Kráľovstvo Nebeské a Kráľovstvo Nebeské Ak.

DeletedUser

Hosť
ale kasli na nich v EoL staci mat iba 1000000 bodov a zoberu ta :D mi nie sme narocny :eek:
 

DeletedUser1618

Hosť
Absolútne nenároční, mi písal jeden od vás že treba 70 000 farmárskych a 35 000 bojových..hmm nejak divné to máte deti :D JA by som skôr na tie bojové spoliehala.. :D
 

DeletedUser

Hosť
bo ked ma niekto 3 mesta bude velkym prinosom pre alianciu :D spolahlivo pozierat podpori
 

DeletedUser

Hosť
ja zasadne posielam podpory nespolahlivo jaj stale ma nechcu zobrat k ziarovke do spojka plsssssss zooooooober ma :p
 

DeletedUser

Hosť
:D :D :D skipi to čo robíš ... mega neber ho to je obyčajný slaboch iba sa skrýva všade :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Skipi fakt prepáč, ale takých zlých hráčov nebereme :D:D
 

DeletedUser

Hosť
Práve si bol pozvaný do tohto spojenectva: Kráľovstvo Nebeské

hahahahah ziarovka nakoniec ma pozvaly aj ked si nechcela ale ked ma teda nechces ja sa u vas schovavat nebudem :)
 

DeletedUser

Hosť
prečo

Prečo?:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Dam ti typ na bojové body.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
MEga, drahý môj :D NEvidíš kto Skipi v skutočnosti je? :D JE to najväčšia lama na svete, ako sám priiznal :DF A on len farmárči, ani nebojuje, šetko mu vždy vyčistili spoluhráči mestá, on hrá len na body :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ano nao ja chodim len na hotove ja vlastne ani neviem ako co robim ale tesi ma ze ked mi ziarovka vyvolala povstanie tak mi mesto neporebrala lebo som ju uprasil aj ked ma to stalo moje tri naked fotky v lese
 

DeletedUser1618

Hosť
Nie, nie to len súkromné fotky, taká bola dohoda :D Skipi ale inak váž si to, ja som obyčnajne neuplatiteľná ;)

MEGA do prdele nekopíruj mi profil ano??!!
 

DeletedUser

Hosť
a travam ze keby som presiel tak chcem pravo hromadnej spravy na tom trvam a neustupim

a tie fotky boli len pre ziarovku
 

DeletedUser1618

Hosť
Skipi prepáč, ale výsostné právo posielať hromadné správy u nás majú len tí najlepší..

MEga ja ti dám že ups.. nehnevaj ano? Napísala som to slušne, lebo nechcem problémy pre pár slovíčok..ach prepáč ale keby nie si vodca tak už máš po tých tvojich krásnych mestách :)
 

DeletedUser

Hosť
ok ale si len o ani ne 100 bodov silnejšia a ja mam iba obranne jednotky.
20 pegasov a 50 kentaurov vie zničiť radosť.:D:D:D
 

DeletedUser1618

Hosť
Ach jaj ic volakam ajh s tými poondiatymi bodmi :D Silnejšia-nesilnejšia..chváľ sa Ty hlupáčik čo máš v meste.. ach blbosť do neba volajúca.. :D A o body vôbec nejde miláčik ;) Aspoň nie o tie farmárske ...
 

DeletedUser

Hosť
Kráľovstvo Nebeské
56 členov
1812163 bodov
a
Kráľovstvo Nebeské Ak.
31 členov
76528 bodov

Toto je stav týchto spojenectiev.
 

DeletedUser1618

Hosť
NO A? :D PRepáč, ja budem furt rýpať, mám strašné komplexy z toho jak vypadám, tak si to musím kompenzovať troška na iných.. :D Kakať na body :)
 
Hore