Kaviaren sveta Olympia

DeletedUser6004

Hosť
Nastavenia vyhovujú presne su také ako som chcel supér :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Nechapem jak niekoho môže baviť vzbura... však to je úplne na prd cely herný mód. Hradby 25 ako blbec a mat aj deff lebo keď si offkar , urobia vzburu a končíš. Nehratelnr pre útočníkov. Nemáš ako odpáliť olku iba útočit na betón..
 

DeletedUser5790

Hosť
je to tymovejsi herni rezim
btw osobne si to rozmyslim jestli zacnu hrat... ale mam tuseni ze mi to nevydrzi ani do konce ochrany :D
 

DeletedUser6000

Hosť
Trolerko, to ano to máš tak trošku pravdu, ale vzpoura to je styl boje u kterého musíš o trochu víc i přemýšlet než u obyčejnýho dobývání, styl u kterého musíš nějakým zpusobem obechcat obránce + jeho ali aby jsi město dobyl. Je to více o přemýšlení a o výzkumech, rozložení měst apod. (teda mluvím o měřítku kde jsou aktivní obě strany aktivní) a navíc třeba mě osobně to vyhovuje , chodím do práce a hrát dobývání s rychlostí 3/3 nebo 4/4 ? to mužeš být sebelepší zkušený hráč a stejně nevydržíš, dobývání je jen o tom jak často u toho sedíš o ničem jiným, a stavět off města muže stavět kdejakej pleb/začátečník... každopádně nic proti tobě, každého baví něco jiného
 

DeletedUser5790

Hosť
dobyvani je pro decka, nezamestnany nebo lamy no :D tim to nechci srazet preci jen jsem na tomhle systemu vychovanej a naucenej (a taky ho ovladam daleko lip) ale proste... uz to nejak neni nic pro me
dobyvani nabizi dynamickou hru nepretrzite... dokonce i kdyz o to nestojite a v tom treba ja vidim problem... u vzpoury mam vetsi pocit ze hraju jen tehdy kdy opravdu chci a mam vic taktickych moznosti jak dostat hru pod svou kontrolu... dobyvani je jak osud
 

DeletedUser5366

Hosť
To máš pravdu. Tiež chodím do Prace, chodil som do školy keď som hral dobývanie kde som nemal internet ( na sigme) a držal som si bilanciu 0 stratených miest na mojom území. A áno vzbura má výhodu pre pracujúcich ale mne sa nepáči ta vec kde musíš čakať ako blbec 12 H a potom môžeš poslať olku..:/
 

DeletedUser5790

Hosť
po hodine me prepadly vycitky svedomi jak nad tim muzu vubec travit cas... natoz uvazovat o koupi 12.5 k zlatych... takze jsem to radsi zabalil :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Pozor, pozor už tu máme pakt - Ostrovná Aliancia s ALFA :-D
 
Hore