Kaviareň sveta Omega

DeletedUser5346

Hosť
Ako si vstavala nato nikto není zvedavý
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

trenci, trenci :) to bola otazka (a pre menej chapavych - na teba:p), nie konstatovanie....ale najlepsie sa clovek bavi na vlastnych vtipoch, tak chapem, ze si sa zchuti zasmial;)
 

DeletedUser5790

Hosť
trenčáne, víš, co by ti prospělo? přestat se chovat jak 45letý dělník ve fabrice, co 16 h/den maká u pásu, a když už se vrátí domů, tak na něj řve žena :confused:
normální člověk do hry chodí si odpočinout, při nejhorším být aspoň tady k něčemu, když v reálu je postradatelný... ale ty ne, ty permanentně dáváš na odiv svou mrzutost, zlou auru a skoro se vztekáš

teď čekám, jak mě začneš upe moralizovat... ty, kterej se nestydíš před soupeřem házet špínu na vlastní spoluhráče a pomlouvat je :) přesně tak tě mám zapsanýho z tvýho courání se na CZ

P.S. asik se vám to bude zdát neadekvátní přímo na jeho poslední příspěvky v tomhle tématu, ale je to mířený tak nějak na všechno, i co je mimo tuhle sekci
 

DeletedUser4786

Hosť
Jaj od teba to znie jak rajská hudba akurát,že ma to vôbec nezaujíma tvoje myšlienkové pochody si nechaj doma pre rodinu.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser5478

Hosť
Pekny den vam tu zelam ako vidim ste to tu rozbehli vo velkom
 

DeletedUser5478

Hosť
A zapojim sa aj ja
Kilfish zalozi na kazdom svete alianciu a robi tam potom v aliancii vodcu ale to nejde vodca moze byt iba na jednom svete lebo ked je priklad vodca 4 aliancii niekedy ani nevie koho ma v aliancii alebo ako vobec bezi svet. Je to to iste ako ked zacnes hrat dva svety prvy svet hras len tak a ten druhy svet hras na plno. Tym padom sa stavas viac menej neaktivny na tom prvom a nepotrebny pre alianciu. To je to iste co rovi kilfish viac svetov a potom ma z toho mys mas a nevie co sa deje a aj tak musi mat posledne slovo lwbo je vodca.
Trenncan ludia maju pravdu kde ides tam rozbijes alianciu to viem podla mojej skusenosti na sigme tam sme isli dobre kym sa darilo kym sa hralo potom neviem preco ostal si neaktivny kydal ai na kazdeho na whattape a pisal aby sme resetli vtedy som ti povedal vudrzime skusime.jeden den pre mna bol zlomovy a to vtedy ked aom do aliancie dotiahol hraca miro911 a ty si naposal na forum ze do kedy budem nosit do aliancie spehov to bol vrchol. Dva mesiacw si ani nepohol prstom vsetko som robil ja a vtedy som odisiel z aliancie a hraci sami od seba isli za mnou a ty si ma nazval zradcom. Lenze ja s isiel stale proti lamam narozdiel od teba co si presiel k nim. Dalsi svet phi zacal so vo veterans a ja v united dali sme pakt pretoze si mal v aliancii hracov vo vedeni co to vedeli hrat a chceli hrat.ked sete sa tam pohadali toto vedenie skoncilo a zonral ai to ty . Hned som vedel ze je zle. Do mesiaca sa rozpadalo veterans a hraci boli tak zle na tom ze kazdy chcel skoncit vtedzy som presiel k vam a pozrel sa ako ste na tom a zase si ma nazval tak ze ti chcem ukradnit alianciu. Odisiel som nechal som to tak do par dni si resetol a vysral sa na to a ja som hracov zonral k nam.
Nic v zlom ale mne tiez pripadas ako clovek 40 rocny ktory pracuje pride z prace da kavicku z maminkou a potom sadne k pc a takto dokola kazdy den. Na 100 percent byvas u matky a toto ta serie a davas negativnu energiu okolo seba. Nikdy si nevypocujes ludi si pan ktory ma najvacsi a najlepsi nazor na vec a nikto ti ju nemoze zobrat.
Dalsi lamka-1 NA PHI NAdaval na moji rodinu moju zenu dokonca moje deti a on sa mi pcha kolko krat do zadnice tym ze vsak som sa ti ospravedlnil nikdy v zivote neprijmem ospravedlnenie pokial niekto nadava niekomu cez vyrtualnu hru do rodiny u mna je to clovek nula
Nemam proti nikomu nic ale toto som drzal v sebe uz dlho neni frajerinaat korunku alebo byt top hrac lebo toto je hra o aliancii a nie o sebe samom.
Korunku nildy neziskas bez hracov okolo seba a ppkial sa budete tskto spravat ako sa spravate niektory hraci s vami nebufu cciet mat nic spolocne na inych svetotoch
 

DeletedUser5790

Hosť
Jaj od teba to znie jak rajská hudba akurát,že ma to vôbec nezaujíma tvoje myšlienkové pochody si nechaj doma pre rodinu.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
a myslíš, že ty někoho zajímáš víc, než zajímám někoho já? :) nefandi si tolik, čeče... na SK jsi známej jenom na základě svého všude-hraní a pesimistické výřečnosti ale jako hráč, co se týká dovedností... a ne, není to tím, že nezlatíš :) je plno lidiček, kteří toho uhrají daleko, ale daleko víc, za stejných či horších podmínek ;) a neříkám, skládám před nimi, pro mě by to bylo vyčerpávající

typická plačka... jsem nejlepší, jak je možné, že jsem nehorší?
 

DeletedUser5346

Hosť
Fuha, martin, ty si sa riadne rozpisal, co do dlzky aj co do obsahu... Prekvapil si takymto vaznym prispevkom...viaceri sme mali podobne skusenosti ...

No ale vidim, ze to tam mate pestre na tom svete :) tak uz by mi konecne mohol niekto vysvetlit, ze co sa to tam deje na tomto svete? Kto to vlastne s kym a proti komu hra a ci su tam aj nejake zname tvare, napriklad spominany miro, lebo viackrat ma uz ludia kontaktovali, ze ci sa nechystame s veducim ist hrat...;)

Ale zas urcite niektorym hracom tam vobec nechybame ;)))
 

DeletedUser5478

Hosť
no su tu hlavne tri aliancie co stoja za to svorka vlkov lamky a nocna hliadka hraci su tu dobry a aj priemerny svet zacal prakticky pred dvomi mesiacmi a uz sa to krystalizuje kto kde a ako

katey ten kto ma pozna vie ze niesom konfliktny ale toto ma zralo uz dlhsie tak som to sem napisal co si myslim a hotovo uz nehram ako som hral ze som to zral aze som tu bol 22 hodin teraz sa bavim konecne si idem svoje a nemusim riesit iba alianciu a jej chod a hracov co su v nej ci su aktivny ci pomahaju
 

DeletedUser4034

Hosť
svet rozbehnuty :D kto proti komu , tak su tam asi 2 možno 3 koalície súperiace :D ale tu to vyzerá asi tak že na jednu ally pripadá jedno more :D bude to tu ešte zaujímavé :D
 

DeletedUser5478

Hosť
no miro tu neni ten hra zburu svet zacinal pred tymto psi tusim sa vola je tu vaxo a par hracov od lamiek zo sveta sigma aj lone warior nucks 8 saleny wahiro jetu aj ubiko ale neviem ci je to ten co hral s vami na sigme
je tu par hracov co boli v aliancii off
par hracov z aliancie den a noc
 
Hore