Kaviareň sveta Paros

Crony

Administrator
Žiaľ, podľa posledných informácií sa z preventívnych dôvodov presúva spustenie sveta na zajtra. Ospravedlňujeme sa. Nový predpokladaný štart sveta je teda zajtra (10.06) medzi 10:00 a 17:00.

Ďakuejeme za pochopenie.
 

Dealer0

New Member
Nejaká dobra duša čo by ma prijala do spojenectva zajtra dlho som nehral :( lebo vždy som už našiel iba zacaty svet a dnes som to nahodou pozeral tak ze začnem hrať a hladam nejakých normalnych ludi na hranie
 

Crony

Administrator
Spustenie sveta → ospravedlnujem sa. Ani ja ani nikto z teamu svet nespustil, kedze bolo oznamene ze svet bude spusteny o den neskor. Zial, specificke nastavenia sveta s Olympom sposobili automaticke spustenie sveta akonahle boli niektore podmienky splnene. Mrzi ma to, nebol to zamer.

Chybajuce ostrovy → onedlho bude svet aktualizovany a tento problem, ktory sa objavil u niektorych hracov by mal byt odstraneny
 

DeletedUser1525

Hosť
Caute grepaci !

Na email mi prislo upozornenie vymazu CZ uctu, tak som si spomenul na toto forko. Hra to este niekto tuto hru z cias gammy ?
Ja som uz neaktivny, asi aj 2 roky, uz si ani nepamatam nazvy svetov ... nejake 2 slovenske, predtym cesky, predtym este s pauzami asi 3 slovenske a 1 cesky, norsky svet, nejake chvilkove brazilsky a madarsky, ako prvy gamma.

Tak si to uzite, zmenila sa nejak extra hra ? Ak sa ozve nejaky stary hercovnik este sem nakuknem.
doplnam posledny bol rethymnos
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore