Kráľovstvo Nebeské a Kráľovstvo Nebeské Ak.

DeletedUser1618

Hosť
Heh LAncelot.. by si si počítal správy čo mi chodia na Bete :D:D To je zaujímavé.. :D
 

DeletedUser1450

Hosť
:D:D toto je poriadny nabor :D a k tomu taky chudaci :D posielat obranu do utoku... nemam slov :D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
Fíha tak to neviem jaký ***** od nás posielal..hmm tak ale za to že pár *****ov tam máme všetci takí blbí byť nemusíme ;)
 

DeletedUser1450

Hosť
keby si nedavala tolko hviezdiciek mozno aj pochopim :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Jak sa temá nabor zmenil na utoky čo dostame.
;);););););););)
Ale 5 mesiacov na nas utočila EOL ale nemohli ziskať mesto.
My sme vám ho dali. Keby som nestiahol svoju podporu tak žiadne mesto nebude.;)
 

DeletedUser1618

Hosť
Ano mega.m :D Samozrejme si ceníme tvoje pôsobenie v spojenectve a ďakujeme že 5 mesiacov si bránil mesto :D:D Nakoľko EoL na nás útočí asi mesiac :D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
niesu to lami EoL na nich vkuse utoci a stale sa drzia ale aj tak vyhrame :D
 

DeletedUser

Hosť
kam mam pisat ked sa chcem prodat :D plssss ziarovka plssss zober ma do spojka ;D ale inak drzite sa uz dost dlho nahodou
 

DeletedUser

Hosť
jo jo este im to ide ale dlho to nevydrzi :D inac skoro som zo stolicky padol ked som zistil ze mame pakt s HAOSom :D:D
 

DeletedUser1618

Hosť
Pakt s CHAOSom? :D:D Skipi, takéto správy mi akože chodia denne, toľko ponúk, vieščo, prepáč ale do zoznamu sa už nevojdeš, :D samozrejme, keby zmeníš chute z Foxa na mňa, tak by sa tam nejaké to voľné miestečko našlo .. :D:D:D Vlcik, ale no :) NEpodceňuj nás :) Skipi, to je kapacita, ten nám určo verí :D:D:D Že Skipi? :D:D
 

DeletedUser

Hosť
ja nepodcenujem :D len neviem ci by sa skipimu chcelo za vami cestovat 20 hodin ;)
 

DeletedUser

Hosť
po zlozitych matematyckych vypoctoch som zistil ze to ma k vam dost daleko :D ale neviem mozno sa aj teleportuje :p
 

DeletedUser

Hosť
ja dokazem setko :D ale ona ma nechce tak skoda reci ;( fnuk nechu ma do spojka fnuk tak sa posnazim mat viac bodov mozno ma zoberu neskor
 
Hore