Korist - Grepolis 2

DeletedUser

Hosť
Vyskum Korist

Koncept:
Zmena vyskumu Korist na Grepolis 2 tak aby bol rovnaky ako na Grepolis 1.

Detaily:
Aktualny vyskum Korist dava dalsie 4 ponuky vyziadania/rabovania surovin. Spolu ich je teda osem. Ja navrhujem aby tych 8 ponuk boli pre kazdeho aj bez vyskumu korist a aby vyskum korist zvysoval nosnost vojakov o 30% rovnako ako na Grepolise 1.

Povodny vyskum korist na Grepolise2 bol o nicom. A kvoli mnohym updatom je uz cim dalej tym zbytocnejsi (nemyslim ze ho netreba skumat ale ze jeho funkcia nemusi byt vo vyskume. Napr. uz nerobi 2-nasobne ponuky ale plynule. Vdaka tomu je mozne aj priamo zrusit vyskum korist a 8 ponuk pridat do hry ako normalne a vyskum korist sa moze znovu spravit taky ako v jednotke.

Rovnováha:
Zmenit rovnovahu to moze akurat tym ze ten vyskum bude robit nieco ine nez doteraz takze hraci mozu prist o 3 vyskumne body.

Záver:
Islo hlavne o to zmensit nedokonalosti noveho farmiaceho systemu. Nema zmysel pozerat sa na tento navrh len v suvislosti s vyskumom korist. Treba sa na to pozerat ako na farmiaci system.
 

DeletedUser

Hosť
Keby som mohol o tom rozhodovať, či to prejde, tak by som ti to schválil. Je to dobrý nápad.
 

DeletedUser1879

Hosť
súhlasím s wolfym, ten výskum bol super na začiatku kde pri dvojnásobnom čase dával aj dvojnásobne množstvo surovín, tak som ho skúmal skoro všade a potom prišiel update a celé sa to pomenilo a stala sa z toho úplná zbytočnosť. preto takáto zmena by bola určite na prospech.
 
Hore