Kaviareň sveta Delta

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

otevíráme pokec téma pro svět Delta!
Debatujte, kecejte, vše ale vrámci pravidel :p
 

DeletedUser

Hosť
Nastavenia delty

Prečo ste neudali aké bude mať delta nastavenia ???
 

DeletedUser

Hosť
chcem sa spýtať aký je na delte systém dobývania ??? lebo je všade že nový systém dobývania takže to bude zas povstanie ? :) či sa mi to oplatí hrať :D
 

DeletedUser

Hosť
Na deltě je nový systém dobývání - tzn. vzbura (povstanie)
 

DeletedUser

Hosť
niesom síce zo supportu, alebo iného kompetentnejšieho zoskúpenia ktoré by sa malo vyjadriť k danej otázke, no podla môjho skromného názoru na delte darčeky niesú:eek:, teda aspoň za dnešný deň...
 

DeletedUser

Hosť
MYslím,žeby to bolo hlúpe dať na nový svet darčeky...Ešte ani není rozbehnutý...
 

DeletedUser

Hosť
Na obrázku hore sú bohovia, a ja tam vidím jedného naviac. Je to ďalší boh, alebo ak nie, kto to je?
 

DeletedUser

Hosť
To je hádes a ten sa bude pridávať až po novom update 2.0. Neviem, či sa pridá na všetky svety, ale niekto tu už písal, že sa zrejme bude hlasovať o to či bude pridaný aj už na fungujúce svety alebo nie.
 

DeletedUser

Hosť
no mohol by :) kedže sa pridá pri Update 2.0 aj s divmi tak asi aj na už spustené svety :)
 

DeletedUser

Hosť
Nove svety

Ahojte,
teraz som sa registrovala na svet Delta a zaujimalo by ma, ci sa v dohladnej dobe planuje spustenie nejakeho noveho sveta napriklad aj s rychlostou 3?? :)
 

DeletedUser

Hosť
novy svet bude spusteny az sa tento zaplni a parametre sa urcia az tesne pred spustenim
 

DeletedUser

Hosť
Uff, tak to si asi budem musieť rozohrať hru na tomto svete :) ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
ano radsej zacni nauc sa hrat vseliake triky a potom ked pride novy svet mas ovela vacsie sance
 
Hore