Kaviareň sveta Omega

DeletedUser2745

Hosť
Ide to celkom fajn. Vytvorilo sa niekoľko väčších spojenectiev ktoré začínajú medzi sebou bojovať. Okrem nich sa tu zišli aj menšie skupiny hráčov ktorí sa poznajú a majú toho spolu dosť odohrané. Nastávajú preteky v dobýjaní a ukazuje sa kto vydrží a kto pôjde na dno. Možno to nakoniec nebude až taký nudný svet.
 

DeletedUser5478

Hosť
pre hraca aktivneho a utocneho najlepsia rychlost aka moze byt a to ze neni moralka je na nadmieru perfektne moralku nenavidim

a inac vcelku dobre mena su tu myslim si ze svet nudny nebude urcite
 

DeletedUser4034

Hosť
Hej no :D Lamky zase jak materská škôlka :D Učiteľky sa snažia učiť a male detičky si iba tak možno kreslia omaľovánky s pastelkami :D Ešte že tam u vás nemajú do peňaženky hlboko :D
 

DeletedUser5766

Hosť
Som strasne zvedavy ako su tie spojka v top 5 ci spolu honcuju alebo bojuju inak to nema vyznam tu hrat na ceskych serveroch je to vacsia sranda kazdy proti kazdemu ziadny monopol...a vidim ze forum sleduje dokopy 5 ludi :-D
 

DeletedUser5346

Hosť
No co fesaci, ako vam to fici na omege? :)))

Citam tu o sebe a nestiham sa divit ;)
 

DeletedUser5778

Hosť
killfish o tebe:

killfish dňa 10.09.16 o 21:02
Rapterovi som veril. Žiaľ sklamal ma a moc. Oni sa furt hrajú na body a na neviem čo. Nakoniec pozri sa kde je. Spravil to úmyselne? Nezvládol to psichycky? Keby som nehral už posledný svet, tak by som ho už nikdy nezobral do ally.
 

DeletedUser5346

Hosť
zemrela som :D:D:D:D:D

prefirer neviem, kto si ty, ale viem kto je killfish :D tento svet sledujem cez statistiky a obcasne spravy od vaxa, ked sa stretneme, a sem zabludim, len ked ma niekto upozorni, ze sa tu spominam :D

ale budem parafrazovat samotneho albiho: "nakoniec pozri sa kde je" ....a toto napise muz, ktory dokazal spojko dostat z prveho miesta na sieste, a predbehla ho dokonca aj trencanova partia :D:D .... looool placem tu hned po ranu... this made my day!! na mieste je aj tato otazka (ale nie na raptera :D) "spravil to umyselne? nezvladol to psychicky?" pri vsetkej ucte k staremu panovi, ta hra mu nerobi dobre :)))))))
 

rapter6

Member
Viem to, ale nemusíš to zverejňovať. Zverejňuješ správy, ktoré sa ťa netýkajú. Kill si to tu neprečíta. Ja som tam dôvody napísal a keby chcel počuť viac tak mi napíše. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, jedine súkromne.
 

rapter6

Member
Snažil som sa tam niečo spraviť a kill to vie. No sám vieš, že vedenie, ktoré príde na Grepolis raz za deň, nie je vedenie. Viem, že mal každý na to svoje dôvody, ale takto sa to nedalo. Musel som sa rozhodnúť medzi svorkou a lamami. Do svorky by ma solzekin nevzal a s Vaxom som hral už na troch svetoch.
 
Hore