Kaviareň sveta Korint

DeletedUser5136

Hosť
Tak, bavíme sa o svete Korint, podelte sa s nami o svoje radosti a starosti z hry.
 

DeletedUser5821

Hosť
tiež sa niekto kto na to má dosah zamyslieť nad tým, že ak po 2 mesiacoch hrá na svete aktívne tak 500 hráčov, tak limit 100 hráčov v spojenecvtve je trošku prehnaný.
 

DeletedUser5366

Hosť
Tak to bolo aj na omege 3 aktívne spojenectva potom prišiel Martin a všetci dopadli ako dopadli :)
 

DeletedUser5778

Hosť
ja som na omege od začiatku a vediem si pomerne dobre :D;)
 

DeletedUser1879

Hosť
no ja odpadnem treskáč :D
to sú roky:)

ešte sa neloguj a čakaj :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3068

Hosť
treskac...luckloser....ja mam dost :D
o vas som nepocul ani nepamatam :D

budte pozdraveny :) a nech sa vam dari :)
 

DeletedUser5933

Hosť
Tak začnem ja ( a asi to bude posledny prispevok, lebo pomne nikto nenapise hehe) No čo hrači a spoluhráči ako sa vam pači svet Korint?
všetci ticho bojujeme a na forko svoje dojmy nikto nenapiše :) U mňa zatiaľ naj svet čo sa týka spolubojovnikov a to som si myslel ze Thetu nič u mna neprekona :)
 

DeletedUser5396

Hosť
Dúfam že taký svet ako je tento už hrať nebudem.. Už nech to prejde dáko l divom..
 

DeletedUser5933

Hosť
V čom je taký prúser tento svet? Pokial myslíš politiku aká sa robila medzi spojkami tak suhlas. Niektorí hráči nevedia čo slovo chrbtová kosť znamená.
 

DeletedUser5396

Hosť
presne tak. pár hráčov mi písalo že som zradca a zbabelec no neviem už koľkých vidím že po 40 dňovej dovolenke sa do hry nepozrie.. čakám na babatka teraz ktorý mi písal že ked bude event tak do toho dá 1000eur a pôjde po mne..
smiley_emoticons_panik4.gif
teraz som si na to spomenul :D
 

DeletedUser5933

Hosť
Tak mne anpisal tiez este skor ze s nejakym kamaratom sa dohodli ze sa vratia a mam sa na co tesit, tak dal dovolenku potom sa vratil zobrali sa mu mesta a zase dal dovolenku tak neviem, ale mohol by prist treba dopreberat co este nechal :)
 
Hore