Kaviareň sveta Zakros

DeletedUser6143

Hosť
Mám otázku , bude sa tu dať útočiť na rôznych hráčov..? či nie.. lebo inak ten svet nemá cenu.. mám 2K bodov a nemôžem zaútočiť na hráča čo má 1048...
 

DeletedUser5795

Hosť
Zaviesť takýto nápad do hry bolo dosť na hrane. Ľudia sem chodia dvakrát denne pozrieť si správy a naplniť príkazy. Každý čaká na nový svet...

A vysvetlí mi niekto, prečo sa tu na Zakrose nemenia neaktívky na duchov?
 

DeletedUser6148

Hosť
Takto nadstavený svet je čisto stavbarina, nedalo by sa prosím zmeniť nastavenie aspoň tak aby nebolo možné útočiť na hráča s bodovým rozdielom 50% a nie 20% ako je teraz? Veď keď konečne nájdem hráča na ktorého je možné útočiť a vyvolám vzburu, tak kým budem môcť mesto prebrať, už môže byť pri takomto nadstavení mimo limitov aby som tam mohol poslať útok. A nehovoriac o tom, že spojenectvá sú v takomto prípade vhodné len na podporu v obrane, lebo do útoku sa väčšina spojencov nebude môcť zapojiť.
Nedalo by sa stým niečo spraviť?
 

DeletedUser5599

Hosť
Ne, o tom to přesně je. Zakros je zkrátka oddechový svět pro lidi, kteří rádi staví, rádi se kochají a méně rádi pak bojují. Ne každému to samozřejmě vyhovuje, ale od toho už jsou jiné světy.
 

DeletedUser3264

Hosť
prečo na mňa môže útočiť a ja na neho nie
 

DeletedUser3630

Hosť
Na tomto svete nám začínajú dochádzať kapacity ľudských zdrojov, dnes som klikol na jedného hráča a ukázalo mi viac ako 500 dní neaktivity, to je že už riadna pecka :)
 
Hore