Kaviareň sveta Xí

DeletedUser

Hosť
peu to už nebyly sparťani, ale to měli výcvik od vikingů :D jinak koukám Sultan zase řádil na foru a upravoval příspěvky, jen škoda že nevím co tam bylo komplet napsáno :/ ještě že já jsem vycvičená barbary :D
 

DeletedUser

Hosť
někdo ty vaše doubleposty pospojovat musí.. a když někde ubydou některá neslušná slova tak svět chudší nebude..
 

DeletedUser

Hosť
tak to potom ano :) jinak škoda že tam nejsi alespon s jedním městem na kukačku, velice by jsi se nasmál. To co mě dříve titulovalo zrádcem a Bůh ví ještě čím vším nakonec vlezlo pod vlajku phoenixe a mělo to tu na foru řečí jak to hodí hromadně s ostatními reset :D
 

DeletedUser5193

Hosť
a sa divis ? ked im vsetkym do makovic nakakal (snad to nie je vulgarizmus :)) AE tie jeho bludy a kto vie co vsetko ? :) sak by kvoli nemu z mosta skakali a popritom som este nestretol tak poctvivo hrajuceho hraca :) hehe , ma co chcel , skoda ze si bral B-komplex , ze ak nebude on stavat divy , tak spravi vsetko pre to aby ich nestaval nikto :)
 

DeletedUser

Hosť
no každopádně jen hlupák si nechá od někoho něco narvat do hlavy a nebo nesvéprávný člověk. Člověk který má rozum se sebou nenechá nikdy manipulovat a nevypadá pak jak hadr na holi :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Čaute ľudia :DDD
Po dlhom čase som sa sem prišiel pozrieť :D tak chváľte sa my :D ako to ide s bojmi, darí sa / nedarí :D
 

DeletedUser5193

Hosť
olymp je na prasky , pozri si stats , dostava naklady riadne :D 100 ludi verzus 20 a aj tak sa nezmozu ani na povstanie :)) null sa u mna pravidlne kupe , milos a fireman si to skusili tiez ... lyssipos hral formu a dnes prisiel o mesta ... a podobne :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak ted není čas vás mlátit když se přebírají duchové :D a pak budou divy a to bude taky plno duchů
 

DeletedUser5193

Hosť
my sme aj tak daleko prilis :) a my tam olymp mlatime uz dlhsiu dobu :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Já bych tak tipnula, že než se budou stavět divy, tak bude ještě hodně resetů od soupeřů a jiných aliancí :D si tak říkám nač já potřebuji soupeře když tam mám tolik důchů ;)
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak dakomu sa darí a dakomu nie ako čítam :D
Myslíte že sa mi ešte oplatí ísť na RHO ? :3
Však beží to ani nie 25 dní :D a takto :DDD
Budem aspoň pri lamách ak začnem :3
 

DeletedUser3213

Hosť
Nastavenia sú tam super, len nie nejdem som si to rozmyslel, lebo aj som taká lama že o dva mesiace to tam ukončím ako sa poznám :D Odídem v najväčšej sláve :D
 

DeletedUser5193

Hosť
Tak dakomu sa darí a dakomu nie ako čítam :D
Myslíte že sa mi ešte oplatí ísť na RHO ? :3
Však beží to ani nie 25 dní :D a takto :DDD
Budem aspoň pri lamách ak začnem :3

pod spet na Xi :) mozes sa pridat v bombardovani olympu :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Zohnaj mi 2 účty a dajako by som aj šiel s partákom :D Darkforest alebo Hráč bez Mena - tak sa volá
To by som dajako ešte uhral, ale zase ako pozerám OLYMPE som ako povedať začínal, takže proti ným by som nešiel, bol som s nimi 66 more a zas taký niesom aby som sa obrátil proti ným len kvôli srande,hre, sú v živote aj dôležitejšie veci ako hra a to sú ľudské vzťahy
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak to je jasné, určite nieste až taký sprostý aby ste zobrali do aliancie hráča čo si prišiel od neznáma, nikto ho nepozná, a neviete o nom nič. Hráča treba aj trošku poznať aby ste nemali zbytočne krysu .....
 

DeletedUser5200

Hosť
to sice taky ale spiš mi vadi puberťaci co spamuji na foru
 

DeletedUser4452

Hosť
uuch aký si veľký Big Boss...:D Prepýčte že vám do toho skáčem, ale tak týmto si ma dostal Vilík..:D Ty tu teraz tiež spamuješ, či nie?
 

DeletedUser5200

Hosť
tohle jsem pravě myslel tebe, marshala a xxcx co máte za potřebi se vyjadřit všude i tam kde o váš názor nikdo nestoji
přijde ti 3 přispěvky v sekci světa na kterém hraju a kde jsem původně reagoval na svého hráče jako spam oproti tvým 8 stovkam s tim že nemáš tu co pohledavat a nikde tu nebyla o tobě do teď zminka?
jdi si raději postavit par vojačku a někam zaútočit protože když kouknu na tvůj stats tak je to bída
 
Hore