Kaviareň sveta Omega

DeletedUser4786

Hosť
Martin stále dookola tie isté bludy a vymyslí....mohol by si robiť v mediach aj tie tak klamu ako ty...
 

DeletedUser5778

Hosť
supis, ale to bol len priklad :) ako s martinom (alebo skor proti nemu?) sme hrali, takze vie, ktore zname tvare sme mali na mysli....a odpovede na tu prvu, podstatnejsiu cast otazky sme sa furt nedozvedeli :confused::confused::D
hraje svorka vlkov vs lamky, nocna hliadka to už je len taky... no slabši súper, ťaha to tam zopar hračov, zvyšok sa len vezie..
 

DeletedUser4034

Hosť
hraje svorka vlkov vs lamky, nocna hliadka to už je len taky... no slabši súper, ťaha to tam zopar hračov, zvyšok sa len vezie..
ojojój ta ty nie si v obraze :D a granko byť to na mne tak nie :) Pre mňa je tento svet sklamaním nie tak po hernej stránke (síce tiež tu nie je taka kopa super hráčov ako napríklad na kappe alebo NU) ale hlavne po takej morálnej ... Sklamal som sa tu v kope ľudí a to tak že niekedy v minulosti by som za toho človeka ruku do ohňa dal , a dnes sa na neho ani pozrieť nemôžem. Takže z môjho neobjektívneho názoru najhorší svet na ktorom som kedy hral. :D Ale ty dojsť kľudne môžeš :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5478

Hosť
Trencan povedz ako to bolo ale ako vzdy ty mas pravdu a nikto ini okolo teba co sa do teba pusti vsetci sme len klamari alebo zradcovia ktori ta zradia lebo ty si najlepsi vo vsettkom. U mna si najlepsi v tom ze vies rozvratit celu alianciu a ked hori pod zadkom utiect.a tak to aj je .ja som este nevidel kladny prispevok na tvoju osobu.

Pakt svorka a nocna maju par dni svorka nechcela s nikym mat pakt chcela hrat samostatne ale zmeniloo sa to tym ze lamky celi ist proti predatorom a ked sa predatory rozpadali zobrsli k sbe polovicu hracov proti ktorym bojovali.tym sa zmenila aj taktika nasich aliancii a uzavreli sme pakt spolocny
 

DeletedUser5778

Hosť
Tak ja teto svrt asi dohram uz len tak.. sam :D alebo sa na to vykaslem a pojdem na novy svet co bude, no uvidime..
 

DeletedUser5778

Hosť
No tak mi povedz kto ma vezme, vy (svorka) asi tazko a hliadke neviem ci budem pisat..
 

DeletedUser5778

Hosť
Z vaxom som uz pred tym pisal a nedohodli sme sa.. :D ale tak uvidime..
 

DeletedUser5778

Hosť
Hej no to som si stihol vsimnut :D :D dalsi svet bude kedy? :D teda, kolko uz bezia atheny?
 
Hore