Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser

Hosť
okey :)

Lamka-2 dňa 03.08.15 o 12:17
Mohol by si mi robiš špeha :)
marko996 dňa 03.08.15 o 12:17
počuvam :D
Lamka-2 dňa 03.08.15 o 12:15
Možno by si mi vedel neako pomcoť :) S neakými informaciami .
nechcem si zastávať lamku ale hovorí ti niečo meno *Hektor* ? Pozri si vaše posledne správi je to starý priateľ a všetko mi povedal takže pšššt ;)
 

DeletedUser3947

Hosť
ak dakomu donášal, tak isto nie mne :D...ako aj mohol keď bol stále u nás
 

DeletedUser3947

Hosť
Lebo čo najviac neznášam na tejto hre sú špehovia a lakmy ako Lamka ktoré ich potrebujú, to potom táto hra stráca zmysel, férovosť Napíšem niečo na fóre a potom mi to celé prekopíruje nepriateľ tak to je pre mňa vrchol.
 

Melancholik

Member
Ach ,že vás tu baví to všetko riešiť je to zaujímavé čítať ale je to všetko iba o nadávkach a o žiadnom účele. Od smažiho ste prešli k Lamke super no.

V kaviarničke by sme sa mali skôr rozprávať o našich zážitkoch a nejakých zaujímavostiach síce väčšina asi by prešla k hádkam znova .
 

DeletedUser

Hosť
Protože se tu vždycky musí najít nějaké individuum, které na sebe upozorňuje... možná tím to bude. ;)
 

DeletedUser5560

Hosť
Smažiaka by som prirovnal k Nore Mojsejovej. Ak by sa tu tak nemedializoval a nechvastal sa aky je dobrý, tak mohol hrat dalej. Len tu zbytočne na seba maximálne poukazoval a vytvoril tak u iných hráčov antipatické zmýšlanie proti nemu.

R.I.P SMAZO, budú nam chýbať tvoje zlatky ktoré si ponúkal na trhovisku :)
 

DeletedUser2496

Hosť
Lebo čo najviac neznášam na tejto hre sú špehovia a lakmy ako Lamka ktoré ich potrebujú, to potom táto hra stráca zmysel, férovosť Napíšem niečo na fóre a potom mi to celé prekopíruje nepriateľ tak to je pre mňa vrchol.

Celkom vtipné niečo také čítať od tvojej osoby, keď práve ty máš na grepe niekoľko účinných špehov ktorí rozoberajú spojenectvá zvnútra. Keď nedokážete svoju dominanciu férovým bojom, ktorým ste nikdy neprenikali, ale spájate a rozpájate spojenectvá aby ste ich namierili proti tým, ktorých chcete zničiť, no k tomu potrebujete aj aktívnych špehov ktorý rozožierajú spojenectvo zvnútra tak je to fakt na zaplakanie, a to je už väčší vrchol pre nás ostatných.
smiley_emoticons_smilenew.gif


Každý má rôzny štýl boja, ale čo je vrchol, to je vrchol.
No každý si vytvára vlastný obraz o sebe, svojom spojenectve, a utvára charakter hry.
Na Rho ste sa už vyfarbili, rozpadli ste sa, pridali k silným, aj tak ste potupne prehrali.
Som zvedavý čo ukážete na tomto svete, zatiaľ je to len zbabelosť, a bezcharakterná účelová hra.
Možno nás vyženiete, a poberiete nám kopec miest, keď ste tak nastavili všetkých na okolo, aby vám k tomu pomohli, no tvrdé jadro RL tu zostane vždy, pretože sme si prišli zahrať, baviť sa hrou, nie robiť špinavosti a podrazy.

Aj tak sa v konečnom dôsledku navzájom požeriete s tými, s ktorými idete ruka v ruke, a či už by sme tu my boli, alebo nie. Neviete čo je to férový boj a súperenie v hre, tak ako sme hrali my proti particke, s partickou, a opäť proti.
Či už sme s nimi bojovali o divy, či sme mali pakt od začiatku sveta až po úplný koniec, či opäť proti sebe bojujeme na tomto svete, s attom (a jeho partickou) som bol vždy za dobré, a tak ako vie on (ako súper) obhájiť naše farby, tak viem aj ja jeho, a nemám nikdy krivé slovo na nich, pretože inteligentný ľudia sa povznesú nad hru a súperenie, čo ale vy nikdy nedokážete, neviete čo je to morálnosť či charakter.

