Kings of Kappa I

DeletedUser

Hosť
Ahojte všetci playeri :)
Už mám nejaký čas založené toto spojenectvo a musím povedať, že ma to prekvapilo aký sme úspešný :) Máme už aj akadémiu, ktorej to celkom ide ale hlavne sa rozrastáme my.

1) Takže nachádzame sa na Severovýchode a hlavne more 54.
2) Myslím si, že skúsenosti na vedenie spojenectva mám dostačujúce a to sa možno už aj odzrkadľuje.
3) Určite sa chceme dostať do top 5, viem, že tieto priečky sú nabité neustálym dobývaním a všetkými možnými nástrahami.
4) Alianciou môžem ponúknuť samozrejme pomoc pri obrane, dobývaní a možno nejaké to internetové priateľstvo :)
5) Hlavná vec - Spojenecké fórum. Mám vo zvyku ho vždy vypracovať a doladiť do konca. Predsa, na fóre sa odohráva všetko. Ďalej je to určite - každodenná aktivita (na samom začiatku, keď nie sú útoky možné, čo najviac nabrať bodov a samozrejme útočnú armádu)

Tak ďalej k tomu nemám čo povedať. Viem, že to tu píšem neskoro a neviem či to ešte platí, ale na fórum som začal chodiť až teraz (samozrejme na toto :) )
 

DeletedUser

Hosť
No vidim aky ste uspesni, pozri na Grepostats posledne kolonizacie - same cervene. ;););)
 

DeletedUser

Hosť
Ja preberam toho koho chvm a kludne aj aktivnych ked maju pekne mesto :D
 

DeletedUser

Hosť
nezdá se Vám že tak trochu spamujete? pokud nemáte nic k aliančnímu náboru tak pokračujte v diskuzi v kavárně..
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore