Kaviareň sveta Lamia

DeletedUser5900

Hosť
zase Bsk Nymtza na ostrove + spolupracuje s treborom, nedá sa to a grepolis ma neznáša keď stále dostávam takýchto na ostrov...
 

DeletedUser5366

Hosť
Ani jedného z nich som veľmi nezažil :D zažil som iné esá :D
 

DeletedUser5900

Hosť
ach bože tieto eventy, nymtz tu lieta po ostrove s 40 erýniami, šak to je nebranitelné, ráno o 3:00 mi sadá do mesta cez hradby na 20 a nočný bonus, vynikajuce to je, bravo dajme ešte dalši event hned jak tento skonči
 

DeletedUser5876

Hosť
ach bože tieto eventy, nymtz tu lieta po ostrove s 40 erýniami, šak to je nebranitelné, ráno o 3:00 mi sadá do mesta cez hradby na 20 a nočný bonus, vynikajuce to je, bravo dajme ešte dalši event hned jak tento skonči

Ty si mi vždy vedel zvýšiť ego.
 

DeletedUser5366

Hosť
Len 40? Fuu :/ btw nymtz keď útočíš v noci a sadáš tak tiež vyplakavaju ze vieš útočit len v noci ?
 

DeletedUser5876

Hosť
Lentilka, hráč ktorý nemá a ani si nezaslúži trocha rešpektu a úcty. Je jedno kedy sadám, vždy sú nejaké výhovorky. Najčastejšie dôvody(nie len lentilka), práve na WC a nestihol sa za hodinu a pol čo ide OL vys**ť, potom na obede, potom je už noc, vypli elektriku a wifi, bol sa napiť a už to nestihol. Na tomto svete bol jeden čo tvrdil že mám bota lebo som poslal OL s dopadom na 21:59:59 (absolútne nemožné, nikomu inému sa to nikdy nepodarilo). Toľko k niektorým prípadom. Vďaka Bohu stále sú aj dôstojní hráči.
 

DeletedUser5790

Hosť
mam litovat ze jsem odolal pokuseni si ten zacatek zase zkusit? :D prtze tohle vypada zase na vysokou uroven hracu... jak kvalitou tak mentalitou :D
 

DeletedUser5876

Hosť
Určite, na SK pomery najlepší svet za posledné obdobie, hráčov prekvapivo hodne, viacero kvalitných spojenectiev. Nastavenia takisto spravili svoje, lebo sú najlepšie možné. Čo ľutujem, že som na začiatku išiel na štvrť plynu.
 

DeletedUser5366

Hosť
Jn a po sviatkoch to opadne lebo idu do Prace (poniektory :D)
 

DeletedUser5900

Hosť
Určite, na SK pomery najlepší svet za posledné obdobie, hráčov prekvapivo hodne, viacero kvalitných spojenectiev. Nastavenia takisto spravili svoje, lebo sú najlepšie možné. Čo ľutujem, že som na začiatku išiel na štvrť plynu.


šak si top 21, čo by som ja za to dal, čo chceš byť prvý na svete? :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Ja som chvíľku bol na Ithaka 1.celkovo útočník aj bojovník a 0 zlatiek. Iba na adminov
 

DeletedUser5790

Hosť
ja se u Frantiku dva nebo tri roky nazpatek drzel mesic v top 5 utocniku... taky beze zlatek akorat uplne... tedy i bez admina a tehle serepeticek

no a pak se rozpadla aliance coz me demotivovalo a uz jsem se nikdy nelognul :p a to jsem hral prvni dva tydny vlastne uplne bez aliance jestli si dobre vzpominam... pridal jsem se pak k z milosrdenstvi k ty kterou jsem mlatil... abych si posimral ego :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Njn len som u toho musel drepiet co den s čím som nemal problem lebo som bol hneď po operácii (po prázdninách) talze mesiac doma no v práci som nemal wifi tak to nepriatelia využili a sadali mi do miest :/ (každopádne som nestratil jedine mesto až v ten den keď som resetol)
 
Hore