do nášho spojenectva, napíšte mi tu na fóre správu, alebo na svete Beta. Som tam ako LadyŽiarovka .

Podotýkam, že toto je nábor do spojka na svete BETA :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nechcete Pakt so sp. kASTLE ?

a mne sa zdalo ze nieco citim a to beta je mrtva ;D ja sa tiez zabavam a mozno ma prijmu aj do dost dobreho spojka :D

Skipi ty už si v CHAOSE a nie v tich copierajtoch ! CHA0S CHAOS II atď ... :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore