Kaviareň sveta Nicaea

masakrovac

New Member
Preboha, ste normálni? :D Zase ten svet po mesiaci umrie, lebo každý bude schovaný za hradbami... Ak chcete toto, tak choďte na ten 2/2 :D tuna jedoznačne dobývanie! :)
 

DeletedUser5325

Hosť
Prečo by mal po mesiaci umrieť ak by bola vzbura ?
Práveže vzbura ti priláka viacej hráčov, keďže nie každému sa tu chce byť celé noci hore, aby mu niekto nesadol o tretej ráno do mesta ...
 

masakrovac

New Member
Logicky je aj pre Inno lepšie, ak to bude dobyvko :D ľudia to budu viac zlatiť kvôli letkam z eventu apod:) Vzbury stale po 1-2 mesiacoch umreli a ostala tam jedna ally... Dufam že crony vas odignoruje ako všetkych stale :D a ostanu nastavenia sveta, dobyvko je všeobecne väčšia sranda, napätie apod... Takto to bude len ďalši mrtvy svet s 30 ľuďmi a do divov tu ostane aktivne klikať tak možno 10 ľudi... Na dobyvka chodí všeobecne viac ľudí:)
 

masakrovac

New Member
A ak nechceš aby ti sadli, tak snáď pipak, nie?:) Na vzbure take nefunguje? To si tam nechavate čistiť pristavy či ako?:) Aj vzburu som hral s pipakom a utočili aj o 3 rano, holt, hrá sa 24 hodin denne:) A ak sa nechceš budiť, tak vypni pipak, alebo vytiahni hradby, v tej hre máš dosť možností, ako si zabezpečiť pokojný spánok:)
 

DeletedUser5325

Hosť
Celý systém dobývania je založený na sadaní hráčom v noci do miest, zlatení letiek a prepívaní ľudí ˇkaždú noc aby si dosiahol ich reset, keď nie si schopný im vziať mesto
 

masakrovac

New Member
Aha? :D tak to potom hráme asi iné svety...:) A keď si slaby kus, že neustojíš to, že ťa niekto parkrat zobudi, tvoja vec:) Podľa mňa to je skôr o aktivite, časovaní a reagovaní a spolupráci, ale to je len môj názor žejo:) Nemysli si, že každy, kto ma letky zlati, lebo z 90% to tak neni, keď si vieš farmiť priazeň, tak máš aj letky no:)
 

DeletedUser5325

Hosť
A ak nechceš aby ti sadli, tak snáď pipak, nie?:) Na vzbure take nefunguje? To si tam nechavate čistiť pristavy či ako?:) Aj vzburu som hral s pipakom a utočili aj o 3 rano, holt, hrá sa 24 hodin denne:) A ak sa nechceš budiť, tak vypni pipak, alebo vytiahni hradby, v tej hre máš dosť možností, ako si zabezpečiť pokojný spánok:)
Áno pípak existuje ... ale na dobývaní to stále dopadne tak, že spojko prepípava nejakého hráča každý noc po 2 týždne, prípadne viac len aby dosiahli jeho reset ... keďže pípak vypnúť nemôžes, lebo ti súper sadne do mesta

Pri vzbure je to iné, tam nie je problém na noc pípak vypnúť
 

DeletedUser5325

Hosť
Aha? :D tak to potom hráme asi iné svety...:) A keď si slaby kus, že neustojíš to, že ťa niekto parkrat zobudi, tvoja vec:) Podľa mňa to je skôr o aktivite, časovaní a reagovaní a spolupráci, ale to je len môj názor žejo:) Nemysli si, že každy, kto ma letky zlati, lebo z 90% to tak neni, keď si vieš farmiť priazeň, tak máš aj letky no:)
Ono nie je problém ak ta niekto párkrát zobudí ... ale ak ťa niekto budí každú noc každú hodinu po dobu dvoch týždňov ... tak ver, že to problémy narobí ...
 

DeletedUser5325

Hosť
Nechápem čo plačete, teraz máte čerstvý svet s povstaním. Teraz je na rade dobývanie a basta. :p
Keby tam nebola rýchlosť 2 ale napríklad 4, tak si poviem: "Fajn, posledný svet bola vzbura, tak teraz logicky dobyvko." ale pri takej rychlosti si to fakt povedat nemozem
 

ničite4000l

New Member
Keby tam nebola rýchlosť 2 ale napríklad 4, tak si poviem: "Fajn, posledný svet bola vzbura, tak teraz logicky dobyvko." ale pri takej rychlosti si to fakt povedat nemozem
Nevidel som že by sa tam niekto sťažoval na rýchlosť :D . Prečo si teda tam nenapísal že ti vadí rýchlosť ? Veď si tam to povstanie mal viac - menej isté.
 

Moulinko

New Member
komu vadí dobývanie nech to tu nehrá :) mne vadí vzbura a preto také svety ani nezačínam :rolleyes: tieto nastavenia sú velmi fajn a keďže máme teraz viacerý dostatok času tak snáď si tu dobre zahráme :cool:
 

DeletedUser5922

Hosť
No nastavenia 10/10, konečne krásne rýchly svet s dobývaním :) ja sa teším, hlavne nech sa to nezmení a môžeme si dobre zahrať
 
Hore