Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5730

Hosť
tak potom platí bod "dva" nebolo to v zakladateľovi ale v hráčoch. a ak vezmem do úvahy, že ako rýchlo niektorí prešli na druhú stranu a ako ochotne im tí čo ostali púšťajú mestá, tak si ove možno naozaj zle poskladal team. :)
 

DeletedUser5665

Hosť
Overak jasne pisal na forko ze konci koli pomalej rychlosti a pisal to aj do SS tak isiel hrat cz server kde je rychlost 4/3 alebo naopak
 

DeletedUser5730

Hosť
jj a na marse žiijú zelení mužíčkovi s tykadielkami...

že je to blbosť? nechápem však je to napísané na fore :D

no dobre, nechajme to tak. priznávam ja sa tiež občas vyhováram, tak nie je celkom fér ak verejne napíšem, že inému tie výhovorky nežeriem :)
 

DeletedUser3606

Hosť
ešte pri tom ako som odchádzal, som mu povedal, že prechádzam kvôli jeho rozhodnutiam, urobil som dobre :)
 

DeletedUser5674

Hosť
Bohuzial sa stalo co sa stalo :) Ale plati aj bod 1 (ciastocne) a aj 2. To , ze pride novy svet a ludia kvoli tomu koncia je najvacsia drzost hlavne , ked to su ludia z vedenia spojenectva.
 

DeletedUser5674

Hosť
Uvidime sa na svete s dobyjanim
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

Melancholik

Member
Ta ja nepametam moja pamet nie je najlepsia ale asi hej hrali sme :D

ak chces zoberiem ta do party ale chcem znova ist hrat az tak o rok :D
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5665

Hosť
Neznasam kolesove eventy, na vianoce som dostaval same zvysene produkcie (uplne blbosti) a ani premiove funkcie som nemal po roztoceni vsetkych kolies, radsej sa mohla urobit grepolympia alebo zas niaka bytka o troju, ani artemisina misia nebola zla, ale aj tak mam najradsej nieco na sposob ako lasonova slepka a ani tento velkonocny event nebol zly
 

Melancholik

Member
No ja dufam,ze budem mat po maturite a potom mozno bude viac casu aj chuti teraz sa mi nechce hrat a cez skolu ani casu nie je, a ty nedavaj double posty kolego :D
 
Hore