Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser

Hosť
Palantír

Chcem poprosiť hráčov, nakoľko som nový informátor, aby ma v prípade záujmu a lepšieho sa zorientovania na svete informovali cez súkromné správy, alebo na pracovný mail (uvedený na stránke Palantíra) o dianí na Zete, rýchlejšie sa tak aklimatizujem a budem mať lepší prehľad o spojenectvách.
Ďakujem ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2675

Hosť
ja a nepriliat benzin do ohna :) :) :)
Pan Sultan ma pravdu takze sa tu nesprtajte nebolo to jedno porusenie a preto boli take dosledky ake boli.
kazdy velky hrač vie co moze a co nie a kazdy vie ake dosledky mozu byt!

Howw dohovoril som
 

DeletedUser3132

Hosť
A zas neskoro k aktualnej téme. no nic tresky lepsie nikdy nez neskoro... a napisal aom to aj luckovi ze nech nelezie supportu niekam...
 

DeletedUser2675

Hosť
kam do zadku?
ja tam neleziem ja som uz tam ale je tu tma este ze zaviedli to osvetlenie po 22:00 h :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Bravo tresky, zvláštne že vo svojom pozadí nič neobvyklé necítim :p

Nebola som tu 2 týždne a z mŕtveho zeta fóra sa stala večerná hviezda :cool:
Prezrela som si už históriu kaviarne aj horúcej témy okolo majotovho banu.
Hm, zeta bola jeho... ale on vie, kde urobil prešľap. Je mi jedno, či to vie celé POST MORTEM a či rozumie situácii.. dôležité je, že to vie majiteľ blokovaného konta.
A v tomto si majota cením, je to charakter chlap, aj keď nepolepšiteľne ľahkovážny. :cool:

Majte pekný večer decká ;)
 

DeletedUser3068

Hosť
Nebola som tu 2 týždne a z mŕtveho zeta fóra sa stala večerná hviezda :cool:
Prezrela som si už históriu kaviarne aj horúcej témy okolo majotovho banu.
no...niekto si precital....ale my ostatni si to uz nemozeme precitat ani sa vyjadrit, pretoze to bolo zmazane (sice neviem preco, ale bolo tak rozhodnute)
PS: mozno to neviem len najst
 

DeletedUser

Hosť
nesnaž se hledat...
je to opravdu smazané.. a pokud nevíš proč, tak si přečti pravidla fóra... a věz že to nebyla moje vůle...
 

DeletedUser

Hosť
To je fajn, zvykej si, že pravidla nejsou od toho, aby se porušovala, ale dodržovala. ;)
 

DeletedUser3132

Hosť
Ja skor poznam to ze pravidla su nato aby sa porusovali :D teraz nemam na mysli tuto hru ale tak neverim ze nik z Vas este neprekrocil rychlost alebo nezrazil staru babku na prechode :D no nic myslim ze nebudem tuna uz pisat ohladom toho co si myslim o pravidlach bolo to v zmazanej teme dost popisane :D a dnes nemam naladu sa hadat mam pekny den :D ajked vonku je pol metra snehu :( zatial co vcera boli cesty pekne suche a slnko prazilo :D
 

DeletedUser2675

Hosť
inak ja si sem pisem a hned to je aj zmazane ale mna nemozes zmazat lebo pisem v hostinci
 

DeletedUser

Hosť
pravidla platí i v hostinci... to že jsou zde volnější neznamená že zde nejsou vůbec
 

DeletedUser2675

Hosť
no dobre tak mi vysvetli naco je hostinec ked sem nemozem pisat lebo vulgarne a inaksie spravy som sem nenapisal
takze do hostinca mozem napisat iba na vianoce ??
cakam vysvetlenie lebo sam sebe si protirečiš
 

DeletedUser

Hosť
Nemusím nic psát, stačí si přečíst pravidla fora a pravidla hostince..
pokud nerozumíš něčemu konkrétnímu můžeš se zeptat. Obecně není co vysvětlovat..
co je to spam je na foru popsáno.. myslím že opakované vkládání stejného příspěvku do různých tématicky nesouvisejícíh témat je celkem zjevné spamování..
 

DeletedUser3132

Hosť
tresky ked chces povedat daco co ty mazu napis to do SS ajked to nieje ako ked to vidia vsetcy :/ ale to je napad keby tuna boli spravi ako na FB ze si vyberiem hracov a piseme si medzi sebou
 
Hore