Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
Hm, **PCOLO** trafil klinec po hlavičke. Hra je o tom dobyť a nie byť dobytý.
Pokiaľ na úspech niekto potrebuje nekalé praktiky, nemôže čakať, že mu dlho vydržia.
Pokiaľ niekto nie je predvídavý, nemôže čakať na zázraky. Myšička bola pod drsnými útokmi, grepostats som videla a v podstate ju aj obdivujem, že je stále v hre a snaží sa prekĺznuť nepriateľom pomedzi prsty :)
Túto hru vyhrajú predovšetkým vytrvalci a bojovníci.
 

DeletedUser

Hosť
pocuvajte tetu thief ona vie co hovori :D ......... jak sa mas bosroka ?? :D
 

DeletedUser

Hosť
Čau, bosorka sa má znamenite, nemaj boja :)
Sledujem Vás a nestíham sa diviť... :)
 

DeletedUser

Hosť
Musel som nieco spravit a po dobre odvedenej praci koncim .... chcem aby ma mali znovu vsetci radi :D
 

DeletedUser2189

Hosť
tak to si mal povedat predtym a nie teraz,ked uz je 2.0 spustena:confused:
 

DeletedUser

Hosť
prestava ma to bavit ..... ako hraca ..... nemam uz motivaciu dalej hrat
 

DeletedUser

Hosť
Pockaj na postavenie divov. Spojenectva aj ked postavia nejake divy, tak pravdepodobne nestihnu postavit vsetky 4. Chybajuce divy bude potrebne dobyt od inych aliancii. Takze ked uz budu postavene vsetky 7 divy, tak uz to bude len o dobyvani divov alebo o diplomacii. :)
 

DeletedUser

Hosť
Wolfo, prisla druha kriza? Hadam nie... G2.0 nie je hadam dovod na znechutenie z hry... ako wolfy napisal, pockaj na divy a uvidis... ak ich sam nechces stavat, mozes sa bavit tym, ze ich budes kazit nepriatelom. ;)
 

DeletedUser1879

Hosť
ak nie je 2.0 dôvod na znechutenie hry tak už neviem čo je :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
je to presne kvoli divom ako ja by som aj prekazil len ked to mam na druhej strane mapi viac ako 48 hodin zapalkamy tak to asi nepojde mozem ich len zamestnavat .... a to ich maximalne zbrzdi
 

DeletedUser

Hosť
keď nemáš zmysel tamk de by mal byť, treba si zmysel urobiť :)
Podrypovanie ti išlo vždy, teraz máš na to perfektný priestor wolfo :p
 

DeletedUser1879

Hosť
tak tak, treba hľadať iný zmysel, ja už som si aj čitateľský preukaz vybavil
 

DeletedUser

Hosť
Mne to skôr pripadá že brigáduješ aby si mal na Semtex a mohol písať na fórum, ako sa tešíš že sa na všetko po divoch vydlabeš, tak ale každý ma iný zmysel využitia fóra, že? :p
 

DeletedUser1879

Hosť
no to sa teším len semtex nemám ten by mi v batožine čo beriem do nemecka odhalili :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ideš do nemecka so semtexom do riaditeľstva inna? to bude asi kvôli 2.0:D
 

DeletedUser1879

Hosť
ja som semtex nechcel ale nibiru mi ho nabalila, ževraj ho v innogames potrebujú ako soľ vraj to má vyriešiť všetky buggy :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja pojdem vlastnou cestou :D .. ako hrdy bojovnik :D zomriem v boji :D

ide sa pit :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
poznáte hráča brano123456789 ? to je ale hráč :D teda,môj spolužiak,alebo to bolo na zete :D:p
 
Hore