Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser

Hosť
Tak práve sa začala poriadna sranda...

BOJ O NEPRIATEĽSKÉ MESTÁ NA DIVOCH SA PRÁVE ZAČAL!
 

DeletedUser

Hosť
Heh, našvácali sme do mesta čo nám chcú zobrať toto:
jgh1.png


A to ešte 700 podpor na ceste :)


Po pár podporách:
s5e1.png


Zajtra ukážem protiútok :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
povedal by som že si to tu nemusel ešte zakvačiť tak skoro,ale je to to pecka som zvedavý na konečný stav
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Útoky už neodvolajú a naša akcia naštartovala, tak podľa mňa je to jedno :)
 

DeletedUser

Hosť
A kdyby to nebyly všechny útoky a udělali hromadku na další města u divu a vyvolali tam vzpouru... to by byla legrace. :))) protože tohle musí zaručeně někde chybět.
 

DeletedUser3472

Hosť
Thassos su aj inde povstania aj utoky idu ešte inde...a aj tam je toho dosť neboj sa :)
 

DeletedUser3685

Hosť
už by to mal začal pomaly posielať domov :)

8j0w.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Tak ako dopadli útoky topili sa ? Alebo ste sa topili vy prebrali ste mesto na dive ? :)
 

DeletedUser

Hosť
My sme povstanie nevyvolali, oni sa utopili... Ale mám plán, tak ak sa podarí.... :rolleyes:
 

DeletedUser3213

Hosť
Máte reporty o tom ako sa topili ? a koľko šlo približne zápaliek na tó mesto?
 

DeletedUser

Hosť
Ja neviem, niektorí mali 2000 hlásení... Ja som všetky zmazal, sekalo to :D
 

DeletedUser3213

Hosť
To je najhoršie čo môže byť Kedže ja som defenzívny hráč
rofl.gif
] Raz som podporoval z 85 miest jedného hráča :) išlo na neho cez 50 útokov, tak okolo 5000 hlásený prišli, niektoré sa vymazali sami ale mne to zase vymazalo pekné reporty :(
 

DeletedUser

Hosť
Pokazili sme Grep :( Ale 300-400 útokov na nepriateľský div a už sa niekomu aj reporty samé strácali :D Strašne to sekalo....
No ešte ide na iný div moja OL, tak uvidíme na obed... Ale nemyslím si, že uspejeme...
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak jasne je to tažké :)
Musíte to dôkladne naplánovať, a aby sa pripojili čo najviac hráčov :) takých 1500 útokov zohnať a je to vaše :D
 

DeletedUser

Hosť
Teraz kukám na fórko, celý deň som to prehliadal nejako... Útok na ďalší div, o chvíľu podám info :)
 

DeletedUser

Hosť
OL neprešla :( No mohol to načasovať o 1,5 hod skôr, už bežala II. fáza, ale nedalo sa mu... Toho času by to bolo naše...
 
Hore