Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3213

Hosť
Nazdar, lebo asi sem jediný hrám čo chodím aktívne na fórum
A darí sa mi ako lame, 2 olky potopené za 2 dni, prečo ja noob nezačnem časovať ? :(
 

DeletedUser3213

Hosť
Nieže by som bol nejaký amatér čo to hrá 2 týždne ale ide o to že podceňujem súpera a nevyberám z roľníckych dedín, tým sa o 30% spomaľujem vo stavbe jednotiek a tým že podceňujem súpera tak topím fulky, zatiaľ len málo som ich potopil :D ale 3 dni 3 olky už dobrá séria :D takú som ešte nemal
 

DeletedUser4452

Hosť
tak čo tak kúsok sa tomu začať venovať? :D a gratulujem ku sérii..:D
 

DeletedUser5085

Hosť
No tak vidíš to :D hrúza :p ale celkom nuda už je na tom XI nikomu sa na mňa nechce útočiť :D
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím všechny kolegy na tomto herním světě,poslední dobou je tu nový modní hit, objevil se tu hacker co se nabourává do profilů hráčů a ti poté dostávají BAN, proto chci všechny poprosit aby jste si změnili hesla nejen na profilech ze kterých hrajete, ale i na emailech z bezpečnostních důvodů. Ten kdo se nabourává do profilů hráčů je jistě duševně nemocný člověk, který grepolis nebere jako hru, ale jako smrtelně vážnou věc a od jisté chvíle vím, že korunka a nebo certifikát je jen zpestření této hry, ale nikdy v životě si za tohle nic nekoupíte, proto berte grepolis jako hru a bavte bez takovýchto křiváren.
 

DeletedUser

Hosť
Tak já čekám, že se ozveš na grepu město pro tebe mám :) Jinak hezky se nám tam mění jména aliance Sparta.Jsem zvědavá jak tenhle svět dopadne, ale zatím je tam pohoda a se soupeři je tam sranda:)
 

DeletedUser

Hosť
koukám angela je všude :) zdravím známou ako tu válčíš a co chalani ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Uděláme ptáčkům předčasné vánoce a dáme hromadný reset ? nějak ten svět zrtácí smysl a i hratelnost tak aspon do konce světa budou mít co dělat s přebíráním ducháků :D
 

DeletedUser4786

Hosť
Tým resetom si mala na myslí to že ujdete s potapajucej lode a prejdete k tým tvojím už spoluhráčom vtáčikom....
 

DeletedUser

Hosť
No pěkný svět jak na hřbitově :D samá šedá a to člověk nepotřebuje ani soupeře, protože tam skoro žádní nejsou schopní :D
 

DeletedUser4786

Hosť
Tento svet je najväčší chaos aký som hral,neviem ani s kým sme my a ani proti komu sme,vlastne neviem tam nič ani o čo tam už ide,jeden deň máme DoN a na druhý deň už je to nepriateľ a tak opačne tak to je už úplne blbe tam všetko,najlepší je s toho aj tak Aegean ten čo píše to sa až rozum človeku zastavuje nad tými jeho výpludmi a nerealnými teoriami.....
 

DeletedUser

Hosť
ahoj kolegyně ano, tady válčím a do dneška mi bylo kupodivu dobře než jsem zjistila, že jedna osoba vlezla k nám do ali a nějak z toho nemám vůbec radost tak asi přemigruji ke kolegovi do ali, když se tohle individum bude držet u nás v ali:cool:

no tak aegean je kapitola sama pro sebe, je to typ hráče který potřebuje rvát špehy do aliancí, jinak nic nedokáže :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5193

Hosť
no tak aegean je kapitola sama pro sebe, je to typ hráče který potřebuje rvát špehy do aliancí, jinak nic nedokáže :D

dokazal vygumovat hlavu par dobrym hracom , to je podla teba nic :D vies co to dalo prace a casu :p
a ked to uz nedokaze lebo prestal niekto aj jeho tak sa resetne :) a ako spravny chlap si ani neprizna ze zbabelo zdrhol a dalej spekuluje a kluckuje ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak aby se mu nezamotaly nohy při tom kličkování :D jenže takový typ hráčů kazí hru lidem a docela dost. Třeba by nebylo špatný aby bylo nové pravidlo grepu, kdo by měl pokus narvat špeha do aliance, tak dostane BAN a on by si to rozmyslel :D No a pokud se někdo resetne tak mě to nijak žíly netrhá, alespon si lovím rychle duchy, když stejně soupeři byly jak dobří sousedi :D
 

DeletedUser5193

Hosť
on motal slucku okolo niekoho ineho , len sa sam do nej zamotal :) pocitalko pocital , len sa prepocital ....

a hej kazil hru inym , mne o tomto naozaj nemusis nic hovorit ;)


vies co je naj ? :) ze pre vas verzia , najhorsia je kleo , verzia ktoru hodil GoF , ze najhorsia je kika a lukluk, a su to zbabelci , a ceresnicka :) oni zbabelci , lebo vdaka ich podporam prezivali , a vyjadrili sa mi , ale to uz púred GoF asi nahlas nepovedali , ze tie podpori od nich ani nepotrebuju a zaobisli by sa aj bez nich :) a ked o nich prisli , tak sa hromadne resetli a rozutekali :) :-D pravi spartania :eek::eek:

a samozrejme verzia cislo 3 , najhorsi som ja , hrac o ktorom 3/4 sveta Xi an inevedela :D

ale povedz , ten vzduch na Xi je okolko cistejsi bez neho :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore