Koniec CHAOS a zrada Post Mortem

DeletedUser

Hosť
Takze uz dobehli zrusenia uctov a ako som hovoril, CHAOS prestal existovat. velka vacsina hracov resetla konta, presla zrusenim uctu alebo sa uz proste neprihlasia a este tie konta padnu, ale su uz neaktivne.

Nebudem tvrdit, ze nam nieje luto za svetom hrdinov, ale nieje nam luto za ludmi tam, ktori tak znechutili akukolvek hru vobec.
Tak, aka je vojna proti sedym mestam ktore nikto nebrani? dufam, ze prisla konecne ta zabava. tak ocakavana ze za nu boli zapredani spojenci.

Popredne miesta v ranku budu mat vzdy prichut zrady, nikdy nie chut vitazstva.
Moze byt niekedy v buducnosti odpustene, ale nikdy nie zabudnute zo stran odkial toto prislo. Nebude uz nikdy uverene ani slovo na hre. nezabudnite, svet grepolisu je maly. Poucenia hracov idu skrz svety. vase slova a dohody uz nikdy nebudu mat vahu cestnej ally. kazdy uz od vas bude cakat zradu.

CHAOS, dakujem vsetkym clenom na svete hrdinov za hru. dakujem vsetkym ktori odisli s nami, s vedenim. pomaly sa spajame inde.dakujem aj vsetkym,co nam vyjadrili podporu ale hrat zostali. dakujem hracom mimo nasich ally, ktori pisali osobne a povedali svoj nazor.

(pre pokoj par dusi som to nechal trosku ucesat ciarky a podobne)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je to čitateľné, si SUPER skipi!
Som rád že sa tieto vzťahy hŕstky aktívnych hráčov pretrhli a neterorizujú hráčov, ktorý nie sú až tak aktívny a chcú taktiež hrať.
Inak som si všimol ako sa po resete vrátili chlapci z chaosu... možno aby sa presvedčili, či neboli hlúpy a neresetli samý ha-ha

messicus:
Si sa resetol? Takže asi nie som len taký bleskovač ;)
 

DeletedUser

Hosť
sneko, ty si taky ... pribrzdeny (aby som nebol prilis hruby). Ja som resetnuty (vlastne som zrusil konto) od zaciatku, ako sa to spustilo, takze si sa asi vysantil na neaktivnych mestach. Niektore som este pred zrusenim uctu vycistil pre dubaxa :) Pre mna skratka ostanes "len takym bleskovacom" ;) Cheers
 

DeletedUser

Hosť
útoky sa začali ešte pred vašou "krízou" a vyšantili sme sa ešte na aktívnych mestách.
Bleskovač Sneko
 

DeletedUser

Hosť
tak na toto mozem napisat iba jedno - si klamar. Na moje mesta si zautocil len raz, pokial som este hral, a nalezite som ti to odplatil. Tymto koncim reakcie na tvoje poznamky, lebo mi je vsetko jasne. A skor, nez nieco zapotis - ano, si najlepsi hrac na vsetkych svetoch, triasol som sa pred tebou, uplne som sa potento a preto som zrusil konto. Mozes sa odbavit.
 

DeletedUser

Hosť
Koľko krát a kedy som na teba zaútočil by určite vedel povedať support a nebál by som sa tej konfrontácie.
 

DeletedUser3410

Hosť
Skipi, když se to nadhazuješ Snekovi tak se musím zeptat.. Ty si myslíš že máš respekt? by mě zajímalo u kolika hráčů..
od moderatora.

Nikto nema respekt.A ked aj hej tak iba u niektorich.Ja som neutral nikto nerešpektuje mňa a ja nikoho!
A suhlasím s Post Mortem
To je všetko čo som chcel povedať:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore