Kaviareň

DeletedUser6002

Hosť
Umenie je aj vediet zlatit napr mam kamosa co kupil zlatky za 50 eur a mal som viac bodov ako on s 0 zlatkami pouzitymi :D staci pouzivat rozum a netreba ti zlatky v skratke povedane 4÷2<6:2 .... niekto pouziva kuzla nezmyselne skracuju si kratke casy nevyuzivaju kuzlo na max ale no huntia body ja to robim takto ak mam cas a klikam a nechodia mi kuzla tak davam senat po raz lebo kazda uroven ti da kusok skratenia nasledujucej a je nerozvasne si nasekat senat rychlo rychlo bez kuziel a stratis tak aj hodinu (neplati ked su kuzla ak mam k dispozicii kuzlo tak rabujem banditov vkuse a rolnicke kazdych 10min nech kuzlo vyuzijem na max)

Dalsia chyba je to ze sa zo zaciatku zlaknes bodikarov ako ti utekaju tak ides aj ty po budovy co ti davaju viac bodov ale ty by si mal mat viac rozumu a vediet kolko je 1+1 a vediet si skratit cas senatom lebo senat na max ti skrati o polovicu plus zeriav a ides :)

A potom len obehujes tych hyperov zo zaciatku...

Dalsia vec s cim sa stretavam je :D ze nestavam bane .... naco ked rolnicka mi da 1k za 10 minut plus aj ty mi zaplnis sklad jednym utokom. Ale aj tak sa mi smeju ze moje mesta nechcu ze su onicom :(

Ja si svoje mesto rozdelim ale v kazdom meste mam farmu na max a potom podla toho ci ide to mesto o lode ale pozemka atd ( jedem cas sa mi zl stavala 3min :D rano 200 zl skapalo avecer 200 zl ranne bir dorazili

Plus ta vec s aresom je mega top nebojim sa poslat zl na samovrazu ale viem ze mi pride polovica zomretej populacie späť :) pre menej chapavych 200 zl × 10 pop je 2000... dalej 2000÷2=1000 ... kuzlo od aresa 1000÷10=100 spajrotov free vojaci len za cenu velkeho mnoztva priazni

Mozes byt zlatkar ked nevies zlatit tak ta nonstop utokmi vydeptam :D a ty uz ma ani nebudes riesit :D napr taky pique 3 mesta za den a to som ani s tym nepocital ze nebude reagovat na vse 3 olky ale na druhu stranu ja pouzivam kazdu vyhodu skratenia olky tak clovek nevie kedy ide utok a kedy ol

Takze vy lamy neplacte ze ta hra je p2win ta hra je o rozume a taktike nie o zlatkach...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6032

Hosť
No pekne :D co s toho plynie? XD
Cz/sk Tournamed :) cz spojka a sk spojka abo 2v2 :)) 3v3 xD
 

bukas690

New Member
o to sme sa pokusali viac krat. oni nepridu na sk a my zas na cz. Este ked sme hrali s TELEPORTERS na serveri gela, tak sa nas snazili dostat na rovnake nastavenia na CZ a ked sme navrhli my nech prídu teda oni, tak tiež nechceli prist o bonusy a zlatky na účtoch. Je to rovnake no
 

Endrewko

New Member
je to prekerna situacia trochu no, problem je ze vela ludi ma bud zlatky nakupene alebo proste nechcu skrz bonusy za vyhry, mne je to jedno, jedine co by ma fakticky obmedzovalo by bola priazen, ktoru mam aj na sk ale skor je to o tom ze preco by sa mali cesi trepat sem ked problem je tu nie u nich... tym ze problem s velkostou svetov je vacsi tu, sa prirodzene ocakava ze vy pojdete za nami, naopak to moc logiku nedava... kazdopadne chapem akykolvek dovod preco niekto nechce, ja som tiez ten krok spravil a nelutujem
 

tiberius

New Member
Kto by chcel s vami hrať. Skúšal som hneď na začiatku podrazy och to je zlý z Alfy fú z Post-Mortem zničiť .račej som na Achilles
 

tiberius

New Member
Veď to je jasné tam je lepšia klíma a rozumnejší už tam odišli dávno ja som vtedy už nehral lebo už na zete už niektorým hrabalo z ega
 

DeletedUser6032

Hosť
Aspon dosli s 1 spojkom a nie 3 xDD a dufam ze to tam Necro a spol vyhraju :p
 

DeletedUser3638

Hosť
ahoj.
Vidím, že zo začiatku ste boli aktívny v diskusii. Ako teraz? Este debatujete o zlatkách?
Dam Vam dobry tip. Grepolis je uplne cajovy odvar od Divokych kmenov. Keby tie neboli. tak neviem, ci by innogames vobec spustili grepolis.
Tam sa kazdy ucil ako na strategiu, oto tazsie, ze to bol jeden kontinet. a netrebalo lode. Tu sa chvalite ze mate 150, 180 dedin?
Na smiech ste. v divokych kmenoch , kto nemal do dvoch mesiacoch 200 dedin, bol farmený. A teraz si uvedomte. Ako chcete ovladat tolko dedin? Bez zlatiek? Budete niekoho zastupovat, tak dalsich 300 dedin, bez zlatiek. skusili ste to? desiatky dedin kazdym smerom.
A sledovat ktora zije a ktorá už nie ? Takže, hra zakladna je tak na rozbeh. asi tak dva tyzdne. potom zistite, ze so zlatkami su zakldne vynosy surovin a priazne ine. Da sa to ujednotit, hned na zaciatku. Kupite si poradcov a mate dva v jednom. Je to lacnejsie ako stale kupovat poradcov a potom suroviny. Porozmyslajte.
 

masakrovac

New Member
ja sa oneskorene vyjadrim, že tiež by som bol za to, aby sa skôr hráči zo sk svetov pridali na cz keby nebola ina možnosť, obe komunity pomaly vymieraju a na sk je to viac poznať, keďže tam hra dokopy tak 90 ľudi, na cz je tych ľudi aspoň dvojnasobok čiže svet nevykape po mesiaci ale aspoň sa to tam drží. Samozrejme, že tam sa aj support dá nazvať support a nie bot na generovane odpovede :D :D ale tak holt najrozumnejšie by bolo zlúčenie, tiež som hral na cz a je tam pestrejšia komunita ako tuna a vymiera to podstatne pomalšie ako tuna... Alebo je tu dalšia možnosť a to je vykašľať sa nato a ísť hrať medzinarodne svety kde je tak po 2-3 tisic ľudi :D :D
 
Hore