Pekný deň všetkým.
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser3947

Hosť
priznávam si, že som tu zbytočne riešil Lamku, to som robiť nemal. Je to pod úroveň. Ty máš dar reči, vieš pekne ukecať ľudí, keď ti to vyhovuje. Ale ja som zažil aj tvoju odvrátenú podobu na Rho, spomeň si čo si mi vypisoval a keby som veľmi chcel, ešte to dokážem vyhrabať. Kým ty tu máš len pekné slová, ja mám na všetko čo si písal argumenty a dôkazy. Vyznie to blbo, nemienim tu vytvárať detektívku, ale ty len kecáš kecáš a z tohto príspevku nie je nič pravdivé.

Dokáž mi jedného špeha, prepošli mi správu, alebo hocičo iné kde píšem, že či pre mňa nebude špehovať niekto alebo tak. Kto ma pozná, vie že zo srdca neznášam špehov. Keby som ich mal, tak by som ani nevystupoval tak ostro proti nim. Naopak ty si tu obhajuješ a osočuješ iných zo špehov, ovšem bez dôkazov. Ja som vášho špeha dokázal, Lamka sa snažil dosadiť ku nám a aj tak tu jedného máte. dobre viem, že keď plánujeme na vás HU, ty hneď píšeš svojim HSky že sa niečo na vás chystá (a to nemám od špeha, ale (Lamka ťa prezradil :)) Každému tu môžem na Upsilone preposlať správy s Lamkou alebo s Jozefom, ktorý je charakter a dokáže priznať akým štýlom slávne Ruletky dosahujú svoje víťazstvá.

To že sme sa na Rho rozpadli je blbosť, rozpadlo sa vedenie, nie každý má čas tu sedieť celé dni a ja s divmi som ešte skúsenosti nemal tak sme logicky prešli niekde, kde to už majú odskúšané aby sme si to mohli na úrovni vyskúšať aj my, ale to sem nepatrí vôbec.

A ďalšia blbosť je to povznesenie nad hru a súperenie. Teraz mám v spojku pár Flákačov alebo súperov z Tau, s nikým iným problém nemám. Len s tebou a to nie je vymyslené, mám určité morálne zásady a to čo si mi vypisoval na Rho, veď ty vieš čo všetko tam bolo, tak to bolo prekročenie hranice a práve to bolo to o čom píšeš, že sa vraj ja nedokážem preniesť cez súperenie...a ešte raz si prečítaj, čo si mi vypisoval a to len preto že sme ukončili dočasný DoN. Tak ako si aj vypisoval na tomto svete vedeniu GoH :).

Takže aby som to uzavrel, ukáž mi jednu správu kde chcem aby som pre vás špehoval a ja ukážem komukoľvek z tadeto, ako to v RL chodí ohľadom špehov :)). Už pred tým som bol upozornený, že tu sa nemajú rozvíjať hádky takže nemienim ďalej odpisovať na tvoje správy. Pekný deň.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Chlapci myslím že to čo sa riešili na RHO medzi vami stačí, tuto to znova neotvárajte..

Sajler má pochybnú povesť to vie každý kto sním prišiel do stretu a hráva trochu dlhšie.
Má svoje osobité taktiky ktoré mu vychádzajú ale aj na ne dopláca..
Pre niektorých sú prijateľné a pre niektorých zas nie. Pre mňa osobne nie.

Medzi vami dvomi si myslím že pravda je bližšie k tomu čo hovorí bari.. Sním som sa tiež stretol a je to podľa môjho názoru čistejšia duša ako Sajler.

ďakujem za pozornosť dámy a páni.
 

DeletedUser3472

Hosť
to trhovisko a obchodovia so zlatom ste (INNO) riadne dovrzali...prtedtým sa dalo pekne obchodovať..teraz len 2000 za 50 zlata..velmi hlúpi nápad
 

DeletedUser5545

Hosť
nie dovrzali ale pos.ali.
to nechapem ani ja.tak pekne sa dalo obchodovat a teraz?
fakt by ma zaujimalo preco je to takto nastavene.
 

DeletedUser1525

Hosť
Chodi sem este niekto do forka ?
Neviete kedy ma zacat dalsi novy svet a ake bude mat nastavenia, bude so vzburou ... su uz nejake informacie ?
 
Hore