Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser3132

Hosť
hmmm niekto tuna bude mat doublepost... :D :D :D

chcem tuna hodit jeden dnesny report od super hraca tohto sveta, nebudem ho konkretne menovat, on a jeho skromne ego budu vediet okom je reč (pre ostatnych meno je v reporte :D :D ) .... takto sa pokusal znicit OL a nasledne obsadit mesto :D (ale treba uznat ze tych utokov bolo asi 40 s ocosi viac ZL vacsinou o 5 viac... :D )
Snímka.jpg
 

DeletedUser4500

Hosť

DeletedUser3132

Hosť
ale prosim ta, vysvetli utok s jednou ZL??? :D ved to ajkeby tam stala sama OL tak sa znici tak akurat vybuchom smiechu... :D :D

áno áno štatytiky si vieme pozrieť aj my ;) poznáme túto stránku ;) "tvoje úspechy" ti neberiem, keby som tuna sedel každy den tolko čo ty tak by to možno vyzeralo inač :D
 

DeletedUser

Hosť
lebo vždy je šanca, že hráč stiahne OL, keď vidí, že mu tam ide veľa útokov
A četl si pořádně, co psal? :))) Odůvodnil, proč posílal zrovna po jedné ohnivce... typický bububu. :D
 

DeletedUser3132

Hosť
hej cital... a cital som aj to ze utoky posielal ked mesto bolo ciste a nevedel ze ho ide niekto preberat... o tom ze idem to mesto preberato som vedel len ja, ani na forum som to nedaval kym OL nesedela... :D
 

DeletedUser

Hosť
tak co hrajete ten to svět ? a chtěli by jste i nějaký nový mírový a nebo jiný speciální ?
já bych brala turbo rychlí svět s nastavením fakt hard ....
 

DeletedUser4452

Hosť
no to aj ja..:) nechápem ako môže dobrých hráčov baviť tento svet..:) asi iba ako oddychovka..
 

DeletedUser3132

Hosť
Cavte, tak kedy je predpokladany, odhadovany koniec tohto mieroveho sveta??? a vie sa ako sa bude koncit takyto mierovy svet??
 

DeletedUser4786

Hosť
Ja by som privítal aj nejaký nový svet mierový s trocha väčšou rýchlosťou ale bolo by dobre keby tu možnosť ako je na Achillese výskum že katapulty ničia aj normálne budovy keby to dali sem tak by sa aspoň dalo hráčom búrať mesta....
 
Hore