Kaviareň sveta Efez

DeletedUser5306

Hosť
No kto sa sem chystá ? Ako sa vám páčia nastavenia ?
 

DeletedUser5879

Hosť
o kolkej to bude spustené ?

Ďakujem vedeniu že pomáhate a informujete hráčov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5748

Hosť
medzi 10 a 17. hodinou by mal byť tento svet pustený..
 

DeletedUser5306

Hosť
Uvidel som tam pár známych mien. Ináč čo sa stalo s fórom ? Pamätám si to ešte rok dozadu že to tu bolo pomerne aktívne tesne pred tým než som si dal od grepolisu pauzu. A teraz sem na fórum nikto ani nezájde pozrieť.
 

DeletedUser5788

Hosť
ono ako sa to všetko pokazilo pri tých eventoch tak to všetko upadlo načo komunikovať na forku keď polovica zanevrela na grepolis len vďaka eventom :)
 

DeletedUser5882

Hosť
čaute chlapi,
mam chut opat hrat tuto zaujimavu hru :D hral som na Bete, Epsilone a casual na par dalsich svetoch (neboli to extremne vykony, moje ziv. maximum bolo 500k na epsilone, a na BETE 800k (ale to nebol moj ucet, dostal som ho az ked mal 400k pretoze to kamarat prestal hrat). Casu mam habadej a hladam nejake spojko co by to somnou chcelo skusit, nob nie som :)
 

DeletedUser5306

Hosť
Ty myslíš tie eventy, pri ktorých si zlatkári kupovali svet ? Ktoré boli stále častejšie a častejšie ? :D To sa už nedalo hrať... Kvôli tomu som aj ja na pár mesiacov prestal... No, konkrétne na rok+-... No dúfam že mi to tu pôjde lepšie a nejak sa späť do toho dostanem... Si ešte pamätám elitu ako miro,fuxik,zeitgeist,Noro,Biskvit,Doddyz... A pod... :D Joj a starý dobrý zlatkár Overak tu dosť chýba, s ním sme sa nasmiali... On to zazlatil, bol prvý na svete a nakoniec ho to prestalo baviť tak nám len odovzdal vyzlatené veĺké mestá. :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Podľa môjho názoru tam určite patril... :D Medzi tích lepších samozrejme myslím. :)
 

DeletedUser5366

Hosť
No preberal mesta iba modrým prip. Zeleným. A v tom robil letky a odpalovál to sa mu musí nechať ale mesta nepriateľov tam ani nehrabol. Divím sa ze taký hráč ako lone warrior neni "legenda"
 

DeletedUser5790

Hosť
pro lamu každej elita... to samý, co tam dělá pan křestním jménem TisícSlov a příjmením SkutekUtek alias Noro
zbytek až na fuxika a mira neznám - fuxik mě nějak nenadchnul, ale asi jsem ho nechytil nikdy v živlu, a miro umí, o tom žádná :)
 

DeletedUser1158

Hosť
Celkom sa nám to rozbehlo na svete
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Hore