Kaviareň sveta Psí

DeletedUser5599

Hosť
Co je se mnou a ne s nepřítelem, to se počítá. A je trochu divné argumentovat stylem, že my jsme slabší, my na to máme tedy nárok a vy ne. Aliance je slabší než její soupeř vždy vlastním přičiněním.
 

DeletedUser5788

Hosť
To bola silná myšlienka ktorú si tu zanechal neviem na to reagovať skúsim po český noo joo.

A druhá vec čo ešte poznamenám je mať špeha čo vám dáva info o jaký div ideme je už z vašej strany dosť trápne,ale budem rád ak skončí tento svet a x x ľudí z vašej strany neuvidím,lebo je mi z toho na vracanie!! také spojko máte.Ako nehovorím že ste nič,ale proste idete sa opeknovať všade a pri tom asi najviac ste tu škodili celý svet.Pekné divy prajem
 

DeletedUser1720

Hosť
kuzel ja som ti nikdy neklamal a mozem ti s istotou povedat ze u vas nemame nikoho ... len trochu sledujeme divy ... prajem pekny zvysok dna :D


kks ale toto je celkom paradox .. cely svet bojujeme zo spehmi u nas v ally a este ta obvinia ze mame u vas spehov ... radsej by som dostal na frak riadnym stylom ako vyhrat neferovo ... nemam rad spehov a kazia hru a je to jeden z vdovodov preco po tomto svete to ukoncim a na grep sa uz snad nikdy nedostanem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No nádhera :) Prídem sem po niekoľkých mesiacoch a dočkám sa takýchto zaujímavých príspevkov.
Ale poďme k veci :)

Rada by som napísala a vyhlásila,že na svete Psí bolo rozhodnuté o víťazovi a pánovi sveta. Stala sa ním aliancia Uvidíme ešte.
Pred divmi sa UE spojila s ally Predators, ktorej členovia pomohli k tomuto výsledku a sme radi, že sme spoločnými silami získali najvyššie ocenenie - korunky.
Na prvom mieste by som chcela vyzdvihnúť hráčov, ktorým sa pre naplnenosť UE neušlo miesto v hlavnej ally - boli to hráči menej aktívni a menej stavebnými bodmi, ktorí naďalej ostali v ally Predators. Z nich vyzdvihujem hráčov Ivanhoe01, krabat (korunku už má a hoci mohol byť v hlavnej ally, odmietol a prenechal svoje miesto inému hráčovi), luxorX, river, Zabiják45, Snajo 55, lubooo29, romanius003 - verím, že som nikoho nezabudla, toto boli hráči, ktorých považujeme rovnako za víťazov a hrdinov, pretože napriek tomu, že neboli v hlavnej ally, boli nápomocní pri stavbe divov.

Z našej aliancie Uvidíme ešte by som za aktivitu pri stavbe divov, pomoc a vlastne za všetko rada poďakovala vlastne všetkým a menovite miro9991, SirTap, eDDy1212, Oči bez zraku, Peter VI., stano652, killfish, davidskovran007, kolotocaris a ďalší... všetko hráči, ktorí tu boli deň či noc, sledovali situáciu, vykašľali sa na vlastné pohodlie a podali pre alianciu 200% výkon.
Killfishovi patrí obrovské ďakujem a klobúk dole pretože stál pred ohromne ťažkou situáciou - vzdal sa vlastnej aliancie Predators aby spojením s Uvidíme ešte pomohol vlastným hráčom k víťazstvu :)
Zvlášť sa teším z víťazstva kvôli hráčom, ktorí hrali grepolis po prvýkrát :) Spomeniem hráčov eDDy1212, RiCHaRDoS137, arny1977, lolek353, Seitan, hroch18 a ďalší.
Mimo toto všetko by som rada vyzdvihla hráčov -Patres-, uzouzik, Ján Vinohradský, dario33, Mato678, map1, mentols2, jendau, Dr Tiso, Veronika2910, Nico4, Hpnovell, rebel128, tekri, maria12, dzugov, ernest, tomino134, burgmeister, titanic1, richman, ... a ďalší.. - skvelá aktivita pri stavbe divov a perfektná spolupráca a spoľahlivosť :)

Zároveň netreba zabúdať na ally PHANTOMS - boli ste skvelí a rovnocenní súperi až do konca. Divy sa nám nestavali ľahko, museli sme rátať a špekulovať, toľko telefonátov cez messenger som nezažila už dávno a je to vďaka tomu ako ste miešali karty najmä s chrámom, majákom a pyramídami :)
Ďakujeme za perfektnú hru, nezabudneme ako ste nás valcovali a nabúchali ste nám 8 strán povstaní v téme SOS, to sme mali zadky ako špendlíky :D Hra je však nevyspytateľná a za úspechom ally stojí aktivita hráčov. V tomto sme mali azda väčšie šťastie, možno to bolo aj väčšou lojalitou hráčov a karta sa neskôr obrátila.
Zvlášť by som z vašej ally vyzdvihla hráčov bari123456789, sepoman, kockal, robistown, fajka11, zdenko33, Andrej-17, kaynan, Thorgal68, bobino1990, Bruin ... všetko skvelí hráči, s ktorými bola česť hrať.

Takže na záver: Psí bol dlhý a zujímavý svet.. Verím, že sa raz stretneme niekde voľakedy na inom svete a rozbalíme to znova parádnym štýlom :)

Krásne leto,
Čierna Vdova
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
Baska pekne napisane a chcem podakovat aj tebe za skvelu hru :) ... spolu s tapom ste to spravili perfektne :)

a este viac ako vitazstvo ma tesi ze som na grepe nasiel skvelu partiu ludi ktora mi vzdy vedela spravit naladu aj ked sa nedarilo ... proste sme to vyhrali zasluzene :) moj posledny svet presne podla predstav a zakoncit grep takymto stylom je pre mna hraca ktory to hra od alfy paradny pocit :)
 

DeletedUser5325

Hosť
ja sa ospravedlnujem za seba, nemal som vela casu pri stavani divov, vsetka cest spoluhracom ze to zvladli aj za mna
trosku ma mrzi ze niektori hraci z PHANTOMS ostali bez korunky, za to ze zotrvali v hre aj v tazkych casoch a za to ze to nezabalili si ich velmi vazim
k spehom a tymto veciam, poviem len to ze ja som do toho do hlbky nevidel, ale spehovia sa daju celkom lahko odhalit istym fintami (sice to zaberie isty cas)
a ako vieme vitazi aj porazeni koncia zvycajne pri tom istom tak pozdvihnime pohare, lebo toto bol po dlhej dobe velmi dobry a vyrovnany svet ktory som si celkom uzil aj ked nie az tak ako by som chcel kvoli nedostatku casu
 

DeletedUser2587

Hosť
Ak po pol roku čo som tu nebol by som aj ja rád niečo napísal :)

kuželko nikdy som nič proti tebe nemal prežíval si hru až moc a je smutné že si si na konci hry zašpinil svoje meno. Ale je to tvoja vina ničia iná. A ak ťa posali tvoji hráči slušne povedané do zadku bolo to tým že si si nevybudoval u nich rešpekt. Ak niekto ohlasuje koniec, vypisuje, kritizuje ľudia ho začnú ignorovať. Neber to zle je to len rada do budúcna.

Aj mne ušli nervy preto sa ospravedlňujem hráčovi Fajka založil mesto na ostrove ktorý som chcel mať sám pre seba v tom čase ste náš tlačili a nahnevalo ma to.

Ďalšia vec chcel by som sa poďakovať Baške (Čiernej vdove) pretože hlavne ona a vypomáhal jej oči bez zraku ( v tom čase Black Fox) nás postavili na nohy skutočne úžasnou organizáciou obrany. V tom čase ste nás tlačili a práve vďaka ich úžasnej práci sme to prečkali, dovolili si zaútočiť a dostávali sme sa na koňa. (tu ste spravili chybu aj vy ako PHANTOMS hlave error tým že provokoval hráčov ktorých to namotivovalo aby zabrali a mestami ktoré ste chceli mať asi na každom našom ostrove kde sa nám potom dávali ľahko povstania)

K obvineniam že sme používali špehov ani neviem čo povedať ponúkli mi pár krát že majú možnosť info od nepriateľa a napísal som že ak zístím kto mu dá info poviem to nepriateľovy a ak s tým príde zase za mnou tak ho vyhodím v tomto sme mali všetci členovia vedenia jasno JA. Miro Baška Oči Eddy ... Vždy sme boli proti tomu a kužeľ sám si musíš pamatať keď si mi dal podneť že rabbit má špeha vo PHANTOMS napísal som mu a zisťoval som či je to tak je a zistil som že nie aj som ti celú našu konverzáciu poslal tak nerozumiem prečo to vždy napíšeš keď sa ti nedarí akoby sa nedalo vyhrávať čestne.

Hlavne by som poďakoval hektorko is back za féroví prístup ja som nekomunikoval skoro z nikim z PHANTOMS ospravedlňujem sa ranné útoky.

Ďakujem Všetkým ktorý hrali férovo za hru a prajem všetko dobré do budúcnosti.

ešte dám jednu správu pre našich aj tých ktorý alianciu opustili možno si to raz prečítajú.
 

DeletedUser3947

Hosť
Tak ja len v skratke, v mene PHANTOMS (keďže neviem či je ešte niekto od nás, kto má v pláne sa tu vyjadriť :D) taktiež ďakujem za hru. Svet bol zaujímavý, vyrovnaný a až do poslednej chvíle sa mohlo stať takmer čokoľvek. Síce sme prehrali a nepodarilo sa nám postaviť ani jeden div, aj tak ďakujem všetkým našim hráčom, ktorí do toho dali, čo mohli. Snáď sa ešte stretneme na nejakom svete (aj s tými, čo tu stáli proti mne) a ukážeme ostatným, že na Psí boli tí najlepší hráči. :D
Užite si leto. :cool:
 

DeletedUser2587

Hosť
Pre našich bývalých aj terajších členov.

Ďakujem vám za skvelú hru veľa krát sme mi robili neaktivitou vrásky, veľa krát som vás musel hnať pri stavbe divou alebo útočení/obrane. Teší ma že ste to všetko zniesli veľa krát ste si skutočne vzali moje slová a urobili ste niečo navyše. Nieje nič lepšie ako keď mi niekto napíše na druhom svete že poď k nám chceme aby si bol vodca.

Bolo to hrozne náročné hlavne na čas a bolo veľa dní keď som si neťukol ani pajáca v meste a riešil len veci okolo spojka ale dnes sa teším pretože my to za to stálo za to a spoznal som veľa super ľudí povedal by som že až príliš podobných mne a pokec na fb mi veľa krát žral nervi lebo o 1 v noci stále niekto písal :D

A chcel by som osobitne poďakovať pár hráčom niektorý už v aliancii s nami niesu.
UnglAubig - Niekedy ešte na začiatku som chcel skončiť a ty si ma presvedčil že nemám, Pomáhali sme si útočili spolu chodil som k tebe po radi a dostal som ich je mi ľúto že si svet nedokončil s nami.
Black Fox - Vytočil si ma svojím koncom a tým čo si písal že korunku nezískame aj tak a podobne ale Ďakujem ti keď sme ťa vzali z MOG pár dní alebo týždňov na to si šiel do vedenia odľahčil si ma od vecí pomáhal si kde sa dalo a dalo sa vždy na teba spoľahnúť. ... napísal som ti že chcem aby si dostal korunku s nami a to by som splnil je mi ľúto ako to skončilo
Miro9991 - Ďakujem že si už na začiatku sveta ma oslovil a bol to tvoj nápad vytvoriť novú alianciu s cieľom konkurovať v tedy už výborne rozbehnutému PHANTOMS. Pri ťažkých rozhodnutiach sme stáli spolu a dobili sme to k víťazstvu
Lama286, shorty, Gmarton, lune: Vďaka za úžasnú zábavu v správach skutočne te mi všetci sadli a pri začiatkoch hry sme sa kosili v správach genialne chvíle
Eddy(čiselka),Veronika(číselka): Začali sme spolu v aliancii ktorá sa rozpadla keď nám odišlo velenie :D spolu sme sa chytili vedenia dokým miro neprišiel s tým novým nápadom :D naďalej ste nám pomáhali a neskôr sme vás zase hodili do vedenia aj keď sa vám nechcelo :D Takisto veľká vďaka patríte k tým kôli ktorým sa mi oplatila hrať táto hra.
Kolotočiar: Nemám slov keď si sa k nám hlásil povedal som ti že si ďaleko na M45 a šiel si k MOG bolo to moje najhoršie rozhodnutie v hre nevziať ťa hneď do aliancie našťaste to dopadlo ako to dopadlo a aj keď vereríš že človek s ktorým si sa stretol bol sirTap je to tak a keď sa vrátim na intrák tak sa niekde rozbijeme
Kiko asi by som sa hanbil keby ťa tu nepridám skvelý človek nemám slov musím niekedy prejsť cez kopec alebo niečo
Dans, Richardos, mentols Matejan - veľká vďaka pomohli ste aj vo vedení aj ste robili maximum v hre ... Dansovi veľká vďaka aj za úžasný názov našej aliancie
arny1977, Lolek353, Seitan, Dr. Tiso ... a neviem kto všetko v tedy prešiel z Vdovou do UE ale neváhal som keď som jej napísal aby prešla s vami všetkými a teraz sa tomu teším o to viac
Jendau skvelý hráč super človek kým som ja plánoval útoky na mestá ty si ich preberal
-Patres- Ďalší skvelý člen trochu si si sem tam pofrfľal pohundral ale to platí k tomu a na konci si ukázal obrovku snahu pri stavbe divou.
A samozrejme všetkým ktorý pomáhali všetkým z predátors a UE ktorý prispeli k postavieniu divou ale aj za za každú poslanú birému každý čln všetkým ďakujem
Janko Vinohradský - Asi najúžasnejšia osobnosť akú som na grepe stretol. Ja som si myslel že som veselý ale po tom ako som spoznal Vás tak len dúfam že vo vašom veku budem mať aspoň s pólky taký úsmev na tvári ako Vy.

