Kaviareň sveta Psí

DeletedUser

Hosť
Práve dnes som po naozaj veľmi dlhej dobe zavítala na externé fórum a mimo to, že som skoro odpadla z jeho nového vzhľadu, tak ma sklamalo, že tu nieto života ako kedysi :(
Každopádne!
Verím, že kuželkovci aj bariovci sú s vývojom udalostí spokojní a že sa už nemajú na čo sťažovať :D Veď ako som si všimla, tak aj kocky vypol dovču, hm :D
 

DeletedUser5788

Hosť
Krásne napísané.
každopádne!
verím že i tak ako tak to bolo tak bude onak kedže niekto zapína niekto vypína je to stále to isté a to že ste sa rozdvojili tak je to pre každého lepšie nie pre mňa,ale skôr pre každého ke´d si pozrieš celkovú mapu o čom to bolo? 4 spojká proti jednému plus ešte aj to jedno spojko čo sme mali tak ste si rozobrali medzi seba tých hráčov :) Tak to bolo trošku taková ironia osudu-
Každopádne tá fotka je sexi :)
 

DeletedUser

Hosť
Tielka zbožňujem :D
Tak... my sme videli, že hra nemá tie grády aké by mohla mať a tiež sme sa obávali kam by to viedlo, ak by ste mali hru úplne znechutenú. O koľko skvelých aktívnych hráčov by sme prišli? Radšej byť nasraná na teba a bariho, že mi killuješ chlapcov ako po večeroch sedieť a štrikovať :p a keď vidím, že to aj kockyho nakoplo, tak cítim úplnú spokojnosť :rolleyes:
 

DeletedUser5788

Hosť
JJ to bolo vidieť na tebe ako si sa k tomu postavila blokovať všetký ostrovy pretošom :) :) :) A čo som ja vlastne urobil? ja som len pravdu písal kvôli tomu odišlo x hráčov a na druhej strane x hráčov nemalo čo robiť kedže celý svet pre ných bol len modrý myslím vaše spojko tam hlboko :) a aspoň to konečne má ako taký zmysel pre všetkých hráčov,lebo povedzme si to takto že sa hralo len na čakanie kedy kto skončí.A kockal ožil dostal druhé zdravie i keď to neni optimálne,ale je späť ja som mu furt volal že na to treba sa poriadne opiť aby zdravie fungovalo :) :) i keď ja už neuvidím čo bude ďalej,ale som celkovo rád že som konkuroval a robil zlotu ako komu :)
 

DeletedUser5512

Hosť
kuzel čo myslíš tým názvom mesta? :D:D neviesTo matejan??
 

DeletedUser1720

Hosť
kuzelko neni od teba pekne ze koncis akorat ked to zacalo mat grady
 

DeletedUser

Hosť
kuzel nekonči, teba je škoda :( šak daj si aj ty štamprlku, nemusíš hrať na 200% - pozri na mňa, nechala som sa rozobrať a teraz si klikám a jedujem našich vodcov lebo len spamujem naše forko a robím starú belu :D
keď neskončíš, pomenujem po tebe jedno svoje mesto :D Čo by si povedal na "Tielko pre Kužela"? :D
 

DuckySK

Member
Pozerám že na forku to začína znovu žiť
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser1720

Hosť
a sme to velmi radi .. ale hlavne v hre to zije .. aj ked vidim akym stylom hraju niektory tak mi je na grc
 

DeletedUser5789

Hosť
ty si len fox :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ideš si svoje :)

Hm aj by som ti napísal kuželko čo mám na srdci no bolo by to neprípustné do 18 rokov takže sa zdržím vulgárností. Hlave že ty si lietadlo. Netuším kto si v reale alebo čo točíš v pálenici ale to je mi tiež jedno. Tá tvoja paranoja že hrám ako niekto iný pod svojím účtom alebo že hrám na viacerých účtoch naraz je nanajvyš k zamysleniu a áno idem si svoje a nepotrebujem si niečo dokazovať narozdiel od niekoho ako ty napríklad. Neber to v zlom ale si paranoidný a vtom ti neviem pomocť niesom odborník pre ten prípad treba navštíviť na to študovaných ;););)
 

