Kaviareň sveta Gela

proit

Member
Ja nejdem asi tu :) Aj keď ma to ťahá... Ja pekne ostanem na farsale :D ale možno sa aj tu kuknem
 

DeletedUser6137

Hosť
Plánoval som zavesiť grep na klinec ale klinec možno ešte počká. Záleží aký hráči sem pôjdu. Každopádne, bude to zaujímavé.
 

DeletedUser5625

Hosť
svet spustený a už sa nastala nijaká chyba čo sa opravuje?
 

DeletedUser5876

Hosť
Svet je pauznutý z technických príčin a bude pokračovať až budúci týždeň.
 

DeletedUser4133

Hosť
Čo znamená budúci týždeň, vie nám túto informáciu potvrdiť niekto z vedenia? Ako to bude so začiatočníckou ochranou?
 

DeletedUser6214

Hosť
Môže už niekto zo supportu niečo napísať ? Alebo máte naháku ako vždy všetko ?
 

proit

Member
ľudia pokoj, niekedy sa stane že niečo nejde ako má, určite to aj vy poznáte z vlastnej skúsenosti, nenaháňajte a pripravujte si taktiku :D ani ja nemám rád čakanie ale keď musíš tak musíš...
 

DeletedUser6214

Hosť
Zmazávať príspevky to áno ! Račej keby ste dali nejake info alebo čo .... Či máme to brať že sme boli okradnutý ? Tí čo sme tam už vložili nemalé peniaze ... Toto vaše jednanie je jeden s dôvodov prečo SK servery hrá 60 rovnakých ludí dookola a 40 čo sa len obmieňa ...
 

DeletedUser5876

Hosť
Mojko, šak choď do toho vedenia ty, keď tu tak vehemntne múdruješ. Aj tak si hneď po ochrane rozobratý jak cigánska hračka, tak načo tu vyplakávať? Keď na to nemáš, tak sem tie peniaze nedávaj, jednoduchá logika.

Všetky tieto nové svety s rýchlosťou 6, na všetkých jazykových verziách boli do začiatku budúceho týždňa pozastavené, lebo tu je viacero bugov, ktoré sa museli ihneď vyriešiť, a za pochodu to nejde. Navyše nový event egejské lode, musia taktiež ešte fixnúť, lebo boli zle nastavené odmeny za event vzľadom na rýchlosť sveta, preto ho nemôžu ešte pustiť do éteru mimo beta verzie.

Svety boli pozastavené z centrály, to ako to bude zo začiatočníckou ochranou žiadne vedenie momentálne nevie.
 

DeletedUser6214

Hosť
Mojko, šak choď do toho vedenia ty, keď tu tak vehemntne múdruješ. Aj tak si hneď po ochrane rozobratý jak cigánska hračka, tak načo tu vyplakávať? Keď na to nemáš, tak sem tie peniaze nedávaj, jednoduchá logika.

Všetky tieto nové svety s rýchlosťou 6, na všetkých jazykových verziách boli do začiatku budúceho týždňa pozastavené, lebo tu je viacero bugov, ktoré sa museli ihneď vyriešiť, a za pochodu to nejde. Navyše nový event egejské lode, musia taktiež ešte fixnúť, lebo boli zle nastavené odmeny za event vzľadom na rýchlosť sveta, preto ho nemôžu ešte pustiť do éteru mimo beta verzie.

Svety boli pozastavené z centrály, to ako to bude zo začiatočníckou ochranou žiadne vedenie momentálne nevie.

Prepáč ale toto ma pobavilo :))) Za 9 rokov hrania sa ešte nikomu podarilo aby ma rozobral :D a ani sa nepodari :)))) Tak som zvedavi po ochrane :D tešim sa.
Penazí mám dosť preto ich sem stále dávam.
 

DeletedUser5876

Hosť
Ale nevrav, tu boli rozobratí ľudia, ktorí do toho dali X-násobne viac než ty, strategicky a herne X-násobne lepší než si ty, a aj tak sa nevyhnuteľnému nevyhli. A ty nejaký trtko bohvie odkiaľ mi tu ide tvrdiť, že za 9 rokov hry nebol jediný raz rozobratý?

Ja už mám roky vyvinutý cit na hrdinov tvojho typu. Spoločné typické črty sú vždy trápny prejav,nekonečné smajlíkovanie a vyplakávanie, navyše v samotnej hre neschopná tlčhuba, ktorá nevie časovať a nemá ani základné poznatky o hre.

Ego ti divoko prebujalo intelekt.
 

DeletedUser5599

Hosť
Ahoj všichni! Spuštění světa doprovázela série technických chyb, které se bohužel dříve než v ostrém provozu nepodařilo odhalit. Z toho důvodu jsme byli nuceni uchýlit se k dočasné deaktivaci loginu i registrace. Svět zůstane vypnutý nejméně do pondělí. V tuto chvíli můžeme pouze říct, že rozhodně nepřijdete o zakoupený obsah. U zbývajících prvků to nebudeme (nemůžeme) slibovat, ale samozřejmě se budeme snažit, aby byly dopady této komplikace co nejmenší, pokud možno žádné.

Rozumíme, že ospravedlnění, že jde o naši první zkušenost s tímto druhem světů, nebude zdaleka všem stačit, přesto bychom vás chtěli poprosit, abyste se zdrželi útočných komentářů. Celá věc nás mrzí stejně jako vás. Buďte prosím trpěliví, technici se vynasnaží udělat, co bude v jejich silách, aby svět co nejdříve zprovoznili.
 

Crony

Administrator
Podľa posledných informácií by nové svety mohli byť znova otvorené po 15. hodine dnes. Začiatočnícka ochrana bude automaticky predĺžená o 2 dni.
Ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.
 
Hore