Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

otevíráme pro vás Kavárnu tohoto nového světa.

Diskutujte, drbejte, ale vše v rámci pravidel! :)

S pozdravem,
Mauricius
Hlavní Moderátor
 

DeletedUser1720

Hosť
myslim si ze etu bude hrat velmi malo ludi predsa len verzia 2.0 je ovela horsia ako 1.0
 

DeletedUser1023

Hosť
Blbosť , na ETU sa už dobre dlho teším a pýtal som sa 2 krát suportu a ani raz mi neodpovedali.

Konečne som sa dočkal.
Eta bude vinikajúci svet.
 

DeletedUser

Hosť
Osobne chcem začať na Ete, pretože si chcem odskúšať novú verziu a možno spoznať nejakých nových ľudí a vylepšiť stratégiu. Avšak, ešte ma zaujíma, aký bude svet rýchly, aby som si aj zahral.
 

DeletedUser

Hosť
No konečne! Ideme tam, že Zabijak. Hej, rýchlosť by mohla byť 4 nech máme druhý super-rýchly svet lebo všetko je pomalé.
 

DeletedUser1810

Hosť
myslim si ze etu bude hrat velmi malo ludi predsa len verzia 2.0 je ovela horsia ako 1.0

To je vec pohľadu..

Blbosť , na ETU sa už dobre dlho teším a pýtal som sa 2 krát suportu a ani raz mi neodpovedali.

Konečne som sa dočkal.
Eta bude vinikajúci svet.

Zdieľam tvoj názor Pikes :D
Osobne chcem začať na Ete, pretože si chcem odskúšať novú verziu a možno spoznať nejakých nových ľudí a vylepšiť stratégiu. Avšak, ešte ma zaujíma, aký bude svet rýchly, aby som si aj zahral.

Tak sa dávaj na SZ :) tam budeme mať my alianciu.. vezmeme ťa.. išiel by si tam? :)

No konečne! Ideme tam, že Zabijak. Hej, rýchlosť by mohla byť 4 nech máme druhý super-rýchly svet lebo všetko je pomalé.

Jasné, že Templarko :D 4 je už moc, mne osobne by vyhovovalo 3, alebo 2, ale skôr 3 :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Bude o tom hlasovanie.. pre začiatok si môžeme nechať názov, že Predators a v aliancii sa vytvorí anketa, v ktorej o názve budeme diskutovať :) zo začiatku tam budú samé ankety.. hlasovanie o názve, vedení, diplomatovi, správcovi fóra.. jáj to s tým bude roboty :D
 

DeletedUser

Hosť
Môžem byť správca fóra? Aj na Gamme som, všade som bol, prax mám :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Uvidíme :) ak vyhráš hlasovanie o spravovaní fóra, nemám žiadny problém :)
 

DeletedUser

Hosť
Zabijak, pridal by som sa, no okrem Black Templar nebudem nikoho poznať.
 

DeletedUser1810

Hosť
Sám si tam písal, že chceš spoznať aj nových hráčov.. a neboj sa, skoro si urobíš kontakty :) tak, išiel by si?
 

DeletedUser1810

Hosť
A aké nastavenia by ti vyhovovali? Riadiš sa len podľa rýchlosti, alebo máš požiadavky aj na nočný bonus, či počet hráčov v spojenectve?
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako som hlasoval by mi to vyhovovalo, ak bude každé z toho, čo som hlasoval inak, určite nepôjdem, ak aspoň polovica bude rovnaká, prihlásim sa.
Takže nočný bonus od 22:00-6:00. Rýchlosť 2. Počet členov v spojenectve 50
A ešte by ma zaujímalo, či bude na tom svete dobývací systém nový alebo starý.
 

DeletedUser1810

Hosť
Ak sa budeš riadiť podľa tohto pri každom svete, tak to asi tú verziu 2,0 ani nevyskúšaš :D veď načo ti je max. počet hráčov v spojenectve 50.. nemáš to jedno? :D Ak ich bude menej, budú mať silnejšie spojenectvá zas veľa akadémii, ak bude môcť byť čo ja viem 500 členov v aliancii, bude jedna veľká a parádny zmätok vo fóre :) A dobývací systém bude zrejme ten nový, čiže vzbura.. od Bety ďalej ide stále ten nový a podľa mňa ten reťazec nepretrhnú :)
 

DeletedUser

Hosť
Však vzbura je jednoduchá a veľa hráčov ju pochopí, lepšie než zložité dobývanie :/
 

DeletedUser1810

Hosť
Lenže to zložité dobývanie je celkom výhoda pre obrancu.. Nakoľko vzbura je vždy risk, pretože nikdy nevieš keď ide OL a nikdy nevieš čo daný hráč s OL poslal.. Pritom pri dobývaní máš ešte čas na odvetu, keď zaútočíš na mesto a zničíš OL.. a potom je po všetkom..
 
Hore