Kráľovstvo Nebeské a Kráľovstvo Nebeské Ak.

DeletedUser

Hosť
Každý kto má záujem isť do Spoj. Kráľovstvo Nebeské a má 6000 b. nech napíše náborárovi. Ak túto požiadavku nesplňate tak vás radi prímeme do našej akademie Kráľovstvo Nebeské Ak.
Základ je okolo morý 65,64 a okolné mestá
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neoplati sa ty zacinat na tomto svete chod radcej na svet Delta
Gamma je takisto rozohrana ako ja beta
 

DeletedUser

Hosť
Ale miesto kvality mate kvantitu :D
Mate nieakeho hraca dan 200 000 ? :D NIE
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
Ale no Duso :) Nie každý v našom spojku hrá na *****né farmárske body ako mega.m..prepáč mega.m ;)
 

DeletedUser

Hosť
Duso nechaj ich každý musel nejako začínať...nie všetci sú taký dobrý ako ty :D
 

DeletedUser

Hosť
Viac zakladateľov ste nemohli dať xD :santa1::santa1::sledge:
 

DeletedUser1618

Hosť
No deti moje, tak ja nemôžem za to že zakladateľ je decko a rozdáva práva jak sa mu zachce..a dovolenku sme si dali preto, lebo sme tu boli celé dni jak *****i , ale tak viacmenej sme sa smiali na útokoch 30hodín od nás :D A ešte dopadali v nočnom bonuse :D Ale tak musím pochváliť jedného hráča, ktorý mi tak fajnovo prebral mesto, sa to needalo ubrániť a útoky dopadali pár sekúnd po sebe :D Rešpekt :) A neskrývame sa za dovolenku, napríklad ja som išla na dovču teraz v piatok čo bol..to už útoky neboli, ale tak spojili sa na nás 4spojká tuším, 3 z toho útočili, pokiaľ viem a aj tak nič moc..ano zobrali ste nám mestá, ale žijeme Ďalej, neberte to ako provokáciu a podobne, len vyjadrujem svoj chabý názor ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
utoky dobre nacasovane sa daju ubranit Ares by ti vedel poradit kedze ma stoho take skusenosti :)
 

DeletedUser

Hosť
Film Kráľostvo Nebeské bude piatok (28.1.) a 20:00

NEVIEM prečo tu píšete niečo iné, toto tu nepatrí. Tunak je nabor a nie že rozprávame sa.:p
A lady maš na obrázku pekné zuby
 

DeletedUser1618

Hosť
Heh, ja mám také zuby aj v skutočnosti, len o tom ešte nevieš
 

DeletedUser

Hosť
Film Kráľostvo Nebeské bude piatok (28.1.) o 20:00

Rád by som vydel aj tvoju tvár.
 

DeletedUser

Hosť
Mega ty si uz totalny mega ***** ...akoze aj to nechapem, ani teba ani tvoej ymslienkove pochotdy ale dobre...a k tej vojne...

Dakujeme za KB :D:D:D...za 4 tyzdne si chlapci s Logos, logos academy, elity, ministry a stigma skusali (a skusaju dalej) vydobit respekt od spojka ktore im za den prebralo 4 mesta a oni sa za 4 tyzdne marne snazia dobit mesta aspon takej istej bodovej hodnoty a tak preberaju 2000 hracou...

Drzim palce...takto to urcite vyhrate ;-)
 

DeletedUser

Hosť
Pobavil som sa

Je mi vtipne počuvať vaše naražky že kvantita Duso456 dobre som sa pobavil....tak menove aliance logos logos academy a EOL a dalši ktory mali pomahať ako ministry a traja ste sa spojili a utočite na tych takzvanych sračov teda nás už azda 5 týždnou a nedosiahli ste nič, prebrali ste hračov ktory su u nas neaktivny tak to dik za čistku ved nedokážete ani 4 mesta poriadne dobyt je mi to až smiešne ako vám u nás padajú útoky a to polku vám potopame jednou birkov ako FAKT ELITA :D :D :D ja sa len divím že vas CHAOS ešte nezačal preberať vo velkom však je to hanba. ale možno sa dostaneme do časopisu :D a titulok Špičkové aliancie zo sveta Beta nedokážu poraziť alianciu "sráčov" ktorý sú 30 krát manši :D :D :D A sice som stratil jedno mesto ale stalo vas jedno mesto len u mna 170 utokov dik za kulturu chlapci.Mám vás rád. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a co je najhorsie EOL podraza svojich vlastnych hracov len pre to lebo si nevedia najst nejake mesta xD
 
Hore