Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3606

Hosť
Na Mu :-D veď sa mi už potom nechcelo hrať v červenej zóne :-D
 

DeletedUser3213

Hosť
Vysvetlite mi niekto ako môže mať hráč 5 miest a má len 1645 BB ako bojovník celkovo ? :mad:
 

DeletedUser3213

Hosť
Na divadle nemôže skade by to nabral, somár jeden :D na festivaloch určite ak nie na zlatkách ! :D
Ja čo vraždím armádu za armádou snažím sa, a niejaký hráč si nacupká a ide tu mať 5 miest :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Taký stavbári nemajú problém dávať teraz festivaly, má jedno 8000 bodové mesto tak tam to môže kľudne realizovať :D
Ale tak no pochybujem či to sú festivaly.... raz sa pri týchto stavbároch asi zbláznim :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Len nastavenie je možno lepšie :)
Jankomur ideš na ten nový svet ? :D
 

DeletedUser3606

Hosť
idem,idem,nie sú zlé nastavenia,a ty pozveš mňa či ja teba?
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja nejdem :) Rozbehol som Xí a ešte dohrávam achila + jeden svet ešte hrám
Je to moc na mňa nejdem začínať ďalší :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ale achila čoskoro skončím tak budú hrať len 2
Jeden naplno a 2 len tak nič vážne :) čiže sa xí budem ešte viac venovať ako doteraz
 

DeletedUser

Hosť
aha na naší verzi svět achiles ještě neskočil a ještě dlouho nebude končit
 

DeletedUser3213

Hosť
Nebude, lebo nevedia čo od parády, začnú prvej hrdinov svet, potom začnú rebelanc - jednotiek, potom začnú hrdinov
Ech.... Tak super nápady tam boli, to by zmenilo takmer celú hru to vyváženie jednotiek, erinea by lietala, hydra by sa viacej stavala, kyklop a mnohé ďalšie zmeny, napríklad ja by som to uvítal na novom svete + by som ešte dal výbušným lodiam trošku väčšiu rýchlosť a aby 1 výbuška zničila 2 lode a prepravky alebo OL, jedno s toho. Obidva to by bolo dobré ale narušilo by to veľký priebeh hry
 

DeletedUser4786

Hosť
to vyvažovanie by bolo dobre,privítal by som to skôr ako tých hrdinov....
 

DeletedUser3213

Hosť
Praveže aj ja
Len teraz neviem či na všetkých svetoch alebo na tých nových len
Ale skôr na všetkých ak keď by sa mi to nepáčilo ale išlo by o to že keby to bolo len na nových bolo by to také, neviem to ani vyjadriť slovami, dajme tomu že čudné... :D

Nepáčilo preto lebo by každý hráč musel mestá prerábať ak by to chcel stavať, napríklad tie trirémy... ale to by si zvykli hnedky :D
 
Hore