Kolonizačná loď

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahoj,
neviem či je to chyba alebo čo , ale stalo sa mi že som mal asi 200 volnej populacie a potreboval som kol. lod ktoru som aj postavil , ale potom som sa pozeral a namiesto jednej kol. lode som mal v pristave 2!!! Som si isty ze som ziadnu inu nemal a populacia mi este nejaka ostala...divne :)...ale povedal som si ze je to nejaky bug a hral som dalej.Ale potom neskor som obsadzoval hraca a zo svojho mesta som poslal kol. lod. V tom meste mi ostalo len zopar hoplitov a ziadna lod. Kedze mesto bolo ciste , nemal som ziadne straty , tak po uspesnom obsadeni mesta sa mi armada vratila naspat. Uvolnilo sa mi 170 populacnych bodov za tu kolonizacku , ale co som nevidel , v pristave mi stala kolonizacna lod a hore svietilo 170 volnych bodov populacie!!!!!!
Je toto normalne????!!!! :)
 

DeletedUser19

Hosť
Zrejme ti niekto poslal OL ako podporu, skontroluj to v agore.
 

DeletedUser

Hosť
nie podpora to urcite nebola tie 2 darovane kol. lode su moje
 

DeletedUser

Hosť
Asi si poslal do dobyvacneho utoku obidve lode. Po dobyti sa ti recyklovala len jedna, preto sa ti vratila populacia za 1 lod. Zvysna kolonizacka sa potom vratila do mesta spolu s ostatnym vojskom, ktore si dal stiahnut. Takto sa da vysvetlit, ze ti jedna kolonizacka este ostala.

A 2 lode namiesto jednej si mal asi preto, lebo tu prvu si prehliadol. Videl si, ze nemas kolonizacku. Ale v tom case sa ti uz mohla jedna kolonizacka vyrabat, ale ty si si to nevsimol, tak si dal robit este jednu.

Nemohlo to byt tak?:rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
ta druha moznost by mohla byt , je mozne ze som ju prehliadol :confused: , ale ten utok som si isty ze bola len jedna v celom meste a iba jednu som poslal obsadzovat
 

DeletedUser

Hosť
Ved si pisal ze si ich videl 2:
...potreboval som kol. lod ktoru som aj postavil , ale potom som sa pozeral a namiesto jednej kol. lode som mal v pristave 2!!!
:confused:
Ja vacsinou ked poslem utok, tak jednotky vyberam tak, ze kliknem na ich ikonky a ono to vyberie vsetky jednotky daneho typu. Cisla nezadavam skoro nikdy. A ty si to pravdepodobne robil takisto. Klikol si na ikonku osidlovacej lode a ono to vybralo vsetky - cize 2. Pri osidlovacej lodi si clovek vsima iba to, ci je alebo nieje, cislo si nevsima.
 

DeletedUser

Hosť
Ved si pisal ze si ich videl 2:
:confused:
Ja vacsinou ked poslem utok, tak jednotky vyberam tak, ze kliknem na ich ikonky a ono to vyberie vsetky jednotky daneho typu. Cisla nezadavam skoro nikdy. A ty si to pravdepodobne robil takisto. Klikol si na ikonku osidlovacej lode a ono to vybralo vsetky - cize 2. Pri osidlovacej lodi si clovek vsima iba to, ci je alebo nieje, cislo si nevsima.

Ano mal som dve kol. lode , ale tie 2 pripady sa stali asi s mesacnym odstupom a kym som zacal stavat nove nemal som ani jednu....a ja ked utocim tak nedavam "vybrat vsetky jednotky" ale sam si davam cisla kolkati pojdu , mne je to tak lepsie lebo ked mam napr. 20 prepraviek a mam celkovo 500 vojakov tak mi to prekroci limit prepravnych miest
 

DeletedUser

Hosť
Najprv si omylom vyrobil 2 kolonizacne lode. Jednu si poslal na utok. Potom neskor si poslal druhu na iny utok a este ti jedna ostala?

PS:
Nie "vybrat vsetky jednotky", ale kliknutie na ikonky vojakov.:D
 

DeletedUser

Hosť
Najprv si omylom vyrobil 2 kolonizacne lode. Jednu si poslal na utok. Potom neskor si poslal druhu na iny utok a este ti jedna ostala?

PS:
Nie "vybrat vsetky jednotky", ale kliknutie na ikonky vojakov.:D

dve kol.lode som vyrobit nemohol , pretoze som mal len 200 populacie
 

DeletedUser

Hosť
???

:(Mne sa zdalo, ze uz sme sa zhodli, ze si mal 2 lode:
200 volnej populacie a potreboval som kol. lod ktoru som aj postavil , ale potom som sa pozeral a namiesto jednej kol. lode som mal v pristave 2!!!
A 2 lode namiesto jednej si mal asi preto, lebo tu prvu si prehliadol. Videl si, ze nemas kolonizacku. Ale v tom case sa ti uz mohla jedna kolonizacka vyrabat, ale ty si si to nevsimol, tak si dal robit este jednu.

ta druha moznost by mohla byt , je mozne ze som ju prehliadol :confused:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore