Kaviareň sveta Xí

DeletedUser

Hosť
smiley_emoticons_biggrin.gif
ale mohl by jsi udělat nějakou soutěž, jinak skusím sem dát obrázek a snad se zobrazí. Zajímalo by mě jak vidíš divy, tedy výherce? YxRBy7x.jpg
 

DeletedUser

Hosť
souteže byly letos dvě, nevšiml jsem si že by ses nějaké zúčastnila...
 

DeletedUser

Hosť
No Sultánku tak asi nebyly takové aby mě zaujaly. Jinak co říkáš na pohyb divů? A velký úpadek hráčů na světech tady na slovenských světech? Nebylo by na škodu udělat jedno nové pravidlo, ten kdo likviduje hráče tím, že dělá křivárny a znechucuje jim chuť ke hře by mohl být nějak potrestán
 

DeletedUser

Hosť
nesleduju pohyb divů, nezajímá mě to... jsme tu od kontroly pravidel, ne od toho abychom hlídali herní dění na světech...

pokud máš návrh na úpravu pravidel tak si najdi správnou sekci a můžeš vesele navrhovat
a rovnou tam specifikuj co si představuješ pod pojmem křivárna? jak to pravidlo chceš specifikovat a jak vymáhat?
 

DeletedUser

Hosť
Ono je křivárna už jenom to, že po téhle planetě běhá i někdo další, než jen angela... CZ komunita už neví, co si o ní má myslet, tak vypisuje svoje motta na SK.
Nejdřív na člověka uspořádá štvanice, shání "kompromitující materiály" a ještě tentýž den o dotyčném básní. :)
 

DeletedUser

Hosť
Thasossi jdi si tahat kačenku na píseček :) a nebo lépe uklízet české forum když už jsi tam hlavní moderátor fora
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak,, a sa to pekne zmrvilo na tomto svete.Aspoň čo sa tyká spojka,, Problém?,, som zasa moje rodne spojko ,,Insomnia,, :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Kamane ono se to zvrtnulo asi tak v půlce světa jenže se to provalilo až ted ke konci. Takže bych neházela vinu na problém, ale úplně ja jiné 2 osoby na tomhle světě
 

DeletedUser

Hosť
ja som tu neobvinil nikoho bol som v tom spojku a dopadlo to ,ako to dopadlo.
 

DeletedUser

Hosť
ja Grep už nehrám Janka ,chyba mi ale musím odolať :D aj teraz som tu z toho dôvodu ,ale naozaj bolo toho už dosť,a na môj vek až moc ,dlho som to hral. :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Kamanko, ale nemusíš. Bez nás určite zomieraš od nudy:D
Chlapci sa nám uplne spustili keď na nich nedozeráš:d
 

DeletedUser

Hosť
ahojte hráči ,moji kamaráti tu je už asi koniec,nie otázka ale moja odpoveď:D chyba mi veľa hráčov grepu ale vydržal som ,odolavam pokušeniu:-( pozdravujem wasermana,bastet,janku ,moniku,mira,a veľa hráčov na ktorých si teraz nespomeniem ale je ich určite viac aj medzi mojimi nepriateľmi:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no to som ja:) a kaman z Delty .ja si ťa pamätám. boli sme spolu v ,,Neporaziteľná Legia,,
 

Melancholik

Member
Deltu nepamätám veľmi vyrazili ma stamať a rozobrali ale na iote sme boli spojenci alebo aký svet mal som tam vlastnu ally čo sa naša potom rozpadla.
 

DeletedUser5665

Hosť
Keby len par mesiacov, ved ten svet skoncil uz pred takmer rokom, ale aj tak bol najlepsi
 
Hore