DeletedUser5788

Hosť
do 18 rokov??? tak potom to nepíš,lebo potom si to nemôžeš prečítať po sebe.A lietadlo kde máš lietadlo? Ja vidím len chlapca čo je superman,ale o to tu nejde.Ideš ukázať do sveta čo si myslíš o hráčov to je pekné,ale zabúdaš na jednu vec že ty ako hráč už dávno nemáš rešpekt škoda že som vymazával konverzácie z tvojho okolia,ale ja nesúdim.A to či mám paranoju tú nepotrebujem mať sám dobre vieš že u vás hráči ako ty dans,oči,a ešte dvaja ste si menili účty áno nahlásil som vás,ale support to berie ako v pohode že si môžete meniť nicky a nehovor že to tak nebolo.Aj teraz si skôr myslím že si hráč oči kedže ten sa aspoň ako tak vedel vyjadrovať.To že som včera vybuchol stáva sa aj druhým,ale zas až tak moc som nevybuchol.A čo sa stalo? napísal som dvom či trom hráčom či neprejdu k nám kedže ešte boli v pretorians a nie u vás a to že som plakal to kde ste si všimli?ja som sa slušne opýtal a to je rozdiel,ale je vidieť že sa chytáte všetkého čo sa dá.Je pravda že svet ste asi vyhrali na 99% kedže aj bez pretošov ste nás drtili a keď ste sa spojili tak zas morálka padla,ale ž je to v pohode som sa na to vyspal a idem ďalej..a plus taký hráč ako je peter VI jednoznačne neriešim keď chce sa stretnúť nemám problém onedlho prídem na sk tak ako napísal môže sa mi vysmiať do tváre myslím že ja sa budem smiať posledný.Takýchto hráčov milujem nevie nič a ide písať ešte raz napíšem aj to či som paranojik nie a všetci vieme že ako blackxa nikto nemá rád spoločne hrať,lebo kde bol v spojku to všetko pokazil vo vedení + čo myslíš prečo ťa vyrazili a prehodili do druhého spojka sa zamysli :)a nepíš že sám si sa rozhodol to vieš kde ja mám.a ešte som zabudol aj k tomu dokazovaniu niečo áno ja si dokazujem veľa všade či tu,alebo v živote,lebo chcem ostať stále prvý prečo,lebo život ťa naučí bojovať,ale to ešte asi nepochopíš keď sedíš doma pri mamičke tak nehovor nič keď poriadne nepoznáš hráča aký je a tak isto aj ten váš šaško petrík..Ja som sa snažil furt niečo robiť pre spojko len a len v dobrom.a to že xxx hráčov napíše ako sa strápňujem len za to že som napísal hráčom tak potom sorry asi vy viete všetko najlepšie.
 

DeletedUser5839

Hosť
Musím uznať kužeľko že pekná slohovka :D celkom si ma pobavil :D teraz keď si mi už povedal ako na tom som určite to zmením :DD a ak si myslíš že tieto tvoje urážky nám niečo prekazia tak si na zlej ceste :D akurát že sa na tebe dobre bavíme :D
 

DeletedUser1720

Hosť
milujem iniciativnych blbcov ako je fox .. . ukazal pravu tvar .... vsetko co sa o tebe hovoril s predchadzajucich svetov si potvrdil ... klobuk dole pred tebou
 

DeletedUser5788

Hosť
To tak býva :) keď sa na hráčov vykašlete to isté sa čudujem aj pretošom že vás podporu a nič z toho nebudú mať tak isto aj hráčov čo ste dali preč čo majú dovolenky to je to isté miri a áno môžeš aj mňa kritizovať a vysmievať sa za ťo že som písal hráčom z predátors kedže to ešte neboli vaši hráči,ale aspoň sa ukázalo zas a znova že potrebujete x x x x x hráčov,aby ste porazili jedno spojko :)
 

DeletedUser5788

Hosť
my sme museli kedže ste mali prevahu či už hráčov,alebo aj počet bodov a ešte ste nás aj tlačili,ale nevadí ide sa ďalej ešte to neskončilo takže hráme sa i keď vieme že sme mali navrh vo všetkom od vás a to je najlepšie na tomto svete či už prehráme to je len perla kedže celý čas sme hrali proti všetkým.či vyhráme to by bolo fajne,ale všetci vieme kto vyhrá.
 
Hore