Kaviareň sveta Omega

DeletedUser5778

Hosť
Hmm tak to este celkom dlho.. inac chyba mi tu sajler, s nim sa dalo krasne dohodnut, bol ochotny ma vziat do RL aj ked som bol prakticky este nula..
 

DeletedUser4969

Hosť
My si pomaly klikáme čo LAMKY veľkí frajeri a ráno prišli o mesto ste nechali brumka od vás aby si jediný všetko rozbil ste sa naňho vykašlali ani body ste my nenechali zarobiť :D
 

DeletedUser4167

Hosť
treba mi pozvánku niekde bližšie k nejakému spojku , začnem hrať odznova ja som sa prihlásil aby som to tam okukal trocha :)

Vedúci pošlem ti ja pozvánku?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5778

Hosť
sakistan, ved ty omegu nehraješ, aspon nie s tym nickom čo použivaš tu :D
 

DeletedUser5674

Hosť
My si pomaly klikáme čo LAMKY veľkí frajeri a ráno prišli o mesto ste nechali brumka od vás aby si jediný všetko rozbil ste sa naňho vykašlali ani body ste my nenechali zarobiť :D

Keby , ze stracame len jedno mesto to by bolo fajn :) Ale stracame denne 2 mesta a to pocas eventu no
 

DeletedUser4034

Hosť
harus pri tom sa len zasmejem :D sám to vidím a mam také déjá vu :D To isté čo sa dialo aj s predátormi ... Nabralo sa kopu hráčov (truľkov) a potom sme začali prichádzať o mesta. No my čo sme držali front sme len nevedeli pochopiť ako to že nám padaju mestá v kľudnej zóne .... :D A to počkaj keď sa event skončí :D
 

DeletedUser5478

Hosť
wirtuozz aky mas nick na omege dakujem

harus ze prichadzate o mesta je to normalne nakolko mate vela hracov v aliancii ktory nie su az taky aktivny tym sa beru mesta hlavne.vsetko sa moze zmenit je event po evente budu boje ciste bez letiek a to bude ina hra a ine sadania do miest. potom som tiez zvedavy na cervenych ale aj na nasich ako si poradia hraci co maju hradby nula. teraz sa spolieha na hracov co maju letky ale potom uvidime co bude a sa aj tesim na to tak trosku
 

DeletedUser5778

Hosť
no jo, v nočnej hliadke to horí, čo počúvam od ostatných :D
 

DeletedUser5478

Hosť
no prefirer neviem o tom zeby to v nocnej vrelo mesta pridu raz za cas a spolupracuju.
harus je event kazdy si pride na svoje v bojovych momentlne ak teraz nie tak uz neviem kedy

a este prefirer neviem ci hori v nocnej ale tebe podla mna hej ked si zhanal cely svet v alianciach aby ta zobrali k sebe skusal si to u nas neprijali sme ta u nocne j neprijali tak nakoniec u lamiek co????? vies vobec proti komu si chcel bojovat na tomto svete ci sa chces len skryt v aliancii poprednej???
 
Hore