Kaviareň sveta Delta

DeletedUser

Hosť
Čo sa týka súboja medzi tými dvoma, tak mi to príde akoby sa bili dvaja starčekovia o svoje pole, tá vojna trvá už príliš dlho a stále nie je jasné, kto zvíťazí. Podľa mňa by sa mohli viac pričiniť, viem, že je to pomalší svet ako niektoré, ale i tak...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hľadám spojenectvo, ktoré spolupracuje pri útočení. Ak o takom viete, napíšte mi.
 

DeletedUser2189

Hosť
to spojenectvo myslis na delte? tam je dobre GoF:) teda z mojho pohladu
 

DeletedUser2189

Hosť
ja si pisem s jednym ich clenom,asi tam coskoro pojdem.kedysi som bol v GoF 2,po rozpusteni som presiel do neutralu
 

DeletedUser2189

Hosť
ty si aj na delte?:D na teba utocit nebudem,mam teraz dost starosti s fidorkacom.ale minule som s nim pekne vybabral,zobudil som sa o 4 rano a dal som si do mesta,co mi chcel prebrat,20 birem co mi zostali.a potopil som mu OL:D
 

DeletedUser1504

Hosť
Precitajte si v Palantirovi novy clanok zo sveta Delta od informatorky Wampirius.
 

DeletedUser

Hosť
Konečne!
Máme tu informátora. Dúfam, že to nevzdá ako všetci.
 

DeletedUser

Hosť
Palantír

Ako máte možnosť vidieť, od rána je už nahodený aj rozhovor s Johnom Marsom, zakladateľom Heroes of Hisarlik, čím je ukončená prvá časť Palantíru za september aj leto 2011. Po víkende pre Vás pripravím časť druhú kde sa zameriam na sľúbené spojenectvá Gates of Fire a Dark Legion a samozrejme nebudú chýbať ani rozhovory s oboma predstaviteľmi alexandrom3672 a taxi15.. Napokon Vám štatisticky zhrniem mesiac september a začnem pomaly pripravovať októbrové číslo webového časopisu Palantír.

S pozdravom informátorka Wampirius
 

DeletedUser2189

Hosť
mne sa to velmi paci:) ak sa ti bude chciet,mozes aj dalsie napisat,je to zaujimave citanie;)
 

DeletedUser

Hosť
Články

Áno, bude aj ďalšie, každý mesiac Vám predstavíme jednu jednotku :)
 

DeletedUser

Hosť
Palantír

Na stránke Palantíru je už uverejnené pokračovanie Leto 2011 v skratke II a samozrejme nechýba ani rozhovor ako som sľúbila :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Palantír

Zdravím hráčov sveta Delta,
na svete je nový článok za mesiac október, ktorý sa tentokrát zaujíma o spojenectvá Légia Neporaziteľných I a II, plus ako bonus si môžete prečítať 3 rozhovory s hráčmi - hráč123(mzoluka), mifo55555 a Princ Nebeský.

S pozdravom informátorka Wampirius ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tešíte sa už na novú verziu na našom svete?

Ja som hlasoval v tej ankete pre áno, lebo by som chcel dohrať svet do konca, a bojovať pre niečo viac ako len body a počet miest.
 
Hore