Kaviareň sveta Naxos

DeletedUser5366

Hosť
No úrad Prace ? To bolo Ez :D ale po tom co sa stalo na ithake si nemyslím ze by má niekto ešte nasledoval :) co sa stalo s ONE ze som im veril, prehliadal to co robili a ako som spomenul veril som im... aj s denným som si písal no ľutujem :) a ak pôjdem tak pod novým menom.

Ponaučenie do budúcna ? Neutvarajte pakty :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6002

Hosť
Ja by som ta nasledoval :D ale nerad by som sa s tebou tlacil na uzemi :D ja mam rad boj a som viac menej solo hrac ( ale neznamena to ze nerad pomozem aj inym ) ale hraca co sa nevie o seba postarat mam v anale
 

DeletedUser5366

Hosť
Pekne, ja pôjdem solo na svet a ani nepojdem do spojka kým nebudú nejak vyvážené.
 

DeletedUser2745

Hosť
Kde sú tie časy keď sa v prvý deň prihlásilo cez 10 000 hráčov a bilo sa od prvého dňa skončenia ochrany do posledného a stále bolo o čo bojovať. Vidím že takmer 2 roky čo som sa neprihlásil na svet sa Grepolis dopredu neposunul, ale letí strmhlav ku dnu. Moja srdcovka... niekedy snáď skúsim ešte znova sa prihlásiť na nejaký svet ale s vedomím že to už nikdy nebude také ako kedysi.
 

DeletedUser5935

Hosť
ja sa prizna som rad ze je novy svet, hram momentalne aktivne dva svety - heraklion a marathon, co som si pisal s kopu hracou na marathone od cholerikov , na haku atd kopa hracov mi pisala ze len co zacne novy svet tak resetne a pojdu na novy, aspon budem mat na cervenycg ostrovoch klud, ak si vsimnete vela hracov hra chvilku svet potom skonci otvoria dalsi a znova tam ide potom zas chvilku atd to je vlastne asi aj cielom inno aby hraci castejsie hrali nove svety nakolko pri novych svetoch hraci najcastejsie zlatkuju, je to ale zla strategia pre hracov nakolko stale nove svety a kopa neaktivnych hracov by som povedal ze svet dohra len velmi malo hracov , mna grepolis osobne bavi ale chapem hracov ktorych to prestane bavit bud z dovodu casu, alebo ze skoro nic nove sa nemeni /ak neratam vylepsenia stavania olky atd/ a casom vas stereotyp prestane bavit, problem vidim aj v zakonceni svetou nakolko vela hracov co su fakt dobry hraci pred divmy konci a prestanu hrat nakolko ich to nebavi by som povedal ze vecsinu hracov to nebavi, nedavno sa prijala zmena ohladom divou neviem ci bude na novych svetoch implementovana mam na mysli ohladom toho ze vyhra sveta bude zavisiet od toho ktore spojko ma viac miest ci take nieco to je zas pre zlatkarov a stavitelov by som povedal, hraci potrebuju nejaku lepsiu zmenu nejaku akciu bo potom to bude casom upadat , osobne si myslim ze najvecsim sucasnym problemom grepolisu anie nie su hraci a stereotyp ale najme to ze grepolis otvara velmi vela novych svetov za sebou , uplne by stacilo jeden svet na dobyjanie a jeden svet na vzburu raz za 6 mesiacou pricom nastavenia svetou by sa dohodli na zaklade hracskej komunity, velakrat som cital ako sa hraci stazovali vo velkom ked bol dany svet vhodeny na hranie s uplne nevhodnymi nastaveniami pre vecsinu hracov potom sa cudujete ze vela hracov niektore svety vobec nehra,
 

DeletedUser5790

Hosť
a ze by se svety oteviraly treba kvuli udrzeni novacku a ne furt jenom money grabbingu to nikoho nenapadlo... fajn :D ze me to vlastne ani neprekvapuje :)

SK Grepo a Grepo na zbytku sveta jsou dve veci ktery by byla uplna pakarna porovnavat ;) globalne na tom Grepo ani po tolika letech furt neni spatne... hra existuje skoro 9 let pritom se porad drzi a relativne prosperuje... i kdyz neni nejmladsi i kdyz je v zanru kterej nefrci a i kdyz je to prohlizecovka... ktery taky dost upadaj :) Big Point, Playa, Plarium, Game Forge... se podivejte jak tam to chcipa... neuveritelny
 

DeletedUser6071

Hosť
Ahoj som tu staro novy a velmo nerad citam tie spravy ze uz netreba nove svety :) ja s kamaratmi cakame na novy svet a tesime sa nan ho tak prosim ... neburte hracov proti grepolisu len pre to ze ste slabi a chybaju vam novacikovia na bratie miest :) azda ho daju co najskvor ta hra mi uz chybala a tesim sa na vas :)
 

DeletedUser6071

Hosť
A co sa tyka moralky :) ta praveze hru robi zaujimavejsou a atraktivnejsou :) mnoho hracov moze preukazat svoju inteligenciu a prefykanu mysel
 

DeletedUser5366

Hosť
Dufam ze bude 2:2.. a nocny 23:00-7:00 to by bola pohodicka pre mna. Alebo aj 22-6:00 akurat do prace a z prace by som casoval olky :D
 

DeletedUser4133

Hosť
Bude to vzbura takze pre mna nehratelne
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser6004

Hosť
Trolerko češi istia to je pravda :) ale chcem sa vás opýtať kto by mal záujem isť na ten svet a založiť tam nejakú dobrú partu rozmýšlal som no treba mi aktívnych a skúsených neviem ako si na tom ty trolerko _)
 
Hore