Kaviareň sveta Xí

DeletedUser4917

Hosť
Zdravím tak ako si želáte aby vyzeral nový svet? mám na mysli nastavenia, Inak nikto nevie kedy svet bude aspon približne ?
 

DeletedUser4452

Hosť
to záleží na innogames.... ináč má peknú definíciu slova čoskoro, pozri si ju..:) a ankety by mali byť len mauri sa nám nejak zabudol s kopíroval ankety z nú aj s výsledkami..:) a ja chcem:

3/3, nočák od 22-6, morálka áno, a samozrejme, DOBÝVANIE....:)
 

DeletedUser4917

Hosť
Chápem a tiež som si všimol tie ankety dúfam že budú čoskoro nové :p inak z tebov nesúhlasim skoro vôbec najlepšie nočák od 23-7 bez morálky to je ochrana neaktivnych hráčov a vzbura kedže dobývanie je na Nu a rychlosť 4/3 ak by si dalo ale asi nie tak 3/3 :p
 

DeletedUser4452

Hosť
ak budú podobné nastavenia ako na kappe alebo nú tak idem na 100%..:) a marshall diki za súhlas..:)
 

DeletedUser4452

Hosť
no haloooo? kde sú tie ankety??? keď ste ich už vymazali, tak už ste ich aj mohli nahádzať nové... však to zaberie minútu..
 

DeletedUser4917

Hosť
Ked sa začne do dvoch týzdnov ten svet tak môžme byt štastný :D
 

DeletedUser4917

Hosť
Inak trošku od témy ale Ked napríklad na svete Mu budu mat Ally postavene divy budu chciet isť na svet hrdinov tak oplati sa im to ? To tam musi byt už rozohrate nevie niekto či nebude nejaky dalši svet hrdinov ?
 

DeletedUser4379

Hosť
Keď vieš na svete hrdinov nie je to že svet skončí keď sa dostavajú divy lebo ani tie tam niesu... Ale tiež by som privítal keby boli 2 :) ale zbytočne zober si to len z hľadiska štatky. napr 100 hráčov začne hrať grepolis 60 z nich ho bude hrať ďalej 20 dobyjú mesto a prestanú hrať a tí 40 možno len 20 dostane kľúč a 5 pôjde na svet hrdinov a začína to odznova-- chápeš? je to zbytočné na SK Grepolis na Americkom pohode :)
 

DeletedUser

Hosť
dúfam že natavenia budú konečne rýchlosť 3 a rýchlosť vojakov 3 bez morálky a dobýjanie bonus to mi je jedno a počet hráčov v spojku tak okolo 50-80
 
Hore