Nakoniec to najlepšie Čierna Vdova (Baška)(Thief).... Najväčšia vďaka patrí tebe keď bol na nás HU usmerňovala si obranu keď sme HU organizovali útočila si nešetrila si chválami. Prežívala si každý útok ako útok na seba a robila si všetko pre to aby sme prežili aby nám nezobrali jediné mesto a každý kto o podporu požiadal ju dostal vďaka tebe. Vďaka tebe sa ľudia v našej aliancii cítili dobre. Urobila si pre nás viac ako ktokoľvek iný.

Ak by som mal povedať čo mi dala táto hra tak poviem že mi dala vás z veľa z vás som na pivo už bol a dúfam že z väčšinou z vás na pivo ešte pôjdem.

Ďakujem všetkým bývalým aj terajším hráčom.
SirTap
 

DeletedUser5839

Hosť
Takže :Dnie som nejaký rečník ale niečo určite zo mňa vypadne :Dchcel by som poďakovať všetkým zúčastneným :D bol to super svet :)najlepší ľudia najlepší súper :) hrozne som si to tu užil :) takúto partiu som dlho nevidel :D bez vás sa na ďalší svet ani nechystám ;) chcem poďakovať hlavne :
Mirovi,Tapovi,kolotočarovi- za to že ma vôbec aj naučili útočiť :p a ako býva zvykom tak žiak predbieha svojho učiteľa? :D
Baške (čiernej vdove) ktorá mi pomáhala s trvalkami :Da motivovala ma :)to sme sa vlastne navzájom:D:Dona už vie v čom :D
Určite nemožem zabudnúť na Edyho ktorý si zo mňa celý čas strieľal :Dale všetko ti vrátim :cool:
Ďakujem celému UVIDÍME EŠTE + PREDATORS + PHANTOMS za krásnu hru :) neskutočne som si to tu užil :) a to hlavne aj kvôli barimu:D Diki moc :cool:
Ešte tak nakoniec :) originál meno nieje Peťo :D ale Kiko :cool:
Držím vám všetkým palce ako aj v tom grepolis živote tak aj v real :) bolo mi cťou hrať s takými menami :)
 

DeletedUser5788

Hosť
Dopíšem to tu aj ja.
Po dlhéj dobe uvažujem čo by bolo najlepšie napísať.Každý v hocijakom dni mal buď jednoduché,alebo zložité dni niekedy sa darí niekedy nie.
Korunky sme nezískali nezískali sme ani výhru čo je smola pri takej hre aká bola proti tomuto spojku si to zaslúžili no skončilo veľa hráčov a moc dobrých a tam bol zlom toho všetkého.Možno keby sme nepomohli Sirtap keď dostal povstania od pretorians možno by to bola ešte iná hrá no zresetovali a už tam boli slabý hráči ktorý sa i tak nakoniec stiahli a dali sa do kopy z UE.to je v poriadku každý mával právo robiť rozhodnutia aké mal robiť .
Chcel by som poďakovať za hru všetkým hráčom zo spojka PHANTOMS boli tam ozaj super esá ďakujem aj osobitne hráčom či už od tej doby čo som bol pri old school dedulo bol to super hráč vždy keď bolo treba hasiť bol tam kde mal byť.Potom druhá vec čo sa udiala v tom spojku ktorý mi do očí padli sú elza,andrej,bari,kockal,sepo,a ďalši bolo ich hodne boli super parta.
Ešte gratulujem hráčom od UE+Predators že vyhrali
 

DeletedUser5954

Hosť
Nepatril som nikdy k tým čo sa tu vyjadrovali aj keď som fórum vždy čítal ale tento svet vzhľadom na to že som musel skončiť skôr mi nedá nevyjadriť sa aj keď už s odstupom času(to mi snáď moderátori odpustia) V prvom rade sa chcem poďakovať všetkým slušným a normálnym ľudom s ktorými som tu mal možnosť hrať. Našťastie bolo ich vcelku dosť. Moje fungovanie na tomto svete ovplyvnilo veľa osobných a hlavne zdravotných problémov preto som skončil skôr. Ospravedlňujem sa teda Phantoms za slabú prípravu na divy lebo ak to bola niečia vina tak moja pretože posledné mesiace som tomu veľa času nevenoval. Keby bolo keby možno by to bolo celé inak a ak by bola možnosť pokračovať v takej hre akú sme hrali cez zimu a začiatkom roka kedy sme vás valcovali hromadnými útokmi svet by možno bol dopadol inak. Takže ma to mrzí ale žiaľ osobný život bol prednejší. Som jeden z ľudí ktorí boli vo vedení Phantoms prakticky od začiatku a tak viem mnohé veci a veľa diplomacie šlo cezo mňa. Často sa skloňovala téma špehov. To či nejakí boli alebo nie neviem ja osobne za seba môžem s čistým svedomím povedať že som nikde žiadneho nemal ani nehľadal a ak sa niečo také vyskytlo stále sme to si Sirom vyriešili. Inak zaujímavý paradox na začiatku sveta keď sa robil nábor už nebohý jofokles ta chcel vziať k nám- Sirtap. Ja som bol ten kvôli ktorému sme ťa nevzali odmietal som pretože nás už vtedy bolo veľmi veľa kvalitných hráčov a bál som sa že nebude poriadne proti komu bojovať a svet bude fádny. Povedal som mu že buď ty alebo ja odídem a založím nejakú konkurenčnú alianciu. Tak to nechal tak. No bol som hlupák nechal som si toho najväčšieho konkurenta proti sebe :D Neviem mal som toho na srdci asi ešte veľa ale už by to aj tak asi nič nezmenilo čiže históriu nechajme histórii. Tento svet bol jeden z mojich najzaujímavejších tie ranné vypaľovačky som predtým zažil naposledny poriadne asi na epsi alebo už ani netuším kde.. Ďakujem všetkým za skvelú hru aj súperom boli ste dobrí a s viacerými od vás som rád občas pokecal ľudia na správnom mieste.. Menovite asi hlavne: Čierna Vdova(cením si dojednanie toho vianočného mieru či ďalších napr po smrti jofa a podobne. u mňa ako hráčka aj ako človek máš obrovskú poklonu)
Sirtap vždy bola s tebou rozumná reč a aj sme si zabojovali. Niekedy snáď na spoločnej strane..
Miro.. my sme sa už vraj stretli aj predtým kedysi. čo ti poviem už niesi to čo si býval ale aj na 50% úväzok si ťažký oriešok.
richardos,peter,veronika,eddy a ďalší vždy to boli zaujímavé boje bolo mi cťou stáť proti takému súperovi...
A k našim(mojim) Andrej je mi ľúto že som to nedotiahol do konca mrzí ma to poskladali ste fakt dobrú partiu aj keď veľa hráčov skončilo skôr..
Fajka s tebou som už tiež čo to odohral buď taký ako si... si fajn spoluhráč prepáč tie mestá..
Matata.. som rád že som spoznal niekoho ako ty spravila si toho pre mňa na tomto svete dosť veľa ďakujem.. bolo mi cťou :)
sepoman.. skvelý človek a obranca útočník vlastne všetko v jednom.. keby máme viac času na hru tak by to bolo zaujímavé vidieť myslím.
kockal vždy úprimný bez ružových okuliarov. vždy objektívna kritika ktorá ma vždy posúvala vpred a pre ktorú som si ťa cenil niekedy som mal pocit že by si to viedol lepšie než ja..
barinko.. my sa čoskoro možno ešte uvidíme.. ja už ťa možno aj vidím len ty mňa nie :)
a kopec ďalších skvelých ľudí s ktorýmí už som aj hrával.. player,bruin,bujdo,elza,atď atď musel by som vás menovať všetkých a teda by to bolo vážne dlhé..
Všetkým vám prajem všetko dobré do života.. A neberme to tu už tak vážne ja som si to uvedomil a to už bolo takmer neskoro.
Tam niekde v antike do budúcnosti dovidenia. Dovolím si tvrdiť priatelia. :)
 
Hore