Kaviareň sveta Gela

DeletedUser6137

Hosť
Výborne, poďme na to. A mudrlanti čo len pindajú nech sa ukážu v samotnej hre.
 

DeletedUser6032

Hosť
vždy sa nájdu mudrlanti a taký páni čo si myslia o sebe veľa :))
to by som úplne ignoroval neriešil..
nikto nie je dokonalý a ani svety a obzvlášť keď sa púšťa special, ktorý nikdy nebol..
a nebol určite ani nejak extra času ho otestovať, alebo zistiť či nebude bugovať...
 

DeletedUser6137

Hosť
Začiatočnícku ochranu predĺžili ale čas do začiatku Nadvlády nie.
 

DeletedUser6219

Hosť
Ja už mám roky vyvinutý cit na hrdinov tvojho typu. Spoločné typické črty sú vždy trápny prejav,nekonečné smajlíkovanie a vyplakávanie, navyše v samotnej hre neschopná tlčhuba, ktorá nevie časovať a nemá ani základné poznatky o hre.

Mozno by som ta aj uznaval bsk nymtz keby si nepouzival casovacie programy a vysvetlil mi cely tvoj neuveritelny priebeh hry na neviem ktorom svete to uz bolo(ale asi tak dva roky do zadu alebo tri). Mas stastie ze mam novy PC a nemam tu ulozeny ten screen kde isli utoky z tvojich piatich alebo šiestich miest na viersejeho s dopadom v tu istu sekundu? a z ostatnych sekundu alebo za dve podpory aj s olkou, toto mi vysvetli, pre mna si ty len obycajny podvodnik. Este k tomu asi dva dni po zaciatocnickej ochrane si chodil po ostrove s 25 erinijami a to ja viem ze sa neda! a to viem ze nie som jediny ktory vtedy daval na teba staznost, boli sme ale vsetci ubezpeceny ze si "cisti" comu ja vobec ale ze vobec neverim. Tesim sa ze ta mam zase na ostrove, tento krat vsetko nascreenujem a poslem vedeniu a uz si dohral tu, dostanes permaban na to sa spolahni.
 

DeletedUser6219

Hosť
r
A tie erýnie neboli náhodou z eventu?

rozmyslal som nad tym rapter, ja viem ze sa to moze stat raz, ale on to tak robil stale, stale stale a to sa jednoducho neda, anticasovac nepusti. a event vtedy nebol, prave preto sa cudujem, proste nech ratam akokolvek mne to nevychadza a na gythium vraj spravil to iste a tiez dal potom reset z nejakeho dovodu... proste robi to iste na kazdom svete a to je to ze podvadza nikto nemoze mat taku armadu za 7-9dni od spustenia sveta, a ja keby existoval na to nejaky dovod co neexistuje, to casovanie sa nedaa vysvetlit. Proste pouzije bota, a potom ma vysmeje ze som neschopna nula, pritom on je ten co musi podvadzat na to abby nieco dokazal. neboj vsetky screeny sem dam, kazdy jeden. a potom mi vedenie bude musiet osobne vysvetlit ako to spravil, nemam rad podvodnikov
 

DeletedUser6219

Hosť
@Aersto teba som sice hrat nevidel, teda aspon si nepamatam, ale jedna vec je byt zlatkar, zlatit budovy, zlatit armadu atd atd. druha vec je ale byt chronicky cheater a podvodnik, ktory inak ako s cheatmi hrat nedokaze. ja som tiez zazil obrovskych zlatkarov ako Smaziak, man with a plan, zeitgeist, lone warrior a desiatky dalsich ktory si v pohodicke na rychlosti dva mali za dva dni farmu doplna a full utok pripraveny bojovat, ale to neboli myticke jednotky erynie na ktore ti ziadne zlato nema vplyv, jednoducho ich musis rucne vyrobit a 25 za 7dni sa mat neda, toto tu riesim, tak neviem ci si ma uplne pochopil. nymtz je chronicky cheater ktory na kazdom svete podvazda a to s mytickymi jednotkami a casovacimi programami a presne toto tu cely cas riesim
 

DeletedUser6219

Hosť
@Bsk Nymtz a co sa teba tyka, tak si uzi posledne chvile, pohrajkaj sa s tvojim programikom a po ochrane nezabudni na mna poslat full mesto s eryniami ktore samozrejme ze poctivo vyrobis v kasarnach tak ako my vsetci ostatni, ale uz teraz sa tesim na tu hanbu ked sa to prevali, mozes si mysliet co chces, ale ja viem svoju pravdu a to je ta ze si chronicky cheater a skorej alebo neskorej ti to dokazu, papa maj uz sa tesim
 

DeletedUser5876

Hosť
Dobre priznávam máš pravdu, presvedčil si ma, a od teraz už sľubujem, že budem hrať len čestne a všetky časovacie programy okamžite odinštalujem. o_O Každopádne idem si len kvôli tebe teraz pozrieť záznam z televíznych novín, či neutiekol pred pár dňami z nejakej psychiatrie pacient.
 

DeletedUser6221

Hosť
Podľa posledných informácií by nové svety mohli byť znova otvorené po 15. hodine dnes. Začiatočnícka ochrana bude automaticky predĺžená o 2 dni.
Ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.
Bohužiaľ mýliš sa.
Neviem čo tu ostatný robíte, ale seriete si na vlastnú hlavu. Prečo?
Práve som sa prihlásil, a predstavte si , ten podvod, čo urobil na vas Support - Alebo povedzme priamo -Crony .
Ja mam mesta na dvoch ostrovoch, ako to bolo povinne na tomto svete. Ale vy ste dostali všetky tri mestá na jednom ostrove.
Takže , ste boli oklamaný ! Každý nový hráč to dostane, ale na Vas sa Admin vysral, oklamal Vás. A ešte tu nám múti mozgy, že prepáčte.
Dokedy tu ešte chcete trpieť tie podvody?
Som Ferový Hráč a končím na tomto svete, plných podvodov, ktoré Vam tu spôsobil Support.
 

DeletedUser6219

Hosť
@Bsk Nymtz Gratulujem, cez nočný bonus, do full defky mesta s hradbami na 24 a vežou plus podpory od aliancie a z mojich druhych miest. Velka sranda velkeho podvodnika priam obrovskeho, neviem načo to ja vobec hram ked su tu tolerovani takito hrači... útoky, podpore a olka z piatich miest v rozmedzi 3sekund, to ti fakt gratulujem. Najvtipnejsie je aj tak to ze z jedneho mesta si uplne rozbil cely utok 1100 konov a do 3 hodin z toho mesta zazračne vyšiel dalši full utok, dufam ze sa kralovsky zabavas. Včera si si na nás vybil aj defky kedze si u mna sedel, birky ti pred dvoma dnami znicil stevo(350bir), včera my (300bir) a dnes ti u mna sedi zase cez 300bir a to sú len TVOJE BIRKY, aliancia tvoja neposlala ani prd, to iste defka, ktoru sme ti vybili ked si u nasho hraca vcera sedel v meste. Dnes opat full mesta, TAK SA JA PYTAM: bud máš ty sám svoj osobný vlastný event z ktoreho dokažeš taketo odmeny ziskať alebo si prašivy cheater, prikladam screen obliehania mojho mesta, kde su všetky jednotky bsk nymtza ktore mali byt mrtve ale nejakym zazrakom vsetko preziju? PS:počet tych meduz, pegasov a minotaurov čo po ochrane vyšlo z tvojich miest radšej nebudem komentovat lebo sa zase len rozčulim. Amen to je z mojej strany vsetko a nemam slov, aby jeden clovek mal v piatich mestach tolko army co by sa zmestilo do desiatich a v tak kratkych intervaloch?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
@Xcomturbo O čem je řeč? Napsal jsi to velice chaoticky, takže to bohužel není vůbec možné pochopit.
@DMFG Nasadit do 3 vteřin 5 příkazů není příliš velký problém. Co se údajně nacheatovaných mytických jednotek týče, napadá tě, jak lze podvodem získat dostatek přízně?
 
Hore