Kováčska dieľna

DeletedUser

Hosť
Koncept:
Toto by bola samostatná budova, v ktorej by sa dali vylepšovať jednotky... Dali by sa im zlepšiť schopnosti ako útok obrana ale aj brnenie... A to napríklad na samom začiatku bude hráč mať iba pálkara(šermiar) ktorý bude mať iba také handry a drevenú pálku... A neskôr mu sa bude dať vylepšovať z páliek na meče a z handier na stále lepšie brnenie alebo štít... Každá jednotka takto začne a nakoniec budú môcť byť kompletne vylepšení v krajšom zlatom brnení v poriadnych zbraniach a tak podobne... Samozrejme, že by sa aj ich obrázky menili podľa výzkumov... Na budovu kováčska dieľna by bolo treba napríklad: Akadémia lvl 5, Kasárne lvl 10, Farma lvl 10 a Senát lvl 13...
Dôvod:
Lepšie jednotky a zaujímavejšia hra...
Detaily:
Takto by to asi vypadalo:

lvl1- Pálkar- Plátené oblečenie (odolnosť 5) - Drevená pálka (útok/obrana 5)
lvl2- Ľahký šermiar- Kožené brnenie (odolnosť 10) - Drevený krátky meč (útok/obrana 10) - Drevený štít (odolnosť 5)
lvl3- Šermiar- Bronzové brnenie (odolnosť 15) - Bronzový krátky meč (útok/obrana 15) - Bronzový štít (odolnosť 10)
lvl4- Stredný šermiar- Železné brnenie (odolnosť 20) - Železný krátky meč (útok/obrana 20) - Železný štít (odolnosť 15)
lvl5- Ťažký šermiar- Strieborné brnenie (odolnosť 25) - Strieborný dlhý meč (útok/obrana 25) - Streborný veľký štít (odolnosť 20)
lvl6- Šampión šemiar- Zlaté brnenie (odolnosť 30) - Zlatý dlhý meč (útok/obrana 30) -Zlatý veľký štít (odolnosť 25) + Helma Sparťana (+ odolnosť 30)
Takto by to bol asi šermiar od levelu 1 až po konečný 6... Tak isto aj lode sa budú dať skúmať... Takto nejako si to ja predstavujem ale ak to Grepolis team schváli môže si to upraviť podľa seba...
Grafika:
Podľa Grepolis teamu
Rovnováha:
Naruší to trochu budovanie v senáte lebo sa pridá nová budova a jednotky sa budú musieť kompletne prerobiť...
Podvádzanie:
Žiadne
Záver:
Super vec nemyslíte?
 

DeletedUser

Hosť
super vec podla mna nemyslite? ked budete moct skraslit a vylepsit svoje jednotky hra z vojskom bude zaujimavejsia :)
 

DeletedUser

Hosť
tym sa ti stava simulator uplne nanic kedze nevies ako je vyvinute vojsko nepriatela napriklad a ine zalezitosti je to len zataz pre ludi co si robili nejaky prehlad a strategiu teraz vobec nebudu vediet co cakat
(sukromna poznamka mas doublepost cize dva prispevky za sebou)
 

DeletedUser

Hosť
ved samozrejme ze je logicke ak sa to schvali tak sa ti zobrazia na spionazy vojska v takom a takom brneni alebo s takou zbranou a to si uz v kovacskej dielny najdes co je co a bude hra komplikovanejsia co bude zabavne :) a simulator ja nepouzivam lebo simulator ti to nemusi vypocitat spravne ja som mal prehrat pri jednom utoku mi to jasne simulator ukazal a nakoniec som vyhral :) takze simulator aj tak nie je presny
 

DeletedUser

Hosť
to tiež ale ťažko sa niekedy zada :) ked nevieš aka bude moralka alebo stastie tvojho vojska :) ale bolo by to lespie no aj simulator by sa musel prerobit trochu ale to nebude hadam problem toto by bolo fakt SUPER :)
 

DeletedUser

Hosť
Zajímavé, ale lehce odkoukané.. pochybuji že vývojáři chtějí mít stejný zlepšovák který je v každé druhé hře...
to že by to nepobrala špionáž nebo simulátor by bylo podle mě jedinou výhodou, kdy by na nepřátele čekalo jakési překvápko..
 

DeletedUser

Hosť
to že to je niekde ale jednotky sa im nemenia :) nam sa budu aj meniť ich obrázky v kasarnach podla toho co budu mat vyskumane
a bol by som rád keby, že sa ešte niekto vyjadrí k tejto téme